0

Кулеба програв главі МЗС Британії пляшку українського вина

Голова міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба програв парі британському колезі Джеймсу Клеверлі. Як розповів очільник українського відомства на своїй сторінці в Instagram, ставки робились на матч національної збірної України з командою Англії.

Оскільки українська команда програла британським спортсменам  з рахунком 2:0, тепер Кулеба винен своєму колезі пляшку українського вина.

- Парі є парі. Вибрати було непросто: багато хороших українських вин. Шабо, Бейкуш, Колоніст. Я вибрав одне від Сергія Стаховського. Стаховський — легенда нашого теніса, який зараз служить у ВСУ, захищаючи нашу країну. Одного разу ми піднімемо бокали за Перемогу України , -  написав Кулеба.

Він додав,  що згідно з умовами парі, якщо б виграла українська комнда, то Клеверлі був би винен пляшку з  Брейнтрі.

Матч між Національною збірною України з футболу та командою Англії пройшов ввечері 26 березня на стадіоні "Уемблі" у столиці Великобританії. Команда "трьох левів" забила два голи, видкривши рахунок на 37-й хвилині і подвоївши свою перевагу вже на 40-й хвилині.