Світоліна вибула на старті турніру у Бірмінгемі, програвши чешці Фругвіртовій

Старт турніру WTA250 у Бірмінгемі завершився програшем для української тенісистки Еліни Світоліної (№73 WTA).

Getty Images

Старт турніру WTA250 у Бірмінгемі завершився програшем для української тенісистки Еліни Світоліної (№73 WTA). Вони вибула зі змагань, поступившись у першому раунді чешці Лінді Фругвіртовій (№57 WTA) з рахунком 2:6, 0:6.

Це була перша зустріч тенісисток. Окрім Світоліної у турнірі беруть участь українки Ангеліна Калініна та Марта Костюк.

Світоліна вперше за два роки провела матч на трав'яному покритті. Також це був 21-й матч спортсменки після народження дитини та повернення у теніс. 13 із них Світоліна виграла, піднявшись із 192-го на 73-тє місце у рейтингу ракеток світу WTA.

У червні Світоліна дійшла до 1/4 фіналу "Ролан Гаррос", обігравши росіянок Ганну Блінкову (№66 WTA) та Дарію Касаткіну (№9 WTA), проте програла другій ракетці світу з Білорусі Аріні Соболенко.