Світоліна вийшла у чвертьфінал Вімблдону, тенісистка грала з чорною стрічкою

У день масованого ракетного удару Росії українка перемогла китаянку в 1/8 фіналу турніру в Лондоні.

REUTERS/Hannah Mckay

Українська тенісистка та амбасадор платформи UNITED24 Еліна Світоліна з чорною стрічкою вийшла на матч 1/8 фіналу Вімблдону-2024. Про це повідомило "Суспільне Спорт".

У день масованого ракетного удару Росії по Україні Світоліна за 55 хвилин перемогла китаянку Ван Сіньюй з рахунком 6:2, 6:1 та вийшла у чвертьфінал турніру в Лондоні.

Після гри Еліна зі сльозами на обличчі дала флеш-коментар на корті. Глядачі підтримали її оплесками.

- Без сумніву, це була гарна гра. Але це був складний день для українців. Тому так, було не так вже й просто зосередитися на грі. Від самого ранку було дуже важко читати новини, виходити на корт – надзвичайно важко. Тож я рада, що зіграла та здобула перемогу, – сказала тенісистка.

У наступному раунді Вімблдону українка зіграє проти четвертої ракетки світу з Казахстану Олени Рибакіної,  чемпіонки Вімблдону-2022. У червні Еліна Світоліна поступилася їй в 1/8 фіналу на Ролан Гаррос.