В Україні зʼявився мобільний застосунок для навчання дітей без світла та інтернету

Завантажити додаток можна на сайті розробників школи Unicorn School.

unicorn.itstep.org

В Україні створили мобільний застосунок для смартфонів та планшетів, що дозволяє продовжувати навчатись під час блекауту. Про це повідомила віртуальна школа Unicorn School. Завантажити додаток та зареєструвати дитину в школі можна для платформ IOS та Android на сайті розробників. 

Завдяки функції розумного завантаження навчальний матеріал з усіх предметів кожного дня дистанційно завантажується вчителями у пристрій. Дитина має змогу вже в додатку вчити уроки без світла та інтернету, а також виконувати домашні завдання в додатку. Додаток автоматично відправить їх на перевірку вчителю при відновленні звʼязку з інтернетом. Також в учня залишається доступ до підручників та понад 17 000 інших методичних матеріалів. 

- Дитина залежно від ситуації може обрати, який предмет вчити саме зараз, не привʼязуючись до розкладу, а після кожного пройденого уроку є перевірочні завдання, - розповіли розробники.

Навчання у застосунку школи Unicorn проходить у форматі комп'ютерної гри, де учень стає головним героєм з персональним аватаром – лицарем чи принцесою у казковому онлайн-королівстві. До звичайних оцінок учень отримує чарівні кристали, золоті монети, кубки та інші нагороди, які дозволять “прокачати” свого аватара та перейти на наступний рівень: отримати доступ до наступного рівні гри – нової теми навчальної програми. 

- Все це мотивує дитину на отримання саме знань, а не оцінок. Батьки при цьому мають детальну статистику як за часом навчання, так і за його ефективністю й результативністю, а також зворотний зв'язок від викладачів, - впевнені у школі Unicorn.

Навчання учнів з 5-го по 11-й класи проходить за ліцензією і програмою, яка відповідає вимогам Міністерства освіти та науки України. Учнів готують до складання ДПА та ЗНО.

Методика освіти школярів у Unicorn School розроблена групою педагогів найвищої кваліфікації, кандидатами та докторами наук, доцентами, призерами конкурсу “Вчитель року” на чолі з доктором педагогічних наук і засновником Комп'ютерної Академії IT STEP Дмитром Корчевським.