Відкритий лист трудового колективу Спеціалізованого підприємства «Голографія» щодо тиску на ЗМІ та національних виробників з боку заступника Генерального прокурора України Віктора Кудрявцева Комментарии: 18

Вельмишановні Вікторе Федоровичу та Олександре Івановичу!

Трудовий колектив Спеціа­лізованого під­при­єм­ства «Голографія» звертається до вас у зв’язку з обурливими діями заступника Генерального прокурора України пана

Кудрявцева В.В. Зокрема в липні 2010 р. трудовий колектив звернувся через ЗМІ з відкритим листом від 20 липня 2010 р. №575/1 до пана Кудрявцева В. В. та генерал-майора податкової міліції Дієсперова В.В. щодо можливого лобіювання ними бізнес-інтересів ТОВ «Київголографія». Унаслідок незрозумілої активності пана Кудрявцева та пана Дієсперова склалася ситуація дуже схожа на лобіювання інтересів цієї фірми.

Перший відкритий лист був вручений у приймальні Генеральної прокуратури 22 липня 2010 р. та зареєстрований під №152690-10. В зверненні на адресу пана Кудрявцева трудовий колектив Спеціа­лізованого підприєм­ства

«Голографія» просив роз’яснити цю ситуацію і ставив низку запитань, які, можливо, були неприємними для заступника Генерального прокурора України, але досить доречними. Викликає подив та глибоке здивування, що пан Кудрявцев не відповів трудовому колективу Спеціалізова­ного підпри­ємства «Голографія» про його можливі зв’язки з представниками ТОВ «Київголографія» - Євгеном Долгопятом (він же Фельдшеров) та Світланою Гончарук.

Замість вичерпних офіцій­них відповідей на адресу засновників й керівництва СП «Голографія» з різних джерел надходять погрози та вимоги терміново відкликати публіч­ний відкритий лист. У випадку відмови нас залякують порушенням кримінальних справ та репресіями як проти ди­рек­торів й окремих співробітників, так і проти підприємства в цілому.

Також величезний подив у трудового колективу Спеціалізованого підприєм­ства «Голографія» викликає те, що, як нам стало відомо, Віктор Кудрявцев подав позов в Подільський районний суд м. Києва до газети «Комсомольская правда» в Украине», яка опублікувала перший відкритий лист.

Вельмишановний Вікторе Федоровичу! Нещодавно ЗМІ опублікували Ваші висловлювання, в яких Ви закликали журналістів та редакторів періодичних видань України оприлюднювати iмена та прізвища чиновників, які пригнічують свободу слова в Україні. Хіба ж реакція на відкритий лист СП

«Голографія» у вигляді судового позову до редакції видання «Комсомольская правда» в Украине» не є прикладом тиску на ЗМІ з боку чиновника високого рангу? Чому в такому разі Віктор Кудрявцев не подав позов на трудовий колектив Спеціа­лізованого підприємства «Голографія», та взагалі не відреагував на наше офіційне звернення до нього?

Пане Президенте України, трудовий колектив Спеціалі­зо­ваного підпри­єм­ства «Голографія», наукові й технологічні розробки якого визнано в усьому світі, та співзасновником якого виступає Національна академія наук України, просить Вас не залишати поза увагою дії пана Кудрявцева й посприяти тому, щоб він відповів на запитання трудового колективу Спеціалізованого підприєм­ства «Голографія».

Також просимо Вас, шановний пане Генеральний прокурор України, взяти під особистий контроль наше звернення у вигляді відкритого листа та сприяти тому, щоб Віктор Кудрявцев надав вичерпні та правдиві відповіді на запитання, які були оприлюднені в першому відкритому листі:

1. Як може пояснити пан Кудрявцев наявну у нас інформацію відносно того, що протягом останніх років він особисто зус­трічається в примі­щенні Генеральної прокуратури України з директором ТОВ «Київголографія» Світланою Гончарук, а також з одним з учасників цієї фірми та начебто своїм особистим другом Євгеном Долгопятом (він же Фельдшеров), який скрізь, навіть в розмовах з конкурентами, не приховує, що знаходиться у близьких відносинах з Кудрявцевим?

2. Чи можна дізнатися прізвище особи, яка виписувала пропуск до Генпрокуратури Світлані Гончарук та Євгену Долгопяту? За якою саме кримінальною справою вони давали свідчення і як часто відвідували Генпрокуратуру?

3. Як може пояснити пан Кудрявцев наявну у нас інформацію про те, що він, можливо, чинить тиск на державних службовців з метою передачі фірмі «Київголографія» державних замовлень на виготовлення голографічних захисних елементів? І це в той час, коли вказана фірма, можливо, не має реальних виробничих потужностей і навіть не спроможна продемонструвати документи про те, звідки у неї з’явилось так зване устаткування, яке «Київголографія» декларує під виглядом начебто існуючих виробничих ліній.

4. Чи можна оприлюднити інформацію про те, яку кількість телефонних дзвін­ків було здійснено з мобільних та службових номерів Кудрявцева на телефони Є. Долгопята та С. Гончарук? Публікуємо їх відомі телефонні номери: Є. Долгопят - (096) 416-77-04, (067) 275-87-74, С. Гончарук - 0 (44) 412-90-53.

5. З яких питань пан Кудрявцев, можливо, телефонував мініс­тру аграрної політики Миколі Присяжнюку та його заступнику Ігорю Якубовичу? У рамках розслідування яких кримінальних справ він їм телефонував? Чому ці дзвінки збігаються у часі з активними діями чиновників по можливому лобіюванню ними бізнес-інтересів ТОВ «Київголографія»?

Трудовий колектив Спеціа­лі­зованого підприєм­ства «Голографія» звертається до Вас, шановні Вікторе Федоровичу та Олександре Івановичу, з проханням провести пуб­ліч­не розслідування ді­яль­ності пана Кудрявцева, яка, на нашу думку, може знищити націо­нальних виробників високотехнологічної продукції. Адже якщо людина займає високу посаду заступника Генерального прокурора, то хіба вона не повинна дотримуватися принципів законності та хіба має право ігнорувати принципи чесної конкуренції у вітчизняному біз­несі?

Також просимо не залишити без уваги спроби пана Кудрявцева чинити тиск на редакцію видання «Комсомольская правда» в Украине».

Ще раз наголошуємо, що трудовий колектив Спеціа­лі­зованого підприєм­ства «Голографія» готовий провести публічні теледебати з панами Кудрявцевим та Дієсперовим стосовно питань, викладених у наших відкритих листах.

З щирою повагою, трудовий колектив Спеціалізованого підприємства «Голографія»

Политика

В СБУ рассказали о закрытом совещании Путина касательно Украины
В СБУ рассказали о закрытом совещании Путина касательно Украины 452 2

В ведомстве предотвратили попытки российской стороны организовать акции протеста в Киеве под посольством Польши.

Активистке Femen грозит от двух до пяти лет за решеткой
Активистке Femen грозит от двух до пяти лет за решеткой 392 3

Девушке вручили уведомление о подозрении.

Журналист рассказал, как прошла встреча пленного россиянина с матерью
Журналист рассказал, как прошла встреча пленного россиянина с матерью 903 5

Глава СБУ, в свою очередь, рассказал, на каких условиях разрешили встречу Агеевых в Луганской области.

Происшествия

Экс- беркутовца , который хотел сбежать на отдых, арестовали на месяц
Экс-"беркутовца", который хотел сбежать на отдых, арестовали на месяц 426 4

Сергея Лободу искали полтора года и задержали на выезде из Киева.

Под Одессой в аварии с микроавтобусом BlaBlaCar погибла журналистка  Страны
Под Одессой в аварии с микроавтобусом BlaBlaCar погибла журналистка "Страны" 2276 1

Стася Рафал вместе с коллегами ехала в Одессу. Авария прошла около четырех утра.

Глава Пентагона не верит в смерть лидера ИГИЛ
Глава Пентагона не верит в смерть лидера ИГИЛ 195

Джеймс Маттис утверждает, что у военной разведки нет доказательств гибели "террориста №1".

Экономика

1255 украинских предприятий будут ликвидированы или реорганизованы
1255 украинских предприятий будут ликвидированы или реорганизованы 1182 2

Также в правительстве назвали компании, которые попадут под приватизацию.

Украина опустилась в рейтинге мировых производителей стали
Украина опустилась в рейтинге мировых производителей стали 458 8

Нашу страну опередила Мексика.

Криптовалюты: курс скачет похлеще доллара
Криптовалюты: курс скачет похлеще доллара 995 1

Мы попросили экспертов рассказать, почему так резко меняется курсы криптовалют, каковы их перспективы и грозит ли финансовый Армагеддон рынку с 1 августа.

Общество

Что делать, чтобы сердце не болело
Что делать, чтобы сердце не болело 870 3

О том, как оказать первую помощь при сердечных приступах, как изменить в жару рацион и почему у нас не пересаживают донорские сердца, рассказала кандидат медицинских наук, кардиолог института сердечно-сосудистой хирургии им. Н.М. Амосова Елена ГОГАЕВА.

Гороскоп на август 2017 года для всех знаков Зодиака
Гороскоп на август 2017 года для всех знаков Зодиака 2537

Общий гороскоп для всех знаков Зодиака на август-2017.

В Киеве требуются 430 инспекторов Нацполиции
В Киеве требуются 430 инспекторов Нацполиции 227 2

Конкурс продлится до 22 октября.

Светская хроника и ТВ

Скончался актер, сыгравший отца Кевина в фильме  Один дома
Скончался актер, сыгравший отца Кевина в фильме "Один дома" 42

Он скончался в гостиничном номере после того, как перенес операцию на спине.

Еще одно горе у  Иванушек : умерла сестра Григорьева-Апполонова
Еще одно горе у "Иванушек": умерла сестра Григорьева-Апполонова [фото] 2963

О печальном известии сообщил молодой супруг 51-летней Юлии.

Солист Linkin Park в точности повторил самоубийство своего друга
Солист Linkin Park в точности повторил самоубийство своего друга 409

Честер Беннингтон и Крис Корнелл свели счеты с жизнью, не оставив предсмертной записки.

Спорт

Украинские синхронистки заняли второе место на Чемпионате мира по водным видам спорта
Украинские синхронистки заняли второе место на Чемпионате мира по водным видам спорта 138 1

Спортсменки всего на 2,1 балла отстали от китаянок, которые взяли золото.

 Шахтер  -  Динамо : всё о всеукраинском дерби в Харькове
"Шахтер" - "Динамо": всё о всеукраинском дерби в Харькове [видео] 441

Прогнозы, цитаты, интересные факты и трансляция главного противостояния второго тура Премьер-лиги

Синхронное плавание переименовали в артистическое, Россия недовольна
Синхронное плавание переименовали в артистическое, Россия недовольна 356

Тренер одной из самых сильных команд в этом виде спорта назвала решение "капризом".