"Барселона" вилітає із Кубка Іспанії. Каталонці виграли лише три з останніх 10 матчів

Каталонська "Барселона" на виїзді поступилася "Атлетику" (2:3) в 1/8 фіналу Кубка Іспанії.

ФК Атлетик

Каталонська " Барселона " на виїзді поступилася "Атлетику" (2:3) в 1/8 фіналу Кубка Іспанії.

Господарі вийшли вперед уже на другій хвилині, відзначився Муніаїн. Але "Барселона" швидко відігралася зусиллями новачка команди Феррана Торреса, котрий проводив свій другий матч за каталонців.

Захисник басків Іньїго Мартінес вивів свою команду вперед на 86-й хвилині, але «Бараса» відігралася на 93-й – Педрі забив після гольового пасу бісіклетою від 38-річного Дані Алвеса.

Перемогу "Атлетику" приніс гол Ікера Муніаїна на 106-й хвилині - він оформив дубль, реалізувавши пенальті, призначений за гру рукою захисника каталонців Жорді Альби.

"Атлетік" вирушає до 1/4 турніру, а "Барселона" вперше з сезону 2009/10 на такій ранній стадії вилетіла з Кубка Іспанії.