У Ліверпулі відбувся перший півфінал "Євробачення-2023", за підсумками якого визначилась перша десятка фіналістів. Оскільки пісенний конкурс цього року проходить від імені України, організатори ВВС разом із "Суспільним" та креативним директором Германом Неновим постаралися відобразити українські елементи у кожному із трьох шоу. Це стосується не лише заставок, спеціальних номерів, але й візитівок 37 країн-учасниць.
Цього року для зйомки відеороликів використали інноваційні дрони та 360-градусні камери, щоб плавно переносити глядачів між локаціями в Україні, Великій Британії та інших країн-учасниць. За задумом команди у кожному ролику глядачам показують три локації з кожної країни, об'єднані однією темою: парки, замки, стріт-арт, пляжі, річки та озера. Музичний супровід до візитівок написав співак і композитор Дмитро Шуров (Ріапобой).
Виробництвом листівок займалася британська компанія Windfall Films у співпраці з українською кінокомпанією 23/32 Films, яка під час війни отримала дозвіл на аерозйомку для візитівок з українськими локаціями. Загалом у візитівках 2023 року покажуть 111 різних локацій з України, Великобританії та кожної із країн-учасниць "Євробачення". Ось так об'єднали у роликах 15 конкурсантів першого півфіналу:
Норвегія: Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського, Центральна бібліотека Ліверпуля, Бібліотека Карла Дейхмана в Осло.
Мальта: автобус у Львові, лондонський автобус, старовинний автобус Mellieha на Мальті.
Сербія: сучасний парк скульптур 3020 на Львівщині, художня галерея Tate у Ліверпулі, Музей сучасного мистецтва у Белграді.
Латвія: екологічні купольні капсули EcoSpace біля Київського моря, хатини на пляжі Boscombe графства Дорсет, кемпінг у місті Мелнсілс.
Португалія: Софійський собор у Києві, кафедральний собор Ілі у Кембриджширі, національний пантеон Португалії.
Ірландія: гірська дорога на Івано-Франківщині, військова дорога острова Вайт, долина Саллі у графстві Вїклоу.
Хорватія: річковий порт у Києві, гавань Вітбі в Англії, морський порт у Рієці.
Швейцарія : озеро Бучак на Черкащині, озеро Лох-Несс на Північно-Шотландському нагір'ї, Цюріхське озеро.
Ізраїль: урицькі скелі в природному парку Сколівські Бескиди, кам'яна споруда Стоунхендж, фортеця Масада в юдейській пустелі.
Молдова: лісовий заповідник у парку Сколівські Бескиди, Шервудський ліс у графстві Ноттінгемшир, ліс Требужень в Оріхеї.
Швеція: острів Анти-Цирцеї в Умані, острів Святої Катерини в Тенбі, острів Енхольмен.
Азербайджан: Майдан Незалежності у Києві, Центральна площа Бірмінгема, Приморський бульвар у Баку.
Чехія: зелений лабіринт у Житомирі, лабіринт миру в Каслвелл, лабіринт Yew у Чехії.
Нідерланди: ЖК Comfort Town у Києві, туристичне селище Portmeiron у Гвінедді, місто Зандам у провінції північна Голландія.
Фінляндія: оглядове колесо на Подолі у Києві, оглядове колесо у Ліверпулі, оглядове колесо Skywheel у Гельсінкі.