Пекін-2022. Феномен Ганни Гуськової. Білорусь виборола другу медаль на Олімпіаді

Завершився найкрасивіший вид програми фристайлу – жіноча акробатика. Перемогу в ній святкувала китаянка Сю Ментао, яку судді вивели на перше місце, залишивши друге білоруській спортсменці Ганні Гуськовій.

REUTERS/Mike Blake

Завершився найкрасивіший вид програми фристайлу – жіноча акробатика. На жаль, через коронавірус одна з головних українських надій на медаль - Анастасія Новосад, яка цього року перемагала на етапі Кубка світу, - не змогла вийти на старт.

Акробатика остаточно перетворилася на білоруську дисципліну. Наші сусіди з 1998 року на Олімпіадах незмінно беруть медалі в акробатиці, без нашої допомоги, звичайно. Українці Антон Кушнір та Алла Цупер "подарували" Білорусі дві золоті медалі у Сочі-2014.

У Ванкувері-2010 переміг Олексій Гришин, у Пхенчхані-2018 – Ганна Гуськова. Три Олімпіади поспіль Білорусь брала золото, і бути, напевно, четвертому золоту, але ж Ігри відбуваються в Китаї. Судді віддали золото китаянці Сю Ментао.

Олімпійська чемпіонка Пхенчхана-2018 Ганна Гуськова – друга.

Тож в чому її феномен? А в тому, що Ганна з 2009 року виступає на чемпіонатах світу і вище за п'яте місце на світових першостях не піднімалася.

А на Олімпіадах – перше та друге місця! Ось що значить вміти зібратися на головний старт 4-річчя!

Для Білорусі це друга срібна медаль на цій Олімпіаді. Першу приніс біатлоніст Антон Смольський.