Загрузить еще

Факт. У Дніпрі виділили 100 млн грн на створення Центру тероборони: яким він буде

Факт. У Дніпрі виділили 100 млн грн на створення Центру тероборони: яким він буде

У Дніпрі створять міський Центр територіальної оборони. Це дозволить налагодити системну роботу органів оборони та безпеки міста, військової і цивільної влади. Передбачається, що у безпековому комплексі містяни різного віку цілими родинами зможуть опановувати військово-спортивну підготовку під керівництвом Збройних сил. «Центр оборони має стати головним хабом для комунікації та проведення зустрічей друзів-патріотів. Ми виділяємо на цю богоугодну справу 100 мільйонів гривень. Військово-патріотична підготовка має бути максимально зручною та корисною для саморозвитку людини. Маємо максимально ефективно використати важливий ресурс добровольця – його час», – прокоментував міський голова Дніпра Борис Філатов, наголосивши при цьому, що добровільно бере на себе відповідальність за будівництво центру.

Загалом центр стане єдиним комплексом для розміщення, управління, рекрутингу, а також підготовки, постачання, військово-спортивного та патріотичного виховання молоді.
На території також хочуть облаштувати полігон для вогневої, тактичної, інженерної, медичної підготовки, практичної та снайперської стрільби. А ще – курси виживання, орієнтування, цивільної оборони, бою у місті, різні тири та стрільбища, тактичне поле і смугу перешкод.

«Ми зацікавлені, щоб у захисті Батьківщини брали участь найкращі, вдумливі, працюючі, щоб у центрі могли займатися не лише резервісти, а й їхні діти, дружини та батьки. Керувати процесом доручено людині, яка впоралася з «Новоросією» у 2014-му і очолювала штаб боротьби з епідемією ковід-19 два роки тому, а саме — Геннадію Корбану (голова Громадської ради, – ред.)», – додав міський голова Дніпра. 

Філатов також закликав дніпрян, які мають необхідні компетенції, приєднатися до розроблення проєкту цього центру, пообіцявши згодом оприлюднити всі контактні телефони. 

Головні критерії для майбутнього центру – зручне розміщення в межах міста, наявність усіх потрібних комунікації і достатньо місця для активних занять.