Збірна України U-21 розгромила Італію з рахунком 4:0 в рамках підготовки до Олімпіади-2024

Олімпійська збірна України з футболу (U-23) обіграла Італію (U-21) з розгромним рахунком 4:0 у другому матчі товариського турніру Моріса Ревелло у Франції. Про це повідомила Українська асоціація футболу.

На 31-й хвилині відкрив рахунок Максим Хлань, і до кінця першого тайму рахунок залишався 1:0. У другому таймі на 53-й хвилині Олександр Мартинюк пробив з-за межі штрафного майданчика і забив у верхній кут воріт. Для Мартинюка цей гол став дебютним за олімпійську команду України.

На 64-й хвилині третій гол у ворота суперника забив нападник Данило Сікан. Четвертий гол забив на 71-й хвилині матчу Назар Волошин.