Жозе Моурінью: Між "Ромою" та "Зорею" різниця невелика

Євроспорт

Незважаючи на легку перемогу, головний тренер "Роми" Жозе Моурінью похвалив луганську "Зорю".

- Між "Зорею" і "Ромою" невелика різниця. Рахунок 1: 0 тримався близько години, команди грали відкрито. У "Зорі" не було дійсно великих моментів, але команда йшла вперед і атакувала.

Мені довелося зробити деякі зміни в грі. Для того, щоб оборонятися так, як це робила "Зоря", необхідно мати в команді фізично сильних футболістів.

Швидкий гол додав нам впевненості, але в першому таймі ми не виграли матч, а Шомуродов не реалізував свій момент. Грали відкрито, і в другому таймі нам було необхідно додати, тому що я не хотів, щоб рахунок залишався 1: 0.

Я не вважаю, що ми погано грали в першому таймі. Але коли у тебе на лавці є Дзаньйоло, Абрахам і Мхітарян, ти можеш змінити гру. Нам потрібно було атакувати за рахунку 1: 0, щоб не дозволити "Зорі" зрівняти рахунок ", - сказав Моурінью на післяматчевій пресконференції.

У матчі другого туру групового раунду Ліги Конференцій луганська "Зоря" в Запоріжжі поступилась "Ромі" 0: 3.