Тимошенко: На Харківщині відновлюється інфраструктура, люди отримують пенсії

Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко у Telegram.

У звільнених від російських окупантів населених пунктах Харківської області триває поступове відновлення зруйнованої інфраструктури, а також поновлюють свою роботу державні підприємства.

Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко у Telegram.

Зокрема, у Чугуєві вже облаштовані тимчасові переправи, а у селищі Мала Рогань люди вперше за декілька місяців отримали пенсійні виплати.

За словами Тимошенка, у Чугуєві, який був звільнений на початку березня, облаштовано дві тимчасові переправи. Також ведуться підготовчі роботи щодо будівництва нових мостів.

«В місті зруйновано два мости. Для того, аби забезпечити сполучення, зараз облаштовані переправи. На одному мості є пішохідний перехід, на іншому – облаштований обʼїзд. Наразі розробляється проєктна документація. Як тільки військові дадуть дозвіл – почнеться будівництво нових мостів», – зазначив він.

Тимошенко додав, що під час звільнення інфраструктура міста суттєво постраждала, проте вже опрацьовуються плани щодо відбудови житлового фонду.

«В Чугуєві повністю зруйновані 3 багатоквартирні будинки та 15 приватних. Частково пошкоджено – 177 будинків. Через окупантів постраждали дитячі садочки, школи, лікарні, промислові підприємства», – розповів заступник кервіника ОП.

У свою чергу, в селищі Мала Рогань відновила роботу «Укрпошта», завдяки чому люди змогли отримати довгоочікувані соціальні виплати.

«Люди прийшли отримувати свою пенсію одразу за кілька місяців у відділення «Укрпошти», яке поновило роботу. В деяких звільнених населених пунктах відразу розпочинають роботу мобільні пункти «Укрпошти». В цих пунктах, окрім пенсій, люди також можуть отримати гуманітарну допомогу», – підкреслив Тимошенко.

У тих населених пунктах, де ускладнено процес обслуговування через руйнування, працюють мобільні поштові відділення.

Як раніше зазначав Кирило Тимошенко, наразі йде підготовка для будівництва 32 тисяч квартир для вимушених переселенців, які втратили житло.