Народний депутат Микола Тищенко отримав підозру за фактом подій у Дніпрі. Про це йдеться у повідомленнях Державного бюро розслідувань та Офісу Генерального прокурора.
Депутата повідомлено про підозру за фактом незаконного позбавлення волі потерпілого (ч. 2 ст. 146 КК України). Офісом Генпрокурора погоджено клопотання щодо обрання народному депутату запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту.
- 20 червня 2024 року у Дніпрі група осіб за вказівкою народного депутата України протиправно позбавила волі потерпілого – колишнього військовослужбовця ЗСУ. Його утримували протягом певного часу та завдали тілесних ушкоджень. Слідство встановило, що це було зроблено за попередньою змовою групою осіб та із застосуванням фізичної сили і спецзасобів, - йдеться у заяві ДБР.
Нардеп Тищенко вже прокоментував заяву, заявивши, що вночі він сам написав заяву. Щоправда, не уточнив яку.
- Пишу заяву. Що, «дев’яточки». Вся ваша корупційна складова – що ви там пов’язані з правоохоронцями – не пройде. Хотіли поліцейського звільнити? Не буде. Ми за народ України. Я за простих людей. Буду захищати. Пишу заяву вже 4 години. Від ваших керівників у Дніпрі до саботажників – все написано, - сказав Тищенко.
- 20 червня у Дніпрі група людей напала на ексбійця спеціального підрозділу "Кракен" Дмитра "Сина" Павлова, який гуляв із дитиною. У соцмережах написали про причетність до цього охорони Тищенка, з яким Павлов посперечався. Поліція Дніпропетровської області відкрила два провадження. У "Кракені" підтвердили, що це їхній побратим.
- 21 червня Тищенко заявив, що Павлов «є начальником безпеки ботоферми» і що він «разом зі своїми хлопцями підійшов до місця, де проводилися слідчі дії, і спровокував поліцейського».
- 24 червня поліція Києва заявила про звільнення свого співробітника Богдана Писаренка, котрий у Дніпрі брав участь у нападі на Павлова.