Український Форум Роздрібної торгівлі

Приходьте i отримайте відповіді на запитання:
 
Запобігання втрат 
 
Рiвень Shelf Out of Stock* 
 
Задоволення споживача
 
Кращі практики на благо споживача

Colin Peacock
 
Director, On Shelf Availability, P&G ECR Co Chair Shrinkage Team
 
Колін очолює Міжнародний Відділ із запобігання втрат i поліпшення ефективності операцій в магазині в компанії Р & G. Особисто бере участь в проектах з різними компаніями по всьому світу, більше 200 успішних проектів із скорочення втрат. Колін також є лідером проекту Запобігання втрат в організації ECR (Efficient Consumer Response) з 1999 року. Проекти за участю Коліна, що поєднують у coбi роботу з усіма підрозділами, як постачальників, так i рітейлерів, допомогли отримати економію понад 1 млрд. доларів США для всієї галузі.

Dr Paul Chapman
 
Fellow in Operations Management Said Business School University of Oxford
 
Пол експерт у галузі поліпшення ефективності логістики та підвищення якості обслуговування споживача в магазині. Пол вважає, що при спільній роботі постачальника та рітейлера більш ефективно здійснюється обслуго¬вування споживача. Проекти, які консультував Пол, охоплюють широку географ|ю: Европа, Північна i Південна Америка, Азія i Африка, i включають в себе таких замовників як: Adidas, Ahold, ASDA Wai * Mart, AS Watson, Carrefour, K-Mart, Metro, Tesco.
 
Пол займається дослідницькою роботою в Оксфорді i має звання Доктора Технічних Наук в Університеті Warwick, Велико-британія. До Оксфорда Пол працював в Університеті Cranfield. 
 
27 вересня 2011 року 
 
Київ, Прем'ер Палас
 
*- Рівень доступності товару на полиці.
загрузка...
загрузка...

Политика

Происшествия

Экономика

Общество

Светская хроника и ТВ

Спорт

работа в Харькове корреспондентом