Відкритий лист трудового колективу Спеціалізованого підприємства «Голографія» щодо лобіювання бізнес-інтересів ТОВ «Київголографія»

Відкритий лист трудового колективу Спеціалізованого підприємства «Голографія» щодо лобіювання бізнес-інтересів ТОВ «Київголографія»

 Пану Кудрявцеву В.В.,

заступнику генерального прокурора України

Пану Дієсперову В.В.,

генерал-майору податкової міліції 

Вих.: № 757/8     липень «16», 2010 р.

Вельмишановні Вікторе Вікторовичу та Валерію Валентиновичу!

Трудовий колектив Спе­ці­алізованого під­приєм­ства «Голографія» звертається до вас з проханням роз’яснити інформацію про причет­ність вас як державних осіб до ко-мерційної фірми - ТОВ «Київголографія». Зо­крема, як стало відомо трудовому колективу СП «Голографія», ви на державному рівні здійснюєте протекціоністську політику ко­мер­цій­них інтересів «Київ­голографії». Одночасно з цим ви, використовуючи своє службове становище, знищуєте бізнес компаній, що в багато разів перевершують по технологіям «Київголографію», яка ство­рена на складах продуктового магазину в Києві по вул. Прирічна, 11а (див. фото №1).

В зв’язку з цим у нас виникає дуже багато запитань:

- Чи можете ви пояснити, чому  протягом останніх років ви, пане Кудрявцев, особисто зу­стрі­чаєтесь у при­мі­щен­ні Генеральної прокуратури України з директором ТОВ «Київголографія» Світланою Гончарук, а також з одним з учасників цієї фірми та начебто вашим особистим другом Євгенієм Долгопятом (він же Фельдшеров)?

- Чи можете ви від­повісти, по якій кри­мі­нальній спра­ві проходять вказані особи, які показання і з якою частотою вони надають прокуратурі, хто саме виписує їм пропуск у приміщення Генпрокуратури?

- Поясніть також наявну у нас інформацію про те, що ви чините тиск на державних службовців з метою передачі фірмі «Київ­голографія» державних замовлень на виготовлення голографічних захисних елементів? І це в той час, коли вказана фірма не має реальних виробничих потужностей і навіть не спроможна продемонструвати документи про те, звідки у неї з’явилось так зване устаткування, яке «Київгологра­фія» декларує під виглядом начебто існуючих виробничих лі­ній.

- Чи маєте ви причетність до нової акції заступника міністра аграрної політики Ігоря Якубовича по ло­бію­ван­ню інтересів «Київголографії» для впровадження голограм на всі бланки суворої звітності системи Мінагрополітики? 

У нас також є запитання до пана Дієсперова. 

- Як ви можете пояснити ваші зустрічі в 2006 р., коли ви були начальником Головного управління податкової міліції ДПАУ, з директором «Київголографії» Світланою Гончарук? На фотографіях (див. фото №2, №3) ви з нею навіть люб'язно ці­луєтеся.

- Як ви поясните той факт, що ваша дружина Заворицька Валентина Васи­лів­на раптом стала співзасновником ТОВ «Київ­голографія»? (див. довідку Держ­комстату). 

- Звідки вона дізналась про існування фірми «Київ­голографія» і чому вирішила купити долю в цій фірмі? Розкажіть, з яких доходів була куплена ця доля?

Трудовий колектив наголошує, що всі ці дії відбувались в той час, коли ви, панове, активно порушували кримінальні справи проти керівників Спеціалізованого під­приємства «Гологра­фія» - світового лідера голографічної галузі, співзасновником якого виступає Національна академія наук України. Зважаючи на це, доводимо до вашого відома, що на одному з останніх виїзних засідань президії НАН України, що відбулось в СП «Голографія», президент академії Борис Патон сказав: 

«Я был здесь 10 лет тому назад, когда создавалось Специализированное предприятие «Голография». Уже тогда было видно, насколько это действительно наукоемкое производство, насколько это высокие технологии. СП «Голография» сегодня представляет собой действительно грандиозное предприятие, в которое вложена целая гамма самых современных технологий, которые необходимы компании не для того, чтобы хвастаться наличием критических технологий, а для того, чтобы выпускать продукцию.

Хочу подчеркнуть, что СП «Голография», зарабатывая деньги, тратит их на совершенствование и развитие своего предприятия, своих работ, своих разработок, а не на «проедание». На всех нас огромное впечатление произвело, что компания действительно не «проедает», а создает новое и двигается вперед. И, наконец, у компании - «золотые» кадры. 

И разработки предприятия, то действующее оборудование (а не просто опытные образцы), которое в ряде случаев по производительности, качеству, надежности превосходит заграничные аналоги, говорит об очень многом. О том, на каком высоком уровне работает компания. Мы хотим работать с предприятием. Многие в НАН Украины привыкли говорить о так называемой невостребованности науки. Так вот как раз в «Голографии» наука востребована и необходима. Мы должны работать вместе и побеждать вместе». (Опубліковано на сайті ін­формаційного агентства «Наш Продукт» www.ianp. com.ua). 

Трудовий колектив Спе­ціалізованого під­приєм­ства «Голографія» також цікавить: 

- Як ви можете пояснити ваш зв'язок, пане Дієсперов, з колишнім, як стверджують ЗМІ (в «Україні кри­мінальній»), кри­мі­наль­ним авторитетом Львом Миримським, який, за наявною інформацією, змушує чиновників ло­бію­вати біз­нес-інтереси «Київголографії»? (Опубліковано в інтернет-виданні «Багнет» www.bagnet.org).

Якщо цим зверненням, особисто вам, пане заступнику генерального прокурора, та особисто вам, пане генерал-майоре податкової міліції, було нанесено образу, то ми готові від імені трудового колективу СП «Голографія» вступити з вами у відкриті телевізійні дебати. Якщо, на вашу думку, в даному відкритому листі була викладена неправдива інформація і ви зможете це довести в ході публічних теледебатів, ми також публічно, від імені трудового колективу, вибачимось перед вами. 

В свою чергу трудовому колективу, крім заданих вище запитань, буде дуже цікаво дізнатися на відкритих теледебатах:

1. Яким чином за допомогою не­працюючого обладнання, відсутності поставок сировини для виробництва голографічних елементів через митницю України на адресу «Київголографії» ця фірма раптом виробляє ці самі голографічні елементи?

2. А чи не завозяться ці голограми із-за кордону під виглядом других товарів? А ми маємо відомості, що саме так все і відбувається. (Опубліковано в інтернет-виданні «Багнет» www.bagnet.org). 

3. Чи можете ви продемонструвати громадськості повний цикл виробництва голографічних елементів на «Київголографії»?

4. Чому ви наполягаєте на впровадженні уніфікованої голограми для бланків суворої звітності системи Мі­ні­стер­ства аграрної політики та виступаєте проти використання широкого спектру голографічних захисних елементів? Це що - єдина голограма, яку здатна виробити «Київголографія»? Чи мова знову йде про сірі схеми поставок голограм із-за кордону? (Опубліковано в інтернет-виданні «Багнет» www.bagnet.org).

5. Чи можете ви офіційно опублікувати кіль­кість від­відувань Світланою Гончарук та Єв­генієм Долгопятом (Фельд­шеровим) при­мі­щен­ня Генеральної прокуратури України й причини, з яких вони відвідували Генеральну прокуратуру?

З щирою повагою, трудовий колектив Спеціалізованого підприємства «Голографія».

Зустріч Валерія Дієсперова і Світлани Гончарук у 2006 році.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
загрузка...
загрузка...

Политика

 Геноцид украинского народа : сенат США принял резолюцию по Голодомору
"Геноцид украинского народа": сенат США принял резолюцию по Голодомору 109 1

В документе указано, что Голодомор 1932-1933-х годов устроили советские власти под руководством Иосифа Сталина.

Поляки пожаловались на въезжающие из Украины авто с европейскими номерами
Поляки пожаловались на въезжающие из Украины авто с европейскими номерами 287

Очереди на украинско-польской границы из авто-"пятидневок" заставили польские власти усилить таможенный осмотр.

Экс-премьера Македонии обвинили в отмывании денег
Экс-премьера Македонии обвинили в отмывании денег 42

Бывшего главу правительства подозревают в финансировании своей партии с пожертвований.

Происшествия

Россиянин, которого пытались линчевать в Мексике, пришел в себя
Россиянин, которого пытались линчевать в Мексике, пришел в себя 341 3

Медики оценивают состояние пострадавшего как приемлемое.

Полиция задержала подозреваемого в убийстве 17-летней студентки
Полиция задержала подозреваемого в убийстве 17-летней студентки 903

Девушку искали неделю, после чего выяснилось, что ее убил таксист.

В Одессе свидетель убийства выследил и задержал вооруженного преступника
В Одессе свидетель убийства выследил и задержал вооруженного преступника 607

Парень увидел в кафе, как один посетитель ударил другого ножом и ушел. Смелый свидетель в одиночку тайком пошел за преступником, задержал его и сдал полиции.

Экономика

СМИ: Новая схема вымывания денег из госпредприятий опробована на  Укрхимтрансаммиаке
СМИ: Новая схема вымывания денег из госпредприятий опробована на "Укрхимтрансаммиаке" 1322 1

В Украине появилась очередное ноу-хау в сфере вывода средств из госпредприятий.

Российские шоколадки обложат налогом: как изменятся цены в Украине
Российские шоколадки обложат налогом: как изменятся цены в Украине 784 2

Через месяц вступят в силу антидемпинговые пошлины на шоколад из России.

Пенсионерам разрешили получать пенсии не по месту прописки
Пенсионерам разрешили получать пенсии не по месту прописки 1049 1

Теперь выплаты можно получить по фактическому месту проживания получателя.

Общество

В Украине ликвидируют санитарно-эпидемиологическую службу
В Украине ликвидируют санитарно-эпидемиологическую службу 331

В правительстве считают, что ее задачи и без того выполняют другие ведомства.

Моисей никого не водил по пустыне
Моисей никого не водил по пустыне 1158

Археологи не нашли подтверждений библейским историям.

Вы поддерживаете введение виз для россиян?
Вы поддерживаете введение виз для россиян? [вопрос дня] 98

Светская хроника и ТВ

Королевская семья предложила матери Кардашьян продать свои яйцеклетки
Королевская семья предложила матери Кардашьян продать свои яйцеклетки 452

Крис Дженнер получила письмо от щедрых покупателей, но не уверена, что продаст свой генетический материал.

Исполнительный продюсер  Евровидения : Слухи о Lady Gaga распространяют для самопиара
Исполнительный продюсер "Евровидения": Слухи о Lady Gaga распространяют для самопиара 153

Павел Грицак, исполнительный продюсер "Евровидения-2017" делится своей точкой зрения касательно возможности участия мировой звезды в "Евровидении".

Новая музыкальная звезда Артем Пивоваров:  90 процентов из того, что играет на радио, - это безлико, безэмоционально, бездушно
Новая музыкальная звезда Артем Пивоваров: "90 процентов из того, что играет на радио, - это безлико, безэмоционально, бездушно" 311

Молодой композитор, создающий песни для многих знаменитостей (LOBODA, группа "Казаки", Регина Тодоренко), и сам стал звездой интернета.

Спорт

Ротань может перейти в  Зарю
Ротань может перейти в "Зарю" 90 1

Луганчане хотят усилиться капитаном "Днепра" накануне нового сезона в Лиге Европы

Мейвезер:  Ломаченко должен торопиться, хотя не знаю точно, сколько ему лет
Мейвезер: "Ломаченко должен торопиться, хотя не знаю точно, сколько ему лет" 290

Легендарный боксер заявил, что его подопечный не будет избегать объединительного чемпионского боя с украинским бойцом

Чемпион мира по мотогонкам погиб после аварии на велосипеде
Чемпион мира по мотогонкам погиб после аварии на велосипеде 432

Спортсмен катался по оживленной трассе вместе со своими друзьями.