Інтернет-спільнота жваво обговорює новину, що на оновленому каналі «Рада» працюватиме політтехнолог Володимир Петров, чиє ім'я пов'язують із багатьма політичними та навколополітичними скандалами.
Власне, зі скандалу і тут почалося – Володимир нарівні з іншими новими ведучими промайнув у загадковому серпанку на відео з Верховної Ради, яке розповсюджувалося телеграм-каналами. Голос за кадром мовив, що канал підтримуватиме владу – ту, яка є, і ту, яка буде. Опозиція, мовляв, нехай біситься.
Офіційно «Рада» заявила, що ролик – це не їхній продукт і не їхня позиція. Державний канал буде незалежним. Відомо, що на фінансування «Ради» у 2022 році з бюджету виділено 378 мільйонів гривень, ще 15 мільйонів обіцяли у Кабміні.
"Детектор медіа" стверджує, що всі показані в проморолику ведучі вже прийняті до штату. У тому числі й Петров.
«КП" в Україні» вдалося додзвонитися до Володимира та отримати згоду на інтерв'ю. Розмова виявилася дуже нестандартною, але, незважаючи на це, ми вирішили її опублікувати.
«Це просто чаклунство»
- Володимире, про те, що ви влаштовані одним із ведучих на переформатований канал «Рада», нині не говорить лише лінивий. А ви самі нічого не кажете.
- І не говоритиму. Мені подобається те, що відбувається без моєї участі.
- То ви працюєте на каналі чи ні?
- Ні, не працюю. Я не хочу нічого коментувати, бо хочу зберегти інтригу. Я розумію, що вам потрібен якийсь матеріал, вам його потрібно видати. Я навіть можу допомогти в цьому, але без подробиць. Можу зробити загадкове обличчя, сказати: скоро все дізнаєтесь.
Я насолоджуюся тим, що відбувається. Мені дуже подобаються ці хвилі хейту – як трясе Петра Олексійовича Порошенка, як вібрує Ірина Геращенко, що відбувається з Наталією Лігачовою (шеф-редактор «Детектор медіа». – Прим. ред.).
Мені дуже подобається, як вибухають у сказі різні «напівактивісти» та «напівжурналісти». Я бачу страх в очах окремих політиків, окремих активістів і отримую від цього насолоду.
- А як ви з'явилися у проморолику, від якого «Рада» зрештою відхрестилася?
- За помахом чарівної палички. Ідуть різдвяні свята, незабаром День святого Миколая, Новий рік.
- Хочете сказати, що кадр, де ви демонструєте тризуб на піджаку, – це щось подібне до подарунка під ялинку?
- Ні, просто чаклунство. Хто я такий? Я лише маленький чоловічок, я не в змозі пояснити суть чаклунства.
«Єдина порада, яку дам безкоштовно»
- А ви вірите в таке чаклунство, що не дуже популярний у простого глядача канал «Рада» раптом стане рейтинговим?
- Я вірю в чудеса з самого дитинства, скільки пам'ятаю себе. Я стільки бачив чарівних проявів, що не маю жодного сумніву, що канал «Рада» стане найрейтинговішим каналом в Україні. Істерика окремо взятих депутатів та лідерів фракцій цьому зайвий доказ.
– Наразі дуже багато політико-полемічних програм. Що б ви порадили людині, яка захоче перевершити за популярністю Савіка Шустера чи Наталю Мосейчук?
- Я б порадив цій людині взяти гроші, прийти до мене та заплатити за пораду. Тому що безкоштовних порад я не даю. Окрім цієї.
- І не боїтеся цих своїх слів?
– Про те, що мої поради оплачуються? Ні, не боюсь. Я працюю консультантом, це моя робота.
«Я дуже гарний та сексуальний»
- Кожна згадка вашого прізвища в новинах про канал «Рада» пов'язана з так званим секс-скандалом 2018 року? Не бентежить?
- Справа в тому, що я дуже красивий, дуже сексуальний, і люди - жінки і навіть деякі чоловіки - пов'язують мою фігуру зі словом "секс". Я просто випромінюю сексуальність.
- Впевнені? А якщо без епатажу, що відбувається з кримінальною справою слідами секс-скандалу, де ви фігуруєте?
- Ми знаходимося у процесі…
- Ну хоч якісь секрети розкрити можете? Ось сьогодні ви записували передачу. Де вона вийде?
– Вона вже вийшла на моєму ютуб-каналі «Ісландія». Це мій телеканал, моя робота.
- А якщо вам зроблять дуже цікаву пропозицію, ви від нього відмовитеся?
- Ніколи. Це моє дітище, я на ньому завжди працюватиму.
- У якихось політичних проектах нині берете участь?
- Ні, в жодних.
– На президентських виборах-2019 у вас були амбіції. Ще раз ризикнете висунути свою кандидатуру?
- Поки що зарано про це говорити. Якщо народ мене попросить, якщо буде його волевиявлення, я про це подумаю.
Володимир Петров народився у 1977 році в Дніпропетровську (нині Дніпро), після школи вступив до Криворізького технічного університету, де отримав диплом гірничого інженера. За спеціальністю не працював, пішов у журналістику та піар. Був засновником та продюсером низки програм на телебаченні.
У 2012 році балотувався до Верховної Ради, у 2019-му зареєструвався як кандидат у президенти із найнезвичайнішою програмою. Обіцяв безкоштовний хліб та інтернет, об'єднання держави та церкви, а також повернути Україні її споконвічні землі – частину територій Польщі, Росії, Білорусі, Румунії, Угорщини.
У 2018 році спалахнув цей секс-скандал. Студентка столичного політеху поскаржилася у соцмережах на брудні домагання з боку поліцейського Олександра Варченка – чоловіка тодішньої заступниці директора ДБР Ольги Варченко. Згодом дівчина зізналася, що їй запропонували гроші.
Організатором скандалу поліція назвала Володимира Петрова та блогера Олександра Барабошку. Першому присудили домашній арешт, другого – відпустили із СІЗО під заставу.У 2019 році військова прокуратура оголосила, що закінчила розслідування, і справа готова для передачі до суду. Більше інформації про неї не було.