Факт. Навіщо зірку 95-го Кварталу переодягнули в борт-провідника

Факт. Навіщо зірку 95-го Кварталу переодягнули в борт-провідника

В березневі святкові дні зірка 95-го Кварталу Степан Казанін на мить перетворився на стюарда WOG Кафе у потязі Intercity+, що слідував за маршрутом Київ-Харків. Про це розповідається у відео, що наразі поширюється в мережі інтернет.

Як видно з ролику, актор у формі WOG Кафе везе вагоном візок з фірмовими напоями, сендвічами та солодощами, вибиває покупцям чеки, а також із задоволенням спілкується та фотографується з пасажирами.

"Ми запросили Степана, щоб яскраво та незвично відзначити 10-мільйонного покупця. Він, за підрахунками, мав їхати саме цим рейсом", - відповідає на запит нашої редакції Олена Осипчук, директорка з комунікацій WOG.

"10-мільонний чек дістався родині Борець з Броварів. Тепер щасливі переможці – сім’я з двома дітьми – проведуть незабутній вікенд у 5-зірковому готельному комплексі Rixos-Прикарпаття у Трускавці", - розповідає пані Олена.

За словам директорки з комунікації WOG переможці зізналися, що вперше виграють у подібних акціях та дуже щасливі майбутньому сімейному відпочинку.

Як відзначають в компанії, 10 мільйонів чеків WOG Кафе отримали за чотири роки роботи в потягах УЗ Intercity та Intercity+.

Чтобы не пропустить все самое важное и интересное, подписывайтесь на нас в соцсетях