Піреус Банк МКБ планує збільшити статутний капітал на 110 млн. грн.

Піреус Банк МКБ планує збільшити статутний капітал на 110 млн. грн.

Комментарии: 2

До кінця II кварталу 2009 р. зареєстрований статутний капітал банку зросте до 510 млн. грн.

Піреус Банк МКБ планує збільшити статутний капітал на 110 млн. грн. шляхом проведення закритого (приватного) розміщення акцій. Питання про збільшення статутного капіталу банку винесено на розгляд позачергових Загальних зборів акціонерів, які відбудуться 6 лютого 2009 р. у Києві.

Банк планує провести розміщення акцій в період з 11 по 31 березня 2009 року. Після завершення усіх процедур щодо реєстрації збільшення статутного капіталу зареєстрований статутний капітал Піреус Банку складатиме 510 млн. грн.

За словами голови Спострережної ради ВАТ «Піреус Банк МКБ» Янніса Кіріакопулоса, збільшення розміру статутного капіталу здійснюється з метою збільшення ліквідності та подальшого розвитку діяльності Піреус Банку в Україні.

Довідка. Піреус Банк є однією з провідних фінансових установ Південної та Східної Європи зі штаб-квартирою в Афінах (Греція) та активами понад 52,9 млрд. євро (станом на 01.10.2008). Заснований у 1916 році, Піреус Банк сьогодні має мережу з понад 860 відділень та представництв у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – у Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S.A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 9 банків та 21 компанія, які надають повний спектр фінансових та суміжних послуг як на внутрішніх, так і на міжнародних ринках. У Групі працюють понад 14 000 чоловік.

ВАТ „Піреус Банк МКБ” є правонабувачем ВАТ „Міжнародний комерційний банк" (МКБ). 13 вересня 2007 р. Piraeus Bank S.A. оголосив про завершення процесу придбання 99,6% акціонерного капіталу МКБ. На початку 2008 р. банк змінив назву на Піреус Банк МКБ. Станом на 01.01.2009 Piraeus Bank S.A. володіє 99,95% акцій Піреус Банку МКБ.

Філіальна мережа Піреус Банку в Україні охоплює 11 регіонів країни.

Станом на 01.11.2008 чисті активи банку складають 2 346 млн. грн., депозити фізичних осіб – понад 312 млн. грн., кредитно-інвестиційний портфель – 1 995 млн. грн.,  капітал банку – 62,8 млн. євро, фінансовий результат – 20,2 млн. грн.

Піреус Банк МКБ є членом Асоціації українських банків (АУБ) та учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

загрузка...
загрузка...

Политика

Три признака скорых досрочных выборов
Три признака скорых досрочных выборов 1784

Если проанализировать последние политические события в жизни страны, то становится понятно, что и провластная команда, и оппозиция начали подготовку к возможным досрочным парламентским выборам. Маячит и призрак перевыборов президента.

Происшествия

Экономика

Общество

Светская хроника и ТВ

Вице-премьер Кириленко предложил России выставить другого участника  Евровидения 2017
Вице-премьер Кириленко предложил России выставить другого участника "Евровидения 2017" [видео] 712 5

Вице-премьер-министр считает, что российская сторона может найти выход из сложившейся ситуации и принять участие в международном песенном конкурсе, заменив Юлию Самойлову на другого артиста.

Спорт