Новий концертний образ Олі Полякової: чому стилісти перетворили Королеву ночі у Диво-жінку

Історія створення концертних образів Олі Полякової - фото.

пресслужба

Оля Полякова наприкінці травня відправилася у свій перший тур з україномовною програмою "Все буде добре". Глядачі почули не лише нові версії улюблених хітів, але й побачили зміну образу співачки. Тепер перед нами не гламурна "суперблондинка" і не зухвала "королева ночі", а жінка-воїн з мечем у руках. Сайт KP.UA розпитав у команди артистки, як створювалися костюми для туру та що символізує новий образ.

Не Ксена, а Диво-жінка

Новий образ Олі Полякової - справа рук команди MÜ production, яка багато років відповідає за сценічні костюми співачки. Вони також створювали вбрання для Насті Каменських, Дмитра Коляденка, DZIDZIO, Наталі Могилевської.

У коментарях Полякову часто порівнюють із героїнею популярного в 90-х серіалу "Ксена - принцеса-воїн", проте команда говорить, що референс був інший.

- Так, Оля може бути чимось схожа на Ксену, але нашим натхненням стала саме Диво-жінка - перша супергероїня, яка з’явилась у коміксах. До неї супергероями у суспільстві могли бути лише чоловіки. Диво-жінку створювали як втілення найгарніших і найшляхетніших рис. В ній одній поєднали кращі риси і силу багатьох жінок, від цього вона й ДИВО. Цим надихались і ми.

До того ж цей персонаж вважається феміністичною іконою. А в наш час, тим паче під час війни, ми бачимо, що у кожній жінці прокинулась така незламна сила! І зараз на фронті виборюють нашу свободу не лише чоловіки, але й наші супергероїні - пліч-о-пліч! Мало хто знає історію коміксів про Диво-жінку, але в ній була ціла епоха, присвячена боротьбі з нацистами, тут і до нашої героїні «пасхалочка». Найсмішніше те, що ми між собою на самому початку роботи з Олею багато років тому називали її Диво-жінкою, бо дуже багато схожих рис у цієї героїні із нашою артисткою, - розповіли KP.UA в команді MÜ production.

Персонаж Диво-жінки вперше з'явився на сторінках коміксів у 1941 році під час Другої світової війни. У перших історіях вона боролася з фашистами і лише згодом перейшла на монстрів із грецької міфології. У 2021 році Диво-жінку на екрані втілила ізраїльська акторка Галь Гадот. 

Вбрання пошили без єдиної примірки

Концертна програма Олі Полякової складається з двох частин, для кожної з яких передбачено своє вбрання - образ поступово змінюється із більш войовничого та відвертого на романтичний з елементами етно. Співачка брала участь у всіх етапах створення образів.

Багаторічна співпраця Полякової з дизайнерами дозволила пошити костюми без жодної примірки, що було дуже зручно в умовах відключень світла, комендантської години та повітряних тривог. Вперше Оля побачила і вдягла готові образи та головні убори у ніч перед концертом.

На сцені вбрання виглядає дуже важким, але насправді це не так. Враховуючи те, як активно Оля Полякова поводить себе на сцені, одяг не мав бути важким. 

 - Всі костюми дуже легкі й мобільні. І зносостійкі, бо на перевдягання під час концертів немає багато часу. І часто під час перевдягання всі сукні та аксесуари летять у різні боки, тому це все враховується при пошитті й виборі матеріалів. Наприклад, всі мечі для шоу зроблені зі шкіри, вкритої металізованою плівкою. У дівчат з балету в мечах всередині є металеві пластини у формі леза (імітація), які важать як найменший, але справжній меч. Це було зроблено для того, щоб рухи дівчат були природними під час виступу. І от під час дороги до іншої країни був випадок, коли співробітники аеропорту і служба охорони відмовились допускати на борт літака ці мечі і навіть не дозволили здати у багаж. Виявилось що вони мають перевозитись лише у спеціальних кейсах. Тепер будемо шити кейси під ці мечі, - розповіли MÜ production. 

 

Деякі деталі костюмів Оля Полякова ще жодного разу не надягала під час концерту, тому що команда банально забула про них. Вирішили не надягати і надалі, хоча ці речі їздять зі співачкою у валізах про всяк випадок.