Золоту медаль на міжнародному турнірі з боксу виборов 18-річний львів'янин Іван Завадський

Український спортсмен випередив за результатами бійця з Казахстану.

city-adm.lviv.ua

На фінальних поєдинках 28-го Міжнародного турніру з боксу імені Альгірдаса Шоцікаса класу "А", які пройшли 23 березня у Каунасі, 18-річний Іван Завадський зі Львова виборов золоту медаль. Про це повідомила прес-служба Львівської міської адміністрації.

– У ваговій категорії до 54 кг Іван Завадський переміг потужного суперника з Казахстану Нурсултана Алтинбека, який минулого року виграв чемпіонат Азії серед спортсменів до 22 років, – йдеться у повідомленні.

На цьому турнірі українська збірна здобула загалом 13 медалей (3 золоті, 4 срібні та 6 бронзових). Брали участь 72 боксери із 10 країн.

20 березня у матчі еліт-раунду відбору на Євро-2024 юніорська збірна України з футболу здобула впевнену перемогу над Північною Македонією з рахунком 2:0. Наприкінці гри вперше на поле вийшов Крістіан, син Андрія Шевченка.