Військовозобов'язані можуть бути повторно доставлені до ТЦК з метою оновлення даних, навіть якщо вони вже це зробив через додаток Резерв+. Але кожну конкретну ситуацію слід розглядати окремо й у майбутньому це може бути вирішено. Про це повідомляє заступник міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Катерина Чорногоренко в ефірі телемарафону.
- Міноборони надало можливість оновити дані для кожного військовозобов'язаного за мобілізаційним законом. Це пошта, це телефон, це фактичне місце проживання. Про загальний військовий облік, оновлення даних людей, оновлення військово-облікової спеціальності і так далі, ми зараз робимо все, щоб реалізувати функціонал, щоб можна було оновити й інші дані, які є в ТЦК та СП онлайн, не здійснюючи фізичного візиту до ТЦК та СП, - сказала вона.
Проте, відповідаючи на запитання журналіста, вона підтвердила, що можуть траплятися ситуації, коли людина оновила дані через Резерв+, але її можуть все одно доставити до ТЦК та СП із цією ж метою. Заступник міністра оборони пояснила, що слід розуміти, які є підстави для такого примусового оновлення даних. Чорногоренко повідомила, що як тільки Міноборони реалізує можливість виправити або уточнити дані, актуалізувати їх через Резерв+, подібних ситуацій стане менше і потім взагалі не буде.
- 4 червня у ДПСУ повідомили, що військовозобов'язані чоловіки з посвідкою на проживання в інших країнах не можуть перетнути кордон для виїзду з України.
- 31 травня президент Володимир Зеленський заявив, що після набуття чинності нового закону в дію мобілізація в Україні збільшилася.
- 18 травня, в день набрання чинності новим законом про мобілізацію, Міноборони запустив мобільний додаток "Резерв+" для оновлення військово-облікових даних онлайн. Це потрібно зробити протягом двох місяців. "Резерв+" є одним із способів оновлення даних, також це можна зробити через ЦНАП та ТЦК.