Відкритий лист трудового колективу Спеціалізованого підприємства «Голографія» щодо тиску на ЗМІ та національних виробників з боку заступника Генерального прокурора України Віктора Кудрявцева Комментарии: 18

Вельмишановні Вікторе Федоровичу та Олександре Івановичу!

Трудовий колектив Спеціа­лізованого під­при­єм­ства «Голографія» звертається до вас у зв’язку з обурливими діями заступника Генерального прокурора України пана

Кудрявцева В.В. Зокрема в липні 2010 р. трудовий колектив звернувся через ЗМІ з відкритим листом від 20 липня 2010 р. №575/1 до пана Кудрявцева В. В. та генерал-майора податкової міліції Дієсперова В.В. щодо можливого лобіювання ними бізнес-інтересів ТОВ «Київголографія». Унаслідок незрозумілої активності пана Кудрявцева та пана Дієсперова склалася ситуація дуже схожа на лобіювання інтересів цієї фірми.

Перший відкритий лист був вручений у приймальні Генеральної прокуратури 22 липня 2010 р. та зареєстрований під №152690-10. В зверненні на адресу пана Кудрявцева трудовий колектив Спеціа­лізованого підприєм­ства

«Голографія» просив роз’яснити цю ситуацію і ставив низку запитань, які, можливо, були неприємними для заступника Генерального прокурора України, але досить доречними. Викликає подив та глибоке здивування, що пан Кудрявцев не відповів трудовому колективу Спеціалізова­ного підпри­ємства «Голографія» про його можливі зв’язки з представниками ТОВ «Київголографія» - Євгеном Долгопятом (він же Фельдшеров) та Світланою Гончарук.

Замість вичерпних офіцій­них відповідей на адресу засновників й керівництва СП «Голографія» з різних джерел надходять погрози та вимоги терміново відкликати публіч­ний відкритий лист. У випадку відмови нас залякують порушенням кримінальних справ та репресіями як проти ди­рек­торів й окремих співробітників, так і проти підприємства в цілому.

Також величезний подив у трудового колективу Спеціалізованого підприєм­ства «Голографія» викликає те, що, як нам стало відомо, Віктор Кудрявцев подав позов в Подільський районний суд м. Києва до газети «Комсомольская правда» в Украине», яка опублікувала перший відкритий лист.

Вельмишановний Вікторе Федоровичу! Нещодавно ЗМІ опублікували Ваші висловлювання, в яких Ви закликали журналістів та редакторів періодичних видань України оприлюднювати iмена та прізвища чиновників, які пригнічують свободу слова в Україні. Хіба ж реакція на відкритий лист СП

«Голографія» у вигляді судового позову до редакції видання «Комсомольская правда» в Украине» не є прикладом тиску на ЗМІ з боку чиновника високого рангу? Чому в такому разі Віктор Кудрявцев не подав позов на трудовий колектив Спеціа­лізованого підприємства «Голографія», та взагалі не відреагував на наше офіційне звернення до нього?

Пане Президенте України, трудовий колектив Спеціалі­зо­ваного підпри­єм­ства «Голографія», наукові й технологічні розробки якого визнано в усьому світі, та співзасновником якого виступає Національна академія наук України, просить Вас не залишати поза увагою дії пана Кудрявцева й посприяти тому, щоб він відповів на запитання трудового колективу Спеціалізованого підприєм­ства «Голографія».

Також просимо Вас, шановний пане Генеральний прокурор України, взяти під особистий контроль наше звернення у вигляді відкритого листа та сприяти тому, щоб Віктор Кудрявцев надав вичерпні та правдиві відповіді на запитання, які були оприлюднені в першому відкритому листі:

1. Як може пояснити пан Кудрявцев наявну у нас інформацію відносно того, що протягом останніх років він особисто зус­трічається в примі­щенні Генеральної прокуратури України з директором ТОВ «Київголографія» Світланою Гончарук, а також з одним з учасників цієї фірми та начебто своїм особистим другом Євгеном Долгопятом (він же Фельдшеров), який скрізь, навіть в розмовах з конкурентами, не приховує, що знаходиться у близьких відносинах з Кудрявцевим?

2. Чи можна дізнатися прізвище особи, яка виписувала пропуск до Генпрокуратури Світлані Гончарук та Євгену Долгопяту? За якою саме кримінальною справою вони давали свідчення і як часто відвідували Генпрокуратуру?

3. Як може пояснити пан Кудрявцев наявну у нас інформацію про те, що він, можливо, чинить тиск на державних службовців з метою передачі фірмі «Київголографія» державних замовлень на виготовлення голографічних захисних елементів? І це в той час, коли вказана фірма, можливо, не має реальних виробничих потужностей і навіть не спроможна продемонструвати документи про те, звідки у неї з’явилось так зване устаткування, яке «Київголографія» декларує під виглядом начебто існуючих виробничих ліній.

4. Чи можна оприлюднити інформацію про те, яку кількість телефонних дзвін­ків було здійснено з мобільних та службових номерів Кудрявцева на телефони Є. Долгопята та С. Гончарук? Публікуємо їх відомі телефонні номери: Є. Долгопят - (096) 416-77-04, (067) 275-87-74, С. Гончарук - 0 (44) 412-90-53.

5. З яких питань пан Кудрявцев, можливо, телефонував мініс­тру аграрної політики Миколі Присяжнюку та його заступнику Ігорю Якубовичу? У рамках розслідування яких кримінальних справ він їм телефонував? Чому ці дзвінки збігаються у часі з активними діями чиновників по можливому лобіюванню ними бізнес-інтересів ТОВ «Київголографія»?

Трудовий колектив Спеціа­лі­зованого підприєм­ства «Голографія» звертається до Вас, шановні Вікторе Федоровичу та Олександре Івановичу, з проханням провести пуб­ліч­не розслідування ді­яль­ності пана Кудрявцева, яка, на нашу думку, може знищити націо­нальних виробників високотехнологічної продукції. Адже якщо людина займає високу посаду заступника Генерального прокурора, то хіба вона не повинна дотримуватися принципів законності та хіба має право ігнорувати принципи чесної конкуренції у вітчизняному біз­несі?

Також просимо не залишити без уваги спроби пана Кудрявцева чинити тиск на редакцію видання «Комсомольская правда» в Украине».

Ще раз наголошуємо, що трудовий колектив Спеціа­лі­зованого підприєм­ства «Голографія» готовий провести публічні теледебати з панами Кудрявцевим та Дієсперовим стосовно питань, викладених у наших відкритих листах.

З щирою повагою, трудовий колектив Спеціалізованого підприємства «Голографія»

загрузка...
загрузка...

Политика

Макрон назвал странное рукопожатие с Трампом  моментом истины
Макрон назвал странное рукопожатие с Трампом "моментом истины" [видео] 626

Французский президент Эммануэль Макрон назвал "моментом истины" свое слишком жесткое и длительное рукопожатие с американским лидером Дональдом Трампом.

Семьи политзаключенных украинцев обратились к Макрону
Семьи политзаключенных украинцев обратились к Макрону 198 1

Семеро граждан Украины, которая находятся в заключении в России, попросили нового президента Франции Эммануэля Макрона передать главе РФ Владимиру Путину требования об освобождении всех политических заложников Кремля.

Трамп  отличился  в Италии, отказавшись пройтись с лидерами  G7
Трамп "отличился" в Италии, отказавшись пройтись с лидерами G7 3196 4

Президент США не стал идти пешком 640 метров, чтобы сделать групповое фото с лидерами G7. Вместо этого он остался ждать гольф-карта - чтобы тот привез его к месту назначения.

Происшествия

В зоне АТО задержали двух подозреваемых в убийстве бойцов "Азова"

В зоне АТО неделю назад были задержаны двое бойцов спецподразделения "Азов", обвиняемых в умышленном убийстве. Об этом сообщил главный военный прокурор Анатолий Матиос.

В результате перестрелки в США убиты 8 человек
В результате перестрелки в США убиты 8 человек 108

В американском штате Миссисипи в округе Линкольн в ночь на 28 мая произошла стрельба, в результате которой погибли восемь человек. Застрелен также заместитель местного шерифа.

Жертвами наводнения на Шри-Ланке стали уже 146 человек
Жертвами наводнения на Шри-Ланке стали уже 146 человек 115

В результате продолжительных дождей на Шри-Ланке прошло сильное наводнение. Количество погибших достигло 146, более 100 человек числятся пропавшими без вести.

Экономика

Эксперт рассказал, чего ждать от решения суда по долгу Януковича
Эксперт рассказал, чего ждать от решения суда по долгу Януковича 1114 3

Высокий суд Лондона проводит слушание по поводу задолженности Украины перед Россией на 3 млрд. долл. США.

В Беларуси украинские огурцы дешевле, чем в Украине
В Беларуси украинские огурцы дешевле, чем в Украине 1406 2

Об этом на своей странице в соцсети рассказал генеральный директор Ассоциации поставщиков торговых сетей Алексей Дорошенко.

Без моратория: как уберечь землю и бизнес 382 1

Модель земельной реформы, которую разработал Кабинет Министров, позволит малым и средним фермерам покупать землю на выгодных условиях.

Общество

Картины львовской художницы помогают исцелиться и забеременеть
Картины львовской художницы помогают исцелиться и забеременеть [фото] 671

Наталья Евдокименко-Проданчук кодирует судьбу на полотнах – ангелы и трипольская символика становятся предвестниками добрых изменений в жизни ценителей искусства.

10 правил здорового питания, которые помогут быстро похудеть
10 правил здорового питания, которые помогут быстро похудеть 1440

До отпуска остаются считанные недели и абонемент на фитнес есть, а бока и живот почему-то никуда не уходят. Однако мало кто знает, что для эффективного жиросжигания крайне важно правильно распланировать свой рацион.

Сошедший с рельсов вагон с детьми и декларация G7 по России: главные новости прошлого дня
Сошедший с рельсов вагон с детьми и декларация G7 по России: главные новости прошлого дня 411

"КП" в Украине" собрала самые значимые события за 27 мая, которые Вы могли пропустить. Оставайтесь в курсе важных новостей из жизни нашей страны и мира вместе с нами.

Светская хроника и ТВ

Андрей ГРИГОРЬЕВ-АПОЛЛОНОВ:  Иванушки  в Крыму не выступали, но в Киев нас не пустили
Андрей ГРИГОРЬЕВ-АПОЛЛОНОВ: "Иванушки" в Крыму не выступали, но в Киев нас не пустили" 350 1

Знаменитую российскую группу развернули в аэропорту "Борисполь", не дав выступить на частной вечеринке.

Что нужно знать о старом  Твин Пиксе , чтобы понять новый
Что нужно знать о старом "Твин Пиксе", чтобы понять новый 301

Легендарный сюрреалистический сериал Дэвида Линча вернулся к зрителям после 27 лет перерыва.

Ольга Бузова удивила поклонников костюмом самурая и катаной
Ольга Бузова удивила поклонников костюмом самурая и катаной [фото] 593

Российская теле- и радиоведущая, модель и певица, ведущая телепроекта "Дом-2" на канале ТНТ Ольга Бузова пришла на церемонию награждения музыкальной премии RU.TV в костюме самурая с катаной.

Спорт

СМИ: Суркис примет участие в конгрессе ФФУ 69

Григорий Суркис, почетный президент Федерации футбола Украины, собирается принять активное участие в Конгрессе ФФУ, который состоится 16 июня.

Владимир Кличко:  После боя с Джошуа не ожидал такой реакции публики
Владимир Кличко: "После боя с Джошуа не ожидал такой реакции публики" 1341 2

Украинский боксер рассказал о своем противостоянии с британским чемпионом мира, но не стал говорить о продолжении карьеры

Фонсека попросил Ахметова приезжать на матчи “Шахтера”
Фонсека попросил Ахметова приезжать на матчи “Шахтера” 269

Главный тренер команды подвел итоги сезона и заявил, что хочет видеть президента на трибуне стадиона