Народний депутат України Ганна Скороход заявила, що фракція "Слуга народу" досі не делегувала у ТСК (тимчасову слідчу комісію) щодо розслідування смерті Антона Полякова своїх представників. Натомість очолити цю комісію хоче сама Скороход. Про це парламентарій розповіла 16 листопада у коментарі "КП в Україні" та з трибуни Верховної Ради.
Скороход нагадала колегам, що 16 листопада виповнюється 40 днів від дня смерті Полякова та попросила вшанувати його пам'ять хвилиною мовчання. Вона згадала, що деякі депутати бачать у ситуації, коли вона очолить ТСК щодо Полякова, "конфлікт інтересів", але юридично ніякого конфлікту немає. Депутат зазначила, що для неї це справді "особисте", і дуже важливе, але за жодними документами, включаючи цивільний та сімейний кодекс, вона жодних прав щодо Полякова не має.
Антона Полякова знайшли непритомним у таксі вночі 8 жовтня. Незважаючи на реанімаційні заходи на місці події, він помер. У його крові знайшли алкоголь, метадон та димедрол. До того, як сісти в машину, нардеп відпочивав у ресторані з одним із помічників Скорохода та ще одним співрозмовником. Камери спостереження зафіксували, що ресторан він залишив самостійно та без явних ознак нездужання.
Результати експертиз показали, що в крові Полякова були сліди метадону з домішкою димедролу та близько 1 проміле алкоголю. Як це могло безпосередньо вплинути на смерть потерпілого, встановлюватиме поліція "після глибоких досліджень".
Ганна Скороход 5 листопада у Раді закликала створити комісію та розслідувати смерть Антона Полякова. Депутат, яка збиралася одружитися з загиблим, наполягає, що його вбили. У свою чергу, поліція не оголошує свідчення Скороход, отримані в рамках кримінального розслідування, і має на руках результати лише чотирьох експертиз із 20.
Полякову було 33 роки, його поховали 11 жовтня у рідному Чернігові. На прощанні були як екс-дружина нардепа, так і Ганна Скороход. Після цього депутат заявила, що і вона, і Поляков розлучені та збиралися одружитися. На момент потрапляння до Верховної Ради Ганна Скороход та Антон Поляков були одружені. Вони стали першими нардепами, виключеними із фракції “Слуга народу”. Після цього парламентарі приєдналися до депутатської групи партії "За майбутнє".