Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
26 апреля
Загрузить еще

В Facebook появилась страничка, посвященная Сергею Нигояну

В Facebook появилась страничка, посвященная Сергею Нигояну
Фото: Сергей поехал на Майдан защищать свое будущее. Фото: Facebook

22 января утром в международной соцсети Facebook появилась страничка, озаглавленная "Вічна Пам'ять Сергій Нігоян". Напомним, 20-летний днепропетровец погиб ранним утром в столице на улице Грушевского во время атаки со стороны "Беркута", пули угодили в грудь и голову.

На аватаре странички – фото Сергея на Майдане, а на обложке – черное полотно. Ведется она на украинском языке, на русском - только пересланные сообщения других пользователей. Все публикации и фото связанны с событиями на майданах, его участниками и свежими новостями о действиях Президента и депутатов. Количество подписчиков стремительно растет и уже насчитывает более полусотни человек.

В то же время остальные пользователи выражают глубокую скорбь по поводу гибели Сергея. Они публикуют на своих страницах ссылки на видео, где он читает шевченковский "Кавказ", а также запись с его историей, которую записала фотограф со страницы проекта "Єлюди":

- Ще одна людина, про яку давно варто було написати. Сергій, 20 років. Вірменин. Народився і живе в Україні, у селі Березнуватівка Дніпропетровської області. На Євромайдан приїхав 8 грудня. Сергій постійно чимось зайнятий. Він або стоїть в охороні, або дрова рубає, або на кухні. Часто це бачу. Розповідає, що із самого початку дивився по ТВ новини про Майдан і не міг спати ночами. 7-го грудня сусід із села підвіз його до Дніпропетровська. Сергій шукав, де у Дніпропетровську збираються люди, щоб підтримати київський Євромайдан. Шукав, шукав і не знайшов. Тоді поїхав на вокзал. Купив квиток на потяг до Києва. Батькам зателефонував уже з Майдану. "Батько запитав, ти куди зник?", - переказує розмову хлопець. Коли дізнався, де син, дуже розхвилювався, просив бути обережним. Сергій спить у наметі або у будинку профспілок. Запитала, чому приїхав. "Це моє майбутнє теж. Мені жити у цій країні", - відповідає він. Вчора Сергій попросив бомжів, які грілися у підземному переході біля станції Майдан Незалежності, щоб вони не розкидували сміття навколо себе, адже є смітники. Один бомж став жалітись, що сам він з Одеської області, що його і других "хлопців" привезли у Київ і сказали просто ходити по Майдану. Думаю, хтось дуже хоче створити відповідну телевізійну картинку). Повертаючись до Сергія. Хлопець вільно спілкується українською. Нещодавно у рамку проекту про Шевченко, читав на Майдані уривок із поеми "Кавказ".