Вперше зміг вдихнути на повні груди: у Львові виконали одну із найважчих операцій 16-річному хлопцю

Оперував львів'янина всесвітньовідомий турецький пластичний хірург Хакан Агір.

facebook.com/1tmolviv

У львівській лікарні Святого Миколая всесвітньовідомий турецький пластичний хірург Хакан Агір виконав одну із найважчих отоларингологічних операцій 16-річному хлопцю. Юнак через вроджену ваду не міг нормально дихати, але мріє стати військовим. Тож у межах свого четвертого благодійного візиту до Першого медоб’єднання Львова Хакан Агір взявся оперувати хлопця. Про це повідомили у пресслужбі медоб'єднання.

У 16-річного львів’янина Юліана ніс, а також його перегородка деформовані від народження. Хлопець уже з’явився на світ із вадою обличчя — розщілиною твердого та мʼякого піднебіння. Юліану було складно дихати, особливо при виконанні фізичних вправ.

Виправити таку ваду складно і дорого. Та лікар Хакан Агір взявся безкоштовно допомогти Юліану. Ця реконструктивна операція носа вважається однією із найскладніших в отоларингології.

- Під час втручання турецький хірург провів корекцію носової перегородки і хрящової тканини та трохи вирівняв ніс. Уже на ранок після операції Юліан зміг вперше в житті вільно вдихати повітря через ніс. За кілька років юнакові потрібно буде зробити ще одну операцію — відкриту ринопластику кісткової частини носа і пластику клиновидного дефекту губи. Це дозволить повністю вирівняти ніс та надати йому естетичного вигляду. Таке втручання можна проводити лише після досягнення Юліаном повноліття, - кажуть медики.

Це вже четвертий візит до Першого медоб’єднання Львова професора пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії у Acibadem Altunizade Hospital у Стамбулі Хакана Агіра. Цього разу він зорбив 10 складних та високоточних операцій. Окрім Юліана лікар провів реконструктивні втручання ще чотирьом українським дітям із розщілинами губ та піднебіння, складними рубцями та опущенням повік. Решта прооперованих — дорослі, у тому числі захисники.

Крім Львова Хакан Агір неодноразово бував також у Дніпрі та Харкові. Професор запевняє, що не припинить допомагати українським колегам. Оскільки мріє, аби пластична хірургія в Україні була на такому ж високому рівні, як і в його рідній Туреччині.