Київський університет імені Бориса Грінченка з 1 січня 2024 року офіційно додав до своєї назви слово "столичний" і змінив логотип. Нову назву університет отримав завдяки злиттю двох закладів.
- Вітаємо нас! Нехай щасливою буде доля нашого університету і з новою назвою! - повідомила пресслужба закладу.
23 червня 2022 року Київський університет імені Бориса Грінченка та Київську академію мистецтв об'єднали в один виш під новою назвою Київський столичний університет імені Бориса Грінченка. Обидва університети знаходяться у комунальній власності міста. Київрада пояснила злиття університетів метою створити заклад, який зможе конкурувати з європейськими університетами.
Університет Грінченка є одним із найстаріших в Україні. Датою його заснування вважають 28 вересня 1903 року, коли запрацювала Київська церковно-учительська школа. У 1917 році її реорганізували у Київську українську учительську семінарію, яка з 1918 року носила ім’я педагога Бориса Грінченка. Заклад реорганізовували та перейменовували понад 10 разів. У 2009 році він отримав назву Київський університет імені Бориса Грінченка, яку носив до останнього часу.
- 21 жовтня 2023 року загинув ректор Університету Грінченка 63-річний Віктор Огнев’юк, який очолював заклад з 2007 року. Смерть ректора поліція розслідує як самогубство.
- 13 жовтня 2023 року Кабмін реорганізував Національний авіаційний університет (НАУ), розділивши його на два заклади - державний університет "Київський авіаційний інститут" та Українську державну льотну академію у Кропивницькому. На рішення про реогрганізацію міг вплинути той факт, що спеціалісти НАУ не змогли розробити жодного безпілотника з часу початку великої війни попри обіцянки. Пресслужба НАУ повідомила, що університет через це буде позиватися до суду.