Арешт майна Порошенка не торкнеться роботи “5 каналу” та каналу “Прямий”, запевнили у ДБР.

"Обидва канали можуть вільно продовжувати роботу та висвітлювати актуальні питання".  

facebook.com/es.cherkashchyna

Арешт майна екс-президента Петра Порошенка не торкнеться діяльності телеканалів “5 канал” та “Прямий”. Цей факт повторно підтвердили у ДБР. Брифінг на тему пройшов 10 січня.

- ДБР заявляє, що ця інформація (партії "Європейська солідарність" Петра Порошенка. - Прим. авт.) є маніпулятивною та не відповідає дійсності. Обидва канали можуть вільно продовжувати роботу та висвітлювати актуальні питання. Арешт на корпоративні права на зазначені канали та їх активи не було накладено. Якихось обмежень діяльності не сталося, - запевнили у Державному бюро розслідувань.

У бюро зазначили, що “5 канал” та “Прямий” належать медіахолдингу "Вільні медіа".

- Насправді, відповідно до рішення суду, заарештовано частки у статутному капіталі ТОВ та дочірнього підприємства, бенефіціарним власником яких, як зазначено в Єдиному держреєстрі юридичних осіб, є народний депутат України Петро Порошенко. Йдеться про ТОВ «Автор ТВ» та ДП «ТРК НБМ-Запоріжжя», - пояснили у ДБР.

У ДБР зазначили, що арешт на майно Петра Порошенка не впливає на право користуватися ним, а спрямований на те, щоб майно не було відчужено.

Печерський районний суд Києва 6 січня заарештував майно п'ятого президента, нині нардепа Петра Порошенка, за клопотанням прокурора Офісу генпрокуратури у справі про постачання вугілля з окупованих частин Донецької та Луганської областей. Арешт, зокрема, стосується об'єктів нерухомості та корпоративних прав.

8 листопада 2021 року "5 канал" повідомив, що медіахолдинг "Вільні медіа" придбав 100% корпоративних прав на телеканалах "5 канал" та "Прямий". Новий медіахолдинг створили медійники, журналісти, громадські діячі та опозиційні депутати. Документи угоди передбачають заборону Петру Порошенку будь-яким чином впливати на редакційну політику каналів або іншим чином здійснювати контроль щодо "Вільних медіа".