2 октября
Загрузить еще

Факт. Миттєвий кредит: за скільки реально взяти позику на картку?

Факт. Миттєвий кредит: за скільки реально взяти позику на картку?
 

Терміново потрібні гроші на банківську картку? Шукаєте сервіс з вигідними умовами кредитування? Ми проаналізували роботу багатьох МФО і з'ясували, які компанії швидше за все обробляють заявки клієнтів. Лідером рейтингу виявилася компанія Мілоан, в якій можна оформити кредит онлайн всього за 5 хвилин.

Процедура оформлення кредиту в Мілоан

Miloan — це сучасна мікрофінансова компанія, яка пропонує клієнтам кредитні послуги. Максимальна сума позики становить 15000 гривень, термін — 30 днів. При першому зверненні можна отримати на картку до 12000 гривень.

Для нових клієнтів в Мілоан діє акція: перший кредит — під 0,01%. Це означає, що отримавши в борг 7000 гривень на 10 днів, вам потрібно буде заплатити всього 7 гривень відсотків.

Оформити миттєвий кредит на картку в Miloan можна за 10-15 хвилин. Процедура складається з 8 етапів.

 1. Подача заявки: потрібно ввести суму і термін на кредитному калькуляторі (20 секунд).
 2. Реєстрація на сайті: слід вказати ПІБ, номер телефону, e-mail, ІПН для створення особистого кабінету (1 хвилина).
 3. Заповнення анкети: необхідно надати максимум інформації про себе, заповнивши запропоновані поля (3-4 хвилини).
 4. Завантаження фото документів: фото можна зробити з мобільного телефону, а потім завантажити на сайт (2 хвилини).
 5. Верифікація картки: потрібно ввести номер, термін дії та CVV-код картки, щоб підтвердити, що вона належить саме вам (2 хвилини).
 6. Обробка заявки: компанія обробить ваші дані і повідомить відповідь по заявці (5 хвилин).
 7. Підписання договору: потрібно прийняти умови компанії, використовуючи SMS-код (1 хвилина).
 8. Отримання коштів: гроші переводяться на картку миттєво.

При повторному зверненні не доведеться знову вводити особисті дані. Інформація буде зберігатися в особистому кабінеті. Вам потрібно буде тільки відправити заявку, вказавши суму і термін кредиту і дочекатися відповіді компанії. Якщо ви вже брали кредит в Мілоан і успішно його погасили — заявка буде оброблена протягом 1-2 хвилин. В результаті процедура оформлення позики займе не більше 5 хвилин.

Як швидко погасити кредит від Miloan?

Для позичальників, які звикли жити в швидкому ритмі, важливо, щоб погашення кредиту можна було б здійснити так само швидко і зручно, як і його оформлення. У Мілоан подбали про це.

Компанія пропонує декілька способів погашення позики:

 • онлайн в особистому кабінеті: потрібно авторизуватися і зробити оплату, використовуючи зареєстровану банківську картку;
 • онлайн без входу на сайт: оплата здійснюється через платіжну систему за допомогою картки будь-якого банку;
 • через Приват24: потрібно створити новий платіж, знайти Мілоан в списку організацій, ввести номер договору і суму платежу;
 • через термінал Приватбанку EasyPay, Ibox: впишіть в пошуковому рядку Miloan, введіть номер договору і погасіть кредит (внести гроші можна готівкою або використовуючи банківську картку);
 • в відділенні Нової Пошти: назвіть оператору ім'я кредитора, продиктуйте номер договору і перевірте дані в системі, потім передайте готівку для оплати.

Інформацію про новий статус кредиту Мілоан відправляє в повідомленнях: на мобільний телефон і на пошту. При онлайн-оплаті погашення здійснюється миттєво, в інших випадках — протягом 10-15 хвилин.

Компанія Miloan надає кредитні послуги цілодобово. Це означає, що заявку можна подати навіть вночі або рано вранці. Мета оформлення позики ролі не грає. Отримані гроші можна витратити на покупки, подорож або оплату послуг.

Звертайтеся в Мілоан, якщо хочете заощадити час і отримати позику на вигідних умовах!

Новости по теме: кредит Киев