Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
21 апреля
Загрузить еще

Факт. Філатов розповів, як Дніпро готується до опалювального сезону та анонсував терморемонти в будинках містян

Факт. Філатов розповів, як Дніпро готується до опалювального сезону та анонсував терморемонти в будинках містян

Дніпро готується до опалювального сезону, який цьогоріч буде непростим для всієї країни. На тлі прогнозів українських профільних відомств, а також постійної загрози ракетних ударів з боку країни-терористки росії, місто пропрацювало низку варіантів для різних сценаріїв розвитку подій — врахувавши усі особливості теплового господарства. Про це мер Дніпра Борис Філатов заявив у своєму відеозверненні до містян. 

Він пояснив, що у міста є можливість переключати потужності подання тепла — якщо щось станеться з однією з котелень. «Це дає місту певну перевагу, адже така опція є не у всіх територіальних громад», — сказав Філатов. 

Загалом нині основні великі підприємства теплопостачання  мають понад 90% технічної готовності до опалювального сезону. Їхнє обладнання продовжують оновлювати, аби знизити тепловтрати до мінімуму. 

Також, за словами Філатова, Дніпро має деякі альтернативні види палива та накопичує матеріальні резерви. 

Мер Дніпра  наголосив, що крім запасів теплого одягу та ковдр, містянам треба слідкувати, аби двері на сходових майданчиках взимку залишалися зачиненими:

«Кожні підперті цеглиною двері — це мінус кілька градусів тепла у ваших оселях. За всі ці роки ми зробили кілька тисяч ремонтів у багатоквартирних будинках. Утеплювали шви, оновлювали дахи, встановлювали в під’їздах пластикові вікна і двері з притягами. Протягом цієї осені ми проведемо ще низку таких терморемонтів». Також Філатов  додав: «У нас є всі підстави мати обережний оптимізм, що місто витримає цей опалювальний сезон».