День захисників України? Ні, день маркетолога і продажника

Топ-7 найбільш дивних подарунків. З коментарями редактора.

Birgit Böllinger з сайту Pixabay

Незважаючи на те, що справжні захисники України і ті, хто їх підтримують, закликають згадати, в честь кого і заради чого було засноване це свято, сфера продажів наполегливо пропонує перетворити його в чергове «23 лютого» - тобто хлопчикам треба дарувати подаруночки. До речі, якщо вже на те пішло, то питання - а чому тільки хлопчикам? Зрештою, це День захисників і захисниць (!) України.

Але що нарікати тільки на продавців, їх мотиви якраз зрозумілі. Незрозумілі бажання жінок в колективі «вітати нашу сильну половину» або активних матусь в школах «давайте зберемо на подарунки хлопчикам». Загалом, схоже саме на догоду цій частині населення маркетологи розробляють подарункові набори.

Ми зібрали найдивніші з них.

1. Шоколадна аптечка «Щастя, Смехозан, Дзен».

Якщо вірити обіцянкам виробників, шоколадний «препарат» «Дзен» викликає почуття гармонії, нормалізує настрій і позбавляє від стресу. (Саме те, що потрібно нашим бійцям на фронті - Ред.) «Смехозан» подарує відмінний настрій, а в складі «Таблеток щастя» міститься «концентрована радість, любов і гармонія» (Зазвичай такий ефект дають зовсім інші таблетки - Ред.)

Ціна - 135 гривень.

2. Аптечка «Бруталін. Антипохмілин. Пофігін »

Виробники запевняють, що «Бруталін» подарує чоловікові додаткову порцію брутальності, «Пофігін» нормалізує емоційний стан, а «Антипохмілин» швидко поверне з небуття до життя. Продається без рецепта! ». (Не знаю, як у вас, а в мене такий образ «брутального захисника-пофігіста, що похміляється» викликає лише огиду - Ред.)

Ціна - 135 гривень

3. Набір «Пістолет і гранати» з чорного шоколаду

Набір вагою в 130 грамів можна придбати за 206 гривень. Той випадок, коли зброя більше не є загрозою. (Насправді є - загрозою здоровому глузду. І ще - з таким пістолетом цілком можна піти в темряві грабувати ларьок - той, кого грабують, явно не буде розбиратися шоколадний він або справжній, - Ред.)

Ціна - 206 гривень.

4. Набір «З Днем захисників і захисниць»

За 165 гривень - шоколадні цукерки з добрими побажаннями на обгортці - пропонує всім причетним покуштувати смак хоробрості, миру, чистого неба, оптимізму, бадьорості, щастя і любові.

(Цікаво, чому до цих пір ніхто не винайшов набори «соплі в цукрі»? Для посилення «добрих думок дарують» - Ред.)

Ціна - 165 гривень

5. Одним з улюблених видів відпочинку для багатьох залишається лазня

Так стверджують продавці. Який попит, такі і подарунки. До 14 жовтня інтернет-магазини пропонують придбати «Чоловічі патріотичні набори для лазні та сауни» з написами: «Я хохол» (Що-що ???? Хохол - це патріотично? - Ред.), «Отаман», «100% українець " і т.п.

Вартість набору - 261 гривня.

6. Фартух «Козак» за 209 гривень

Тонкий привід нагадати чоловікові, чого від нього очікує жінка. Такого ж красивого преса, як на картинці? Допомоги на кухні! В наявності також є фартухи - «Тарзан» і «Ковбой» із зображенням не менше хвилюючих торсів. (Якщо виробників в захисниках хвилює лише торс - може, їм при загрозі для життя дзвонити в чоловічій стрип-клуб, а не в поліцію? - Ред.)

7. Алкогольна рулетка на 16 стаканчиків за 290 гривень.

«П'яна рулетка» - компактне казино для дому та подорожей. У комплект входять рулетка діаметром 12 дюймів і 16 пронумерованих чарок.
Правила гри прості: спершу наповнюються стопки, після цього чарки встановлюють в осередку, гравці по черзі роблять ставки. На обертовий диск рулетки учасники гри кидають кульку. Залежно від того, в яку комірку він потрапляє, гравець випиває чарку. (П'яний захисник - мрія будь-якого мирного громадянина. Дуже хочеться запропонувати виробникам такого подарунка зіграти в російську рулетку - Ред.).

Ціна: 290 гривень.

ВІЧНІ ЦІННОСТІ

Звичайно, не залишили осторонь і одвічний, найулюбленіший подарунок - шкарпетки!

Можна подарувати консервовані шкарпетки «Справжнього чоловіка» або «Консервовані шкарпетки відважного Козака» - все по 100 грн. (Скажіть, а консервованих шароварів справжнього козака чи не завалялося? - Ред.)

ДО РЕЧІ

Давайте все ж згадаємо, заради кого і заради чого це свято.

У 2014 році в Україні через збройну агресію Росії на сході країни і після анексії Криму посилилися тенденції відмови від радянських свят, в тому числі 23 лютого. Але потрібен був день, в який би українці могли вшанувати тих, хто, навіть не будучи кадровими військовими, готовий захищати нашу державу.
14 жовтня 2014 року п'ятий президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким щорічно замість 23 лютого українці відзначатимуть День захисника України. Дата була вибрана не випадково. 14 жовтня - день Покрови Пресвятої Богородиці, а вшанування українських військ на Покров - історична традиція.

У серпні 2021 року президент Зеленський підписав правки, згідно з якими ми віддаємо належне і жінкам, які нарівні з чоловіками захищають наш суверенітет і територіальну цілісність країни. Тепер це свято називається «День захисників і захисниць України».