Якщо ТЦК своєю постановою наклав штраф на особу, яка ухиляється від військового обліку, і ця особа не поспішає добровільно його сплатити, через суд можуть заблокувати рахунок та стягувати кошти і майно. Щоб дізнатися, чи відкрите кримінальне провадження, окрім безпосередньо відвідування ТЦК чи встановлення застосунку "Резерв+" можна дізнатися про свій статус через Автоматизовану систему виконавчого провадження. Про це повідомляє "Судово-юридична газета".
Пошук можна здійснити за своїми прізвищем та ім’ям. Саме в Автоматизованій системі виконавчого провадження (АСВП) здійснюється реєстрація виконавчих документів, документів виконавчого провадження та фіксуються всі виконавчі дії.
Пошук інформації через вебсайт здійснюється за такими параметрами:
- прізвище, ім’я, по батькові, число, місяць, рік народження боржника - фізичної особи,
- прізвище, ім’я, по батькові (за його наявності) стягувача - фізичної особи,
- найменування, ідентифікаційний код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб,
- фізичних осіб - підприємців та громадських формувань для юридичної особи - боржника та стягувача,
- УНЗР стягувача - фізичної особи, боржника - фізичної особи (за наявності),
- номер виконавчого провадження.
Вільний та безоплатний доступ до інформації автоматизованої системи виконавчого провадження забезпечує Міністерство юстиції України у мережі на своєму офіційному вебсайті за допомогою індивідуального ідентифікатора доступу. Інформація містить відомості і про час її розміщення.
- 2 липня у Міністерстві оборони України оприлюднили покрокову інструкцію, як згенерувати військовий квиток у додатку "Резерв+".
- 18 травня набрав чинності новий закон про мобілізацію. Згідно з ним військовозобов’язані особи протягом 60 днів – до 16 липня – мають оновити свої персональні дані.