Відкритий лист трудового колективу Спеціалізованого підприємства «Голографія» щодо тиску на ЗМІ та національних виробників з боку заступника Генерального прокурора України Віктора Кудрявцева Комментарии: 18

Вельмишановні Вікторе Федоровичу та Олександре Івановичу!

Трудовий колектив Спеціа­лізованого під­при­єм­ства «Голографія» звертається до вас у зв’язку з обурливими діями заступника Генерального прокурора України пана

Кудрявцева В.В. Зокрема в липні 2010 р. трудовий колектив звернувся через ЗМІ з відкритим листом від 20 липня 2010 р. №575/1 до пана Кудрявцева В. В. та генерал-майора податкової міліції Дієсперова В.В. щодо можливого лобіювання ними бізнес-інтересів ТОВ «Київголографія». Унаслідок незрозумілої активності пана Кудрявцева та пана Дієсперова склалася ситуація дуже схожа на лобіювання інтересів цієї фірми.

Перший відкритий лист був вручений у приймальні Генеральної прокуратури 22 липня 2010 р. та зареєстрований під №152690-10. В зверненні на адресу пана Кудрявцева трудовий колектив Спеціа­лізованого підприєм­ства

«Голографія» просив роз’яснити цю ситуацію і ставив низку запитань, які, можливо, були неприємними для заступника Генерального прокурора України, але досить доречними. Викликає подив та глибоке здивування, що пан Кудрявцев не відповів трудовому колективу Спеціалізова­ного підпри­ємства «Голографія» про його можливі зв’язки з представниками ТОВ «Київголографія» - Євгеном Долгопятом (він же Фельдшеров) та Світланою Гончарук.

Замість вичерпних офіцій­них відповідей на адресу засновників й керівництва СП «Голографія» з різних джерел надходять погрози та вимоги терміново відкликати публіч­ний відкритий лист. У випадку відмови нас залякують порушенням кримінальних справ та репресіями як проти ди­рек­торів й окремих співробітників, так і проти підприємства в цілому.

Також величезний подив у трудового колективу Спеціалізованого підприєм­ства «Голографія» викликає те, що, як нам стало відомо, Віктор Кудрявцев подав позов в Подільський районний суд м. Києва до газети «Комсомольская правда» в Украине», яка опублікувала перший відкритий лист.

Вельмишановний Вікторе Федоровичу! Нещодавно ЗМІ опублікували Ваші висловлювання, в яких Ви закликали журналістів та редакторів періодичних видань України оприлюднювати iмена та прізвища чиновників, які пригнічують свободу слова в Україні. Хіба ж реакція на відкритий лист СП

«Голографія» у вигляді судового позову до редакції видання «Комсомольская правда» в Украине» не є прикладом тиску на ЗМІ з боку чиновника високого рангу? Чому в такому разі Віктор Кудрявцев не подав позов на трудовий колектив Спеціа­лізованого підприємства «Голографія», та взагалі не відреагував на наше офіційне звернення до нього?

Пане Президенте України, трудовий колектив Спеціалі­зо­ваного підпри­єм­ства «Голографія», наукові й технологічні розробки якого визнано в усьому світі, та співзасновником якого виступає Національна академія наук України, просить Вас не залишати поза увагою дії пана Кудрявцева й посприяти тому, щоб він відповів на запитання трудового колективу Спеціалізованого підприєм­ства «Голографія».

Також просимо Вас, шановний пане Генеральний прокурор України, взяти під особистий контроль наше звернення у вигляді відкритого листа та сприяти тому, щоб Віктор Кудрявцев надав вичерпні та правдиві відповіді на запитання, які були оприлюднені в першому відкритому листі:

1. Як може пояснити пан Кудрявцев наявну у нас інформацію відносно того, що протягом останніх років він особисто зус­трічається в примі­щенні Генеральної прокуратури України з директором ТОВ «Київголографія» Світланою Гончарук, а також з одним з учасників цієї фірми та начебто своїм особистим другом Євгеном Долгопятом (він же Фельдшеров), який скрізь, навіть в розмовах з конкурентами, не приховує, що знаходиться у близьких відносинах з Кудрявцевим?

2. Чи можна дізнатися прізвище особи, яка виписувала пропуск до Генпрокуратури Світлані Гончарук та Євгену Долгопяту? За якою саме кримінальною справою вони давали свідчення і як часто відвідували Генпрокуратуру?

3. Як може пояснити пан Кудрявцев наявну у нас інформацію про те, що він, можливо, чинить тиск на державних службовців з метою передачі фірмі «Київголографія» державних замовлень на виготовлення голографічних захисних елементів? І це в той час, коли вказана фірма, можливо, не має реальних виробничих потужностей і навіть не спроможна продемонструвати документи про те, звідки у неї з’явилось так зване устаткування, яке «Київголографія» декларує під виглядом начебто існуючих виробничих ліній.

4. Чи можна оприлюднити інформацію про те, яку кількість телефонних дзвін­ків було здійснено з мобільних та службових номерів Кудрявцева на телефони Є. Долгопята та С. Гончарук? Публікуємо їх відомі телефонні номери: Є. Долгопят - (096) 416-77-04, (067) 275-87-74, С. Гончарук - 0 (44) 412-90-53.

5. З яких питань пан Кудрявцев, можливо, телефонував мініс­тру аграрної політики Миколі Присяжнюку та його заступнику Ігорю Якубовичу? У рамках розслідування яких кримінальних справ він їм телефонував? Чому ці дзвінки збігаються у часі з активними діями чиновників по можливому лобіюванню ними бізнес-інтересів ТОВ «Київголографія»?

Трудовий колектив Спеціа­лі­зованого підприєм­ства «Голографія» звертається до Вас, шановні Вікторе Федоровичу та Олександре Івановичу, з проханням провести пуб­ліч­не розслідування ді­яль­ності пана Кудрявцева, яка, на нашу думку, може знищити націо­нальних виробників високотехнологічної продукції. Адже якщо людина займає високу посаду заступника Генерального прокурора, то хіба вона не повинна дотримуватися принципів законності та хіба має право ігнорувати принципи чесної конкуренції у вітчизняному біз­несі?

Також просимо не залишити без уваги спроби пана Кудрявцева чинити тиск на редакцію видання «Комсомольская правда» в Украине».

Ще раз наголошуємо, що трудовий колектив Спеціа­лі­зованого підприєм­ства «Голографія» готовий провести публічні теледебати з панами Кудрявцевим та Дієсперовим стосовно питань, викладених у наших відкритих листах.

З щирою повагою, трудовий колектив Спеціалізованого підприємства «Голографія»

Политика

В Украине начал работать новый Верховный Суд
В Украине начал работать новый Верховный Суд 71

В то же время прекращают функционировать старый Верховный Суд и высшие спецсуды.

Япония ввела экономические санкции против КНДР
Япония ввела экономические санкции против КНДР 29

Заморожены активы 19 северокорейских организаций.

Трамп поблагодарил Путина  за признание экономических успехов США
Трамп поблагодарил Путина за признание экономических успехов США 242 1

Американский лидер заявил, что доволен высказываниями президента РФ о его достижениях в США.

Происшествия

Россиянка, которой муж отрубил руки, за месяц до трагедии обращалась за помощью в полицию
Россиянка, которой муж отрубил руки, за месяц до трагедии обращалась за помощью в полицию [видео] 519

В подмосковном Серпухове муж-ревнивец пытал свою жену и требовал сознаться в измене. В итоге он отрубил ей топором кисти рук.

Два американских истребителя F-22 перехватили в Сирии российские Су-22
Два американских истребителя F-22 перехватили в Сирии российские Су-22 593 1

Российские самолеты пересекли границу воздушного пространства, которое контролируется международной коалицией во главе с США.

В Кременчуге из больницы пропала молодая мамочка с годовалым ребенком
В Кременчуге из больницы пропала молодая мамочка с годовалым ребенком [фото] 583

Женщину с ребенком ищут уже третий день.

Экономика

Безвиз с ОАЭ: кто им воспользуется
Безвиз с ОАЭ: кто им воспользуется 64

Граждане Украины с 31 декабря 2017 года смогут путешествовать в Объединенные Арабские Эмираты без виз сроком до 30 дней.

Факт.  Valucrypt ( ВальюКрипт ), отзывы о возможностях от Центра Биржевых Технологий
Факт. "Valucrypt ("ВальюКрипт"), отзывы о возможностях от Центра Биржевых Технологий 40

Украина получила первую партию сжиженного газа из США
Украина получила первую партию сжиженного газа из США 939

Судно разгрузилось в польском порту, затем газ привезли к нам в страну.

Общество

На астероиде Оумуамуа не засекли инопланетных сигналов
На астероиде Оумуамуа не засекли инопланетных сигналов

Астероид движется со скоростью около 26 километров в секунду и вскоре покинет нашу планетную систему.

 Сегодня днем, 15 декабря, дождь пройдет на востоке
Сегодня днем, 15 декабря, дождь пройдет на востоке 4

На западе дождь - с мокрым снегом.

Наследственность ни при чем: развенчан главный миф о долголетии
Наследственность ни при чем: развенчан главный миф о долголетии 285

Мнение шведских ученых опровергает немало теорий.

Светская хроника и ТВ

Эксперты о смерти Жанны Фриске: артистку погубило не ЭКО
Эксперты о смерти Жанны Фриске: артистку погубило не ЭКО 26

Два года назад от рака головного мозга скончалась одна из самых ярких звезд российского шоу-биза Жанна Фриске.

Неизвестные избили представителя бывшей жены Джигарханяна
Неизвестные избили представителя бывшей жены Джигарханяна [видео] 195

Представителю Виталины Цымбалюк-Романовской Элине Мазур переломали ребра.

Архиепископ Кентерберийский прокомментировал грядущую свадебную церемонию Меган Маркл и принца Гарри
Архиепископ Кентерберийский прокомментировал грядущую свадебную церемонию Меган Маркл и принца Гарри 153

Перед свадьбой актрисе пришлось изменить свой образ жизни: она завершила актерскую карьеру и переехала к нему в Кенсингтонский дворец.

Спорт

Кличко продал халат за 215 тысяч долларов
Кличко продал халат за 215 тысяч долларов [фото] 326

В этой экипировке Владимир выходил на свой последний в карьере бой, который проиграл Джошуа

Супруга боксера Беринчика - Лиана:  Когда Денис узнал, что я беременна, целый день носил на руках!
Супруга боксера Беринчика - Лиана: "Когда Денис узнал, что я беременна, целый день носил на руках!" 661

Известный украинский боксер теперь выходит в ринг не только ради славы, но и для семьи.

В Ирландии скончался 16-летний футболист
В Ирландии скончался 16-летний футболист 398

Спортсмен потерял сознание прямо на поле.