Співзасновник TABASCO написав новий пост про мову після вибачень рекламної агенції

Олександр Смірнов перейшов на українську мову та запевнив, що поважає її як лінгвіст за фахом.

facebook.com/46parallel

Співзасновник рекламної агенції TABASCO Олександр Смірнов опублікував у своєму фейсбуці новий пост про мову після вибачень компанії. Смірнов написав допис українською мовою та поскаржився, що його намагаються представити українофобом та ворогом українського народу.

- У кожного свій біль. Зрозуміти його значить порозумітися, стати ближче один до одного. Але замість того, щоб чути та розумітися, Культура Відміни каже: просто змішай людину з лайном, перекручуй факти, маніпулюй поняттями. Через те, що різко я висловився про заборону руської мови на території НАУКМА, мене намагаються представити українофобом та ворогом українського народу, - написав він.

На думку Олександра Смірнова,  жоден з коментаторів не зміг відповісти, де саме він образив українську мову. Смірнов запевнив, що поважає її як громадянин України та лінгвіст за фахом. Він визнав, що своїм різким висловом про Могилянку образив студентів та викладачів. У той же час співзасновник TABASCO вважає руйнівним представляти українців, які розмовляють російською, ворогами. За словами Смірнова, “неможливо побудувати сильну країну, якщо заперечуєш очевидні речі про свою Батьківщину”.

9 квітня креативне агентство TABASCO заявило, що не несе відповідальності за субʼєктивну позицію одного з акціонерів агенції, яка була розміщена на особистій сторінці. У своєму дописі Олександр Смірнов обурився словами нового міністра освіти та науки України Оксена Лісового про те, що  людина є патріотом тієї країни, мовою якої вона розмовляє зі своїми дітьми. Смірнов написав його російською, а после хейта видалив. У своєму пості Олександр Смірнов також назвав Києво-Могилянську академію «Києво-дебілянською» за рішення заборонити спілкуватися російською на території академії. У той же час президент НаУКМА Сергій Квіт говорив ЗМІ, що в Могилянці не каратимуть за вживання російської мови.