"Барселона" перед грою з "Динамо" оживає. Каталонці здобули вольову перемогу над "Валенсією"

Напередодні поєдинку Ліги чемпіонів з київським "Динамо" каталонська "Барселона" здобула вольову перемогу 3: 1 над "Валенсією". За "синьо-гранатових" дебютував Серхіо Агуеро.

Схоже, "Барселона" оговталась після нищівних поразок від «Бенфіки» й «Атлетіко». Каталонці видали яскравий поєдинок проти сильної "Валенсії", виглядаючи краще "кажанів" практично протягом усього поєдинку незважаючи на швидкий гол «Валенсії» у першому таймі.

Однак вели в рахунку «валенсійці» лише вісім хвилин. «Барселона» дуже скоро відповіла своїм ефектним голом - Ансуї Фаті непереборно пробив з лінії штрафної без шансів для Яспера Сіллессена. Потім наприкінці тайму нестримний Фаті заробив пенальті, який холоднокровно реалізував Мемфіс Депай. У другому таймі бразилець Філіппе Коутіньйо встановив остаточний рахунок - 3: 1.

У середу, 20 жовтня, каталонський клуб прийме київське "Динамо" на "Камп Ноу" в рамках третього туру Ліги чемпіонів. Початок зустрічі - о 22:00.