Факт. Михаил Поплавский и Алина Гросу показали, как любовь спасет мир

В Киевском университете культуры прошла презентация романтического клипа "А мы с тобой любовники".

 

Энергичность и трудолюбие Михаила Поплавского не прекращают поражать его поклонников. Лишь недавно маэстро представил новый клип на веселую песню "Українські вареники"  и запатентовал одноименный бренд, а вот уже снова выходит его новая работа. На этот раз – о любви. Романтический клип на новую песню "А мы с тобой любовники" – о невероятном мире будущего, в котором выживут только люди, которые любят.

Звездные героини

По сюжету лирический герой – конечно, в исполнении Михаила Михайловича – наслаждается любовью двух очаровательных красавиц. Блондинки Алины Гросу и брюнетки Анастасии Захандревич.

 

– Мне было очень приятно попробовать себя в такой роли, – поделилась Алина Гросу.– Я очень редко снимаюсь в чужих, а не в своих клипах. Поэтому искренне благодарна Михаилу Поплавскому за то, что он решил разделить со мной такое историческое событие. Ведь каждый клип, а их у Михаила Михайловича немало, – исторический. Это очень круто, когда человек после стольких лет в карьере, продолжает работать над собой.

Кстати, 8 июня Алина Гросу отмечала свой день рождения. Поэтому клип о любви стал для нее своеобразным подарком. А еще Алине очень понравилось работать с режиссером Еленой Винярской. Они договорились, что следующий клип певицы будет ставить именно Елена.

 

Модель и известная ТикТок-блогер Анастасия Захандревич тоже очень довольна своей ролью.

– Хочу поблагодарить Михаила Михайловича за то, что мне выпала честь сняться в этом замечательном клипе и проявить себя, – говорит девушка. – Мне кажется, что я снялась в голливудском фильме.

Поддержать и поздравить Настю с новой ролью пришли друзья из TikTok House. Кстати, это еще одно доказательство того, что творчество Михаила Поплавского одинаково интересно и молодежи, и людям старшего поколения.

"Глазами ты сказал мне люблю"

Более подробно о процессе создания и идее видео рассказала режиссер Елена Винярская.

 

– Михаил Михайлович сказал: 5-го ты снимаешь "Украинские вареники", а 6-го – "Мы с тобой любовники". Это что, предложение, удивилась я, и увидела в глазах Михаила Михайловича смех. Так и родилась идея этого клипа – все чувства герои выражают только с помощью взглядов.

Неудивительно, что видео начинается словами романтичной украинской поэтессы Лины Костенко – "Глазами ты сказал мне люблю".

Несмотря на то, что клип снят в очень целомудренной манере, здесь нет любовных сцен, герои даже не касаются друг друга – зрители чувствуют искры страсти, которые сверкают во взорах героинь и словах песни:

"З тобою я піду на гріх.

Бачу, як палають очі.

Промовляють "тебе хочу!"

У палких обіймах ти моїх".

 

– Это провокационный клип, – уверяет и ректор Университета культуры. – О жизни. И хотелось, чтобы каждый в этих аллегориях увидел себя. Любовь – это великая сила, которая дана не каждому. Но она одновременно также наполняет добром наши души. Поэтому любите и будьте любимы, ведь мы этого достойны.

Оранжевый – новый цвет любви

Цвет клипа – оранжевый. И это довольно интересный выбор, ведь мы привыкли, что традиционно любовь изображают или в красных, или в розовых тонах. Но оранжевый – это цвет, который дает энергию и наполняет жизнь светом и красотой.

 

Среди главных персонажей клипа – оранжевый цветок. В нем режиссер увидела аллегорию любви.

– Цветение отождествляется с периодами любви. Прорастания, цветения и увядания – оно неизбежно. Но цветок увядает только для того, чтобы дать новые семена, новое цветение, новую жизнь. Любовь спасет мир! – объясняет Елена.

Елена Винярская уже работала вместе с Михаилом Поплавским и отметилась большим вниманием к деталям: от грима до аксессуаров. И, собственно, ради этого стоит поставить видео на паузу и рассматривать, к примеру, одежду лирического героя – меняется с черного на белый и наоборот – как символ того, что он будет в равной мере предан и брюнетке, и блондинке.

 

А еще, чтобы совместить образ героя клипа с оранжевым цветком любви, режиссер заказала в компании "Art Vivace Jewelry", которую возглавляет Ирина Серая, – драгоценную брошь "Два цветка". Украшение изготовлено из золота и серебра, инкрустированное драгоценными камнями, добываемыми в Украине, – топаза и горного хрусталя. Серебряный и золотой цветки переплетаются между собой, символизируя вечную любовь.

Цитата мастера

"Приходит то время, когда стоит задуматься, а что ты оставишь после себя. И знаете, что за 25 лет было много украинских национальных проектов, которые мы организовали и финансировали. И я подумал, что нам также нужна мягкая культурная дипломатия, чтобы продвигать украинский продукт в мире. Вот, например, клип "Сало" набрал больше 5000000 просмотров за месяц, а "Украинские вареники" – 4 миллиона за две недели. И я ожидаю, что "Украинский борщ" наберет 10000000 просмотров. Поэтому мой девиз таков: Михаил Поплавский должен лоббировать, создавать, организовывать и продвигать в мире все украинское. И хочу, чтобы вы меня поддержали, и смело держали украинскую волну".

Михаил Поплавский

 

КОМАНДА

Как всегда, над клипом работала большая творческая команда.

Уже стало привычным, что каждый клип Михаила Поплавского снимают с использованием современных технологий. Поэтому и на этот раз футуристические пейзажи создавали с помощью VR-технологий, 3D-графики, LED cube, tracking systems и Unreal Engine 4.


Михайло Поплавський і Аліна Гросу показали, як кохання врятує світ

У Київському університеті культури пройшла презентація романтичного кліпу "А ми з тобою любовники".

 

Енергійність і працьовитість Михайла Поплавського не припиняють вражати його прихильників. Лише нещодавно маестро презентував новий кліп на веселу і жваву пісню "Українські вареники" та запатентував однойменний бренд, а ось уже знову виходить його нова відеоробота. Цього разу – про кохання. Романтичний кліп на нову пісню "А ми з тобою любовники" – про незвичний світ майбутнього, у якому виживуть тільки люди, які кохають.

Зіркові героїні

За сюжетом ліричний герой – звісно, у виконанні Михайла Михайловича – насолоджується коханням двох чарівних красунь. Білявки Аліни Гросу та брюнетки Анастасії Захандревич.

 

– Мені було дуже приємно спробувати себе у такій ролі, – поділилась Аліна Гросу. – Я дуже рідко знімаюся в чужих, а не у своїх кліпах. Тому щиро вдячна, що Михайло Поплавський вирішив розділити зі мною таку історичну подію. Адже кожен кліп, а їх у Михайла Михайловича чимало, – історичний. Це дуже круто, коли людина після стількох років у кар’єрі, продовжує працювати над собою.

До речі, 8 червня Аліна Гросу святкувала свій день народження. Тож кліп про любов став для неї своєрідним подарунком. А ще Аліні дуже сподобалось працювати з режисером Оленою Вінярською. Вони домовились, що наступний кліп співачки ставитиме саме Олена.

 

Модель та відома ТікТок-блогерка Анастасія Захандревич теж надзвичайно задоволена своєю роллю.

– Хочу подякувати Михайлу Михайловичу за те, що мені випала честь знятися в цьому чудовому кліпі та проявити себе, – каже дівчина. – Мені здається, що я знялась у голлівудському фільмі.

Підтримати та привітати Настю з новою роллю прийшли її друзі з TikTok House. До речі, це ще один доказ того, що творчість Михайла Поплавського однаково цікава і молоді, і людям старшого покоління.

"Очима ти сказав мені люблю"

Більш детально про особливий процес створення та ідею відео розповіла режисерка Олена Вінярська.

 

– Михайло Михайлович сказав: 5-го ти знімаєш "Українські вареники", а 6-го – "Ми з тобою любовники". Це що, пропозиція, здивувалась я, і побачила в очах Михайла Михайловича сміх. Так і народилась ідея цього кліпу – усі почуття герої висловлюють лише за допомогою поглядів.

Тож не дивно, що відео починається словами найромантичнішої української поетеси Ліни Костенко – "Очима ти сказав мені люблю".

Незважаючи на те, що кліп знято у дуже цнотливій манері, тут немає любовних сцен, герої навіть не торкаються одне одного – глядачі відчувають іскри пристрасті, які палають у поглядах героїнь та словах пісні:

"З тобою я піду на гріх.

Бачу, як палають очі.

Промовляють "тебе хочу!"

У палких обіймах ти моїх".

 

– Це провокаційний кліп, – запевняє і ректор Університету культури. – Про життя. І хотілося, щоб кожен у цих алегоріях побачив себе. Кохання – це велика сила, яка дана не кожному. Але вона водночас також наповнює добром наші душі. Тож кохаймося, бо ми того варті.

Помаранчевий – новий колір кохання

Колір кліпу – помаранчевий. І це досить цікавий вибір, адже ми звикли, що традиційно любов зображають або в червоних, або у рожевих тонах. Але помаранчевий – це колір, який дає енергію та наповнює життя світлом і красою.

 

Серед головних персонажів кліпу – помаранчева квітка. У ній режисерка побачила алегорію любові.

- Цвітіння квітки ототожнюється з періодами любові. Проростання, цвітіння та в’янення – воно неминуче. Але квітка в'яне тільки лише для того, щоб дати нове насіння, нове цвітіння, нове життя. Любов врятує світ! – пояснює Олена.

Олена Вінярська вже працювала разом з Михайлом Поплавським та відзначилась неабиякою увагою до деталей: від гриму до аксесуарів. І, власне, заради цього варто поставити відео на паузу та роздивлятись, приміром, одяг ліричного героя –змінюється з чорного на білий та навпаки – як символ того, що він буде однаково відданий і брюнетці, і білявці.

 

А ще, щоб поєднати образ героя кліпу з помаранчевою квіткою кохання, режисерка замовила в компанії "Art Vivace Jewelry", яку очолює Ірина Сіра, – дорогоцінну брошку "Дві квітки". Прикрасу виготовлено із золота та срібла, оздоблено коштовним камінням, що видобувається в Україні, – топазу та гірського кришталю. Срібна та золота квітки міцно переплітаються між собою, символізуючи вічне кохання.

Цитата майстра

"Приходить той час, коли варто задуматись, а що ти залишиш після себе. І знаєте, що за 25 років було багато українських національних проєктів, які ми організували та фінансували. І я подумав, що нам також потрібна м’яка культурна дипломатія, щоб просувати український продукт у світі. От, наприклад, кліп "Сало" набрав більше 5 мільйонів переглядів за місяць, а "Українські вареники" – 4 мільйони за два тижні. І я очікую, що "Український борщ" набере 10 мільйонів переглядів. Тож мій девіз такий: Михайло Поплавський повинен лобіювати, створювати, організовувати та просувати в світі все українське. І хочу, щоб ви мене підтримали та тримали українську хвилю".

Михайло Поплавський

 

КОМАНДА

Як завжди, над кліпом працювала велика творча команда.

Уже стало звичним, що кожен кліп Михайла Поплавського знімають із використанням сучасних технологій. Тож і цього разу футуристичні пейзажі створювали за допомогою VR-технологій, 3D-графіки, LED cube, tracking systems і Unreal Engine 4.

Информация предоставлена в порядке ст.10 Конституции Украины и ст. 6 Закона Украины О национальных меньшинствах в Украине

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Факт. Михаил Поплавский в новом клипе доказал, что весна и любовь дарят вечную молодость