Навчання нових мобілізованих є непростим процесом, оскільки є навчальні центри, до яких на початку повномасштабної війни на день прилітало по 20-30 ракет. Крім того, новобранці повинні навчатися в інструкторів з бойовим досвідом, які розуміють реалії та потреби війни, заявив командувач Сухопутних військ Олександр Павлюк, пише УНІАН.
- Ми змушені розосередити війська по всій країні, й не можемо повністю використовувати потужності навчальних центрів. Вчити людей мають військові з бойовим досвідом, вони більше розуміють реальність та потреби війни, – наголосив Павлюк.
За його даними, інструктори без бойового досвіду відправляються на фронт, щоб вони його здобули. Павлюк додав, що для перемоги Україні «потрібні підготовлені та навчені резерви, щоб використовувати їх у потрібний час».
- Ми робимо все, щоб зберегти людей, це не завжди виходить, війна дуже жорстока. Бригади відновлюють за три місяці, і вони знову будуть готові до виконання завдань, - розповів Павлюк.
- Верховна Рада проголосувала у першому читанні за урядовий законопроєкт про мобілізацію 7 лютого. До 21-го числа до документа внесли понад 4200 правок. Законопроєкт у другому читанні депутати планують ухвалити у березні.
- На початку березня стало відомо, що з законопроєкту про мобілізацію виключать норму про арешт банківських рахунків ухилянтів, яку багато юристів та й самі нардепи назвали антиконституційною.
- Що передбачає новий законопроєкт про мобілізацію: ключові пункти читайте у матеріалі Коротко про.