Професійна кава щодня у Вашій оселі

Професійна кава щодня у Вашій оселі

Комментарии: 2

Машини NESCAFÉ Dolce Gusto дозволяють за лічені хвилини без зайвих зусиль у комфортних  умовах Вашої оселі приготувати  натуральну мелену каву найвищої якості – таку саму,  як у Вашій улюбленій кав’ярні. 

Спеціально створені для неї капсули зі 100% арабікою, з незбираним молоком або найкращим какао дають змогу приготувати 12 різноманітних напоїв за класичними італійськими рецептами.

Мелена кава у капсулах – це кава найвищої якості. Стиглі кавові плоди для кави NESCAFÉ Dolce Gusto вручну збирають на висоті понад 1000 метрів і ретельно обсмажують.

Щоб почуватися вправним баристою, достатньо мінімальних зусиль. Адже всі види натуральної меленої кави можна приготувати за лічені секунди завдяки високому професійному тиску в 15 бар. Водночас запатентована технологія регулює тиск залежно від капсули: високий – для кави ESPRESSO, низький – для збитого молока. 

И мити машину щоразу після використання не треба. 

А тепер уявіть: Ви вставляєте капсулу, натискаєте важіль – і перед Вами вже парує чашечка ароматної кави. Розмаїття напоїв задовольнить найвибагливіших кавоманів, адже ця машина приготує і міцну ESPRESSO INTENSO, і ніжну багатошарову LATTE MACCHIATO, й екзотичні MOCHA та CHOCOCINO, а також багато інших варіацій на тему еспресо, кавово-молочних коктейлів і навіть какао. Тепер будь-коли у себе вдома Ви можете смакувати каву, ніби приготовану у Вашій улюбленій кав’ярні! 

NESCAFÉ Dolce Gusto. ТВОЯ ПРИВАТНА КАВ’ЯРНЯ. 

Факт

 

загрузка...
загрузка...

Политика

Максим Мартынюк: Международное содействие помогает Украине повысить эффективность управления земельными ресурсами
Максим Мартынюк: Международное содействие помогает Украине повысить эффективность управления земельными ресурсами 9

Благодаря введению череды прогрессивных механизмов и инструментов в части управления земельными ресурсами Украина повысила эффективность использования земель и продолжает совершенствовать систему.

Происшествия

Экономика

В Украине изменили налоги на наследство
В Украине изменили налоги на наследство 491

Закон "О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины (относительно налогообложения наследства)" освободил от уплаты налога наследников второй очереди – братьев, сестер, дедушек, бабушек и внуков.

Общество

Светская хроника и ТВ

Спорт

вакансии менеджера по продаже телекоммуникаций Донецкпогода в киеве на 2 неделиДуглас Ходж