Чоловічий баскетбольний клуб "Прометей" в Єрусалимі обіграв "Хапоель" та вийшов у другий раунд Ліги чемпіонів.

Українська команда на виїзді обіграла «Хапоель» – 85:75 та виграла серію з рахунком 2:1.

facebook.com/prometeysc

Чемпіон України з баскетболу "Прометей" переміг "Хапоель" у третьому матчі серії плей-ін Ліги чемпіонів. Зустріч проходила у Єрусалимі.

Перший поєдинок "Хапоель" виграв із рахунком 95:70, а у другому матчі перемогу святкував "Прометей" (82:79). Саме у третьому матчі вирішувалася доля путівки у наступний раунд.

Клуб зі Слобожанщини впевнено розпочав поєдинок, і на велику перерву команда Ронена Гінзбурга пішла з перевагою у сім очок. У третій 10-хвилинці господарі майданчика скоротили відставання практично до мінімуму, але заключна чверть залишилася за українською командою, що дозволило їй вийти у наступний раунд за сумою трьох зустрічей.

"Прометей" вийшов у другий раунд Ліги чемпіонів, де виступить у групі К разом з іспанською "Унікахою", бельгійським "Остендом" та румунським "Клужем".

"Хапоель" — "Прометей" 75:85 (12:27, 24:16, 20:16, 19:26)

"Прометей": Харрісон (18), Кеннеді (17 + 5 передач + 9 підбирань), Стефенс (15 + 5 підбирань), Білан (13 + 9 підбирань), Сидоров (10), Доу (9)