Кошеня з Бахмута тепер працює у Хмельницькій міськраді

Працівники установи кажуть, що пухнаста малеча приносить їм позитив.

надано Хмельницькою міськрадою

У Хмельницькій міській раді з’явився пухнастий талісман із міста Бахмут, де вже стільки часу тривають жорстокі бої. З зони бойових дій кошеня до Хмельницького привіз місцевий військовий. Тваринці вже придумали ім’я і дуже радіють її появі. Зараз маленька кішечка повністю завоювала увагу оточуючих.

Історію кошеняти з Бахмута KP.UA розповів заступник міського голови Микола Ваврищук.

- У нас у Хмельницькому багато волонтерських організацій. Одна з них називається «Волонтери Поділля». І ми дуже тісно з ними співпрацюємо. Ця організація постійно допомагає бійцям у Бахмуті, зокрема 95-й бригаді. Один з бійців 95-ї бригади, який з Хмельницького, отримав поранення і приїхав додому. Розповів нам, що в однієї жінки під Бахмутом залишив кошенят. Через поранення він не міг більше доглядати за малечею, - згадує пан Микола.

Схоже, що боєць дуже переживав за своїх улюбленців, бо як тільки вилікувався, то повернувся до Бахмута, разом з ним поїхали й волонтери і забрали звідти двох кошенят. Сказали, що прилаштують у добрі руки.

В міськраді почули про кошенят і подумали - а чого б одненьке не взяти до установи?

- Ми хотіли показати гарний приклад і зробити світ трішки добрішим. Зараз дуже багато людського горя, війна. Але водночас не можна забувати про братів наших менших і треба проявляти нотку людяності. Тому забрали, - каже наш співрозмовник.

В соцмережах провели опитування щоб обрати ім’я для пухнастого і вусатого чотирилапого талісману з Бахмута.

- Люди одразу почали пропонувати різні клички. Ну і найбільше пропонували Куля, Бахмуля і Джавеліна. Майже 70% проголосували за Бахмулю, тому вже назвали Бахмулею. Зараз вона живе в одному із кабінетів. Котеня ще мале, але, коли виросте, я думаю, то зможе освоювати більше територій. Працівники вже багато всього їй поприносили і понакупляли. І іграшки, і де спати, і все що завгодно. Няньок тут вистачає. Кошеня не заважає роботі. Навіть навпаки - створює позитив для тих, хто любить котів, - додає Микола Ваврищук.

Бахмуля дуже активна, але, каже наш співрозмовник, перебування у зоні бойових дій не пройшло для неї безслідно.

- Дуже боїться якихось різких звуків. Але дуже і дуже грайливе, постійно скрізь бігає. Тому всім і подобається, - підсумував Микола Ваврищук.