Загрузить еще

Факт. Борис Філатов зустрівся з новопризначеним послом Ізраїлю в Україні Міхаєлєм Бродським

Факт. Борис Філатов зустрівся з новопризначеним послом Ізраїлю в Україні Міхаєлєм Бродським

Технології та інвестиції: новопризначений посол Ізраїлю в Україні Міхаєль Бродський окреслив перспективи співпраці з Дніпром  

15 листопада мер Дніпра Борис Філатов провів зустріч з новопризначеним Надзвичайним та Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні паном Міхаєлєм Бродським. Для дипломатичного представника це перший візит до міста.
 
«Дніпро – важливе місто для нас. Тут багата єврейська історія. Чимало ізраїльських героїв, відомих людей є вихідцями звідси. Крім того, Дніпро – як і промислове, і аграрне місто – може багато запропонувати Ізраїлю. А Ізраїль зі свого боку також готовий до пропозицій. Це – технології, інвестиції. Якщо є слушні інвестиційні проєкти, то є інтерес і з боку ізраїльських компаній», – зазначив Міхаєль Бродський.

Зі свого боку Борис Філатов підкреслив, що взаємини з державою Ізраїль та діяльність єврейської громади є частиною філософії міста. Адже Дніпро – багатонаціональний і поліконфесійний.
 
«Наше місто дуже цікаве, зокрема, з боку психології взаємин між людьми. У нас ніколи не було серйозних міжнаціональних проблем. Утримання цієї стабільності завжди було однією із засад моєї діяльності», – сказав міський голова Дніпра.