Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
17 апреля
Загрузить еще

Факт. Электровелосипед как средство передвижения

Факт. Электровелосипед как средство передвижения

Электровелосипед для городских жителей, в условиях сохранения окружающей среды и отказа от сжигания углеводородов, становится полноценным средством передвижения. И одним из его весомых преимуществ является отсутствие регистрации, для сравнения: даже обычный мопед требует получения прав. Так чем он привлекает наше внимание?

Магазин ELITE BIKE знает все об электрических велосипедах

Придя в магазин электротранспорта ELITE BIKE, вы узнаете все самое интересное об электровелосипеде, какие новинки поступили на рынок в этом году, на что необходимо обратить внимание перед покупкой, а в бонус - вы еще и покатаетесь на понравившемся байке - тест-драйв обеспечен!

 

Что нужно знать об электрическом велосипеде?

#1. Экономичность и экологичность.

Экономичность - первое, что привлекает в электровелосипеде. Даже полагаясь лишь на электромотор, вы сможете тратить намного меньше, чем при поездках в общественном транспорте или авто с бензиновым двигателем. К тому же, электротранспорт не загрязняет окружающую среду, что сегодня немаловажно.

#2. Скорость и дальность поездки.

В Европе электровелосипеды, не требующие прав и регистрации, ограничиваются мощностью двигателя 250 Вт и средней скоростью в 25 км/час. В Украину многие электровелосипеды попадают именно с ЕС, поэтому некоторые модели имеют такие ограничения.

Дальность поездок на электровелосипеде зависит не только от емкости батареи, но и от того, насколько сильно используете мотор и как вы крутите педали. Даже простой аккумулятор при максимальной нагрузке на двигатель позволит вам проехать 50-60 км. А при активном педалировании - легко проедете до 100 км. К тому же, новые модели оснащаются батареями, способных выдерживать свыше 300 км. Плюсом есть и то, что они легкие, то есть при полной разрядке батареи - просто крутите педали, как на обычном велосипеде. Подзарядиться сможете от обычной розетки за 2-6 часов.

#3. Предсказуемость.

Да, это одно из преимуществ электрического велосипеда, потому как велосипед, который может ездить парками, дорогами и велодорожками, позволит вам избежать пробок и тратить на дорогу одинаковое время.

#4. Минимальная нагрузка.

Электровелосипед потребует от вас минимальных нагрузок. А в результате: вы всегда будете на работе вовремя и в аккуратном виде. Даже если торопитесь, вы будете ехать на электровелосипеде, не напрягаясь, без труда сможете преодолевать встречные подъемы. В таких условиях ваша поездка на работу или учебу не будет не отличается от 1-ти минутной прогулки. Но, учтите, какое расстояние вы за это время преодолеете!

#5. Здоровье — это важно.

И, конечно же, ежедневное передвижение на электровелосипеде значительно улучшит ваше самочувствие и в разы укрепит ваше здоровье.

 

Приходите в магазин ELITE BIKE, здесь рады каждому и всегда помогут советом. Наш ассортимент: электровелосипеды, гироборды, электросамокаты, скутеры, сигвеи, моноколеса и даже авиатранспорт!

 

Електровелосипед як засіб пересування

Електровелосипед для міських жителів, в умовах збереження навколишнього середовища і відмови від спалювання вуглеводнів, стає повноцінним засобом пересування. І одним з його вагомих переваг є відсутність реєстрації, для порівняння: навіть звичайний мопед вимагає отримання прав. Так чим він привертає нашу увагу?

Магазин ELITE BIKE знає все про електричні велосипеди

Прийшовши в магазин електротранспорту ELITE BIKE, ви дізнаєтеся все найцікавіше про електровелосипед, які новинки надійшли на ринок в цьому році, на що необхідно звернути увагу перед покупкою, а в бонус - ви ще й покатаєтеся на вподобаному байці - тест-драйв забезпечено!

Що потрібно знати про електричний велосипед?

# 1. Економічність і екологічність.

Економічність - перше, що привертає в електровелосипеді. Навіть покладаючись лише на електромотор, ви зможете витрачати набагато менше, ніж при поїздках в громадському транспорті або авто з бензиновим двигуном. До того ж, електротранспорт не забруднює навколишнє середовище, що сьогодні важливо.

# 2. Швидкість і дальність поїздки.

В Європі електровелосипеди, які не потребують прав і реєстрації, обмежуються потужністю двигуна 250 Вт і середньою швидкістю в 25 км / год. В Україні багато електровелосипедів потрапляють саме з ЄС, тому деякі моделі мають такі обмеження.

Дальність поїздок на електровелосипеді залежить не тільки від ємності батареї, але і від того, наскільки сильно використовуєте мотор і як ви крутите педалі. Навіть простий акумулятор при максимальному навантаженні на двигун дозволить вам проїхати 50-60 км. А при активному педалюванні - легко проїдете до 100 км. До того ж, нові моделі оснащуються батареями, здатних витримувати понад 300 км. Плюсом є і те, що вони легкі, тобто при повній розрядці батареї - просто крутите педалі, як на звичайному велосипеді. Підзарядитися зможете від звичайної розетки за 2-6 годин.

# 3. Передбачуваність.

Так, це одна з переваг електричного велосипеда, тому як велосипед, який може їздити парками, дорогами і велодоріжками, дозволить вам уникнути пробок і витрачати на дорогу однаковий час.

# 4. Мінімальне навантаження.

Електровелосипед зажадає від вас мінімальних навантажень. А в результаті: ви завжди будете на роботі вчасно і в акуратному вигляді. Навіть якщо поспішайте, ви будете їхати на електровелосипед, не напружуючись, без зусиль зможете долати зустрічні підйоми. В таких умовах ваша поїздка на роботу або навчання не буде не відрізняється від 1-ти хвилинної прогулянки. Але, врахуйте, яку відстань ви за цей час подолаєте!

# 5. Здоров'я - це важливо.

І, звичайно ж, щоденне пересування на електровелосипеді значно поліпшить ваше самопочуття і в рази зміцнить ваше здоров'я.

Приходьте в магазин ELITE BIKE, тут раді кожному і завжди допоможуть порадою.Наш асортимент: електровелосипеди, гіроборди, електросамокати, скутери, сігвеї, моноколеса і навіть авіатранспорт!

Информация предоставлена в порядке ст.10 Конституции Украины и ст. 6 Закона Украины О национальных меньшинствах в Украине

Новости по теме: Велосипеды