ХК "Донбас" у драматичному трилері поступився австрійському "Клагенфурту" в Лізі чемпіонів

ХК Донбас

ХК "Донбас" в матчі п'ятого туру Ліги чемпіонів у київському Палаці спорту гідно бився з лідером групи австрійським "Клагенфуртом", але поступився - 3: 4.

Чемпіон України провалив перший період, пропустивши три сухі шайби. У другому періоді «Донбас» швидко отямився й зумів закинути шайбу завдяки голу Іллі Коренчука. Ця шайба додала впевненості підопічним Павла Мікульчика, і наші хокеїсти почали із завидною регулярністю атакувати ворота австрійців. «Клагенфурт» нерідко виручав Себастьян Дам, який до цього пропустив всього 4 шайби в чотирьох попередніх поєдинках.

У третій 20-хвилинці «Донбас» заграв ще яскравіше! Голи Фелікса Морозова та шедевр в більшості від зв'язки Філіпа Пангелова-Юлдашева та Віктора Туркіна дозволили чемпіону України зрівняти рахунок - 3: 3!

Однак до овертайму «Донбас» не зміг дотягнути. «Клагенфурт» закинув вирішальну шайбу за півтори хвилини до сирени й переміг в основний час, гарантувавши собі вихід в плей-офф. "Донбас" втратив всі шанси на вихід з групи.

«Донбас» (Донецьк, Україна) - «Клагенфурт» (Австрія) 3: 4 (0: 3, 1: 0, 2: 1)

Шайби: 0: 1 - Хундертпфунд (Хаудум) - 4:53, 0: 2 - Хундертпфунд (Хаудум) - 7:44, 0: 3 - Віттінг (Штеффлер) - 19.00, 1: 3 - Коренчук (Кривошапкін) - 26:01, 2: 3 - Морозов (Пересунько) - 42:42, 3: 3 - Туркін (Пангелов-Юлдашев, Медведєв - бол.) - 55:10, 3: 4 - Бішофбергер (М. Гайер) - 58: 44

«Донбас»: Макаров (Воріс), Смерек-Жульдіков, Шишлянніков-Бірюков-Сигарев, Пангелов-Юлдашев-Соколовський, Лялька-Туркін-Медведєв, Андрейків-Григор'єв, Пересунько-Захаров-Морозов, Коренчук-Кривошапкін-Садовиков-Даниленко-Разумов