Магнітні бурі лютого: спалахи підуть чергою

«Штормити» почне вже на початку місяця.

NASA/SDO/AIA

Останній місяць зими 2023 року не буде особливо спокійним у плані магнітних бур, нам доведеться похвилюватися за здоров'я, особливо тим, хто метеозалежний чи страждає на хронічні захворювання. Навіть здорові люди, швидше за все, у дні магнітних бур будуть відчувати занепад сил, відчувати труднощі зі сном та тривожність.

Отже, у лютому 2-го та 3-го числа прогнозується спалах на Сонці силою у 4 бали з 5 можливих. Уже 1 лютого метеозалежні громадяни скаржатимуться на самопочуття.

У суботу, 4 лютого, геомагнітна активність трохи знизиться, до 3 балів. Декілька днів перепочинку – і ось уже з 7 по 10 лютого новий сплеск сонячної активності і як наслідок – магнітна буря силою в 4 бали. При цьому пік геоактивності припадає на 8 та 9 лютого.

Вихідні з 11 по 13 лютого також будуть неспокійними, Сонце «обурюватиметься» з силою до 3 балів. Такий самий спалах очікує на магнітосферу 18 лютого.

І нарешті з 22 по 24 лютого пройде остання у лютому зимова магнітна буря з піковою потужністю 23 лютого.

Чим небезпечні магнітні бурі здоров'ю?

Вплив магнітних бур, залежно від їхньої інтенсивності та тривалості, можуть відчути на собі і здорові люди. Сонливість, безпричинна втома, зниження працездатності, труднощі з концентрацією і розсіяність – прояви можуть бути різними.

Найчастіше в ці дні страждають від погіршення самопочуття люди похилого віку, пацієнти з хронічними серцево-судинними захворюваннями, гіпертонією, ішемічною хворобою серця. Магнітні обурення можуть виявляти негативні процеси, які приховано розвивалися в організмі.

До найпоширеніших симптомів нездужання в дні магнітних бур належать:

Як допомогти організму впоратися із впливом магнітних бур?