Сегодня 19 августа +23°C
Відкритий лист трудового колективу спеціалізованого підприємства «Голографія» щодо можливого лобіювання бізнес-інтересів ТОВ «Київголографія»

Відкритий лист трудового колективу спеціалізованого підприємства «Голографія» щодо можливого лобіювання бізнес-інтересів ТОВ «Київголографія»

Пану Кудрявцеву В.В., заступнику генерального прокурора України.

Пану Присяжнюку М.В., міністру аграрної політики. 

Вельмишановні Вікторе Вікторовичу та Миколо Володимировичу! 

Трудовий колектив спеці­алізованого підприємства «Голографія» вже неодноразово звертався до Генеральної прокуратури України з відкритим листом щодо можливого лобі­ювання вами як високопосадовцями на державному рівні комерційних інтересів приватної фірми ТОВ «Київголографія».

Але відповіді на запитання трудового колективу спеці­алізованого підприємства «Голографія» від Генеральної прокуратури України донині не надійшло. Відповідь дала тільки Адмініс­трація президента України, яка зобов’язала Генеральну прокуратуру повідомити про результати розгляду даного питання (додаток 1).

Разом з тим на вітчизняних виробників iз різних джерел продовжується чинитися тиск та надходять погрози про відкриття кримінальних справ. Також у ЗМІ з’явилась інформація, що ви, Миколо Володимировичу, можливо, причетні до просування інтересів «Київ­голографії». За повідомленнями з різних джерел, на постачальників товарів та послуг у сфері АПК, які користуються бланками суворої звіт­ності, з боку Міністерства аграрної політики чиниться тиск з метою безумовного використання ними бланків з голограмами, начебто виробленими «Київголографією».

Але, як пишуть ЗМІ, ця фірма навряд чи самостійно виробляла продукцію, адже в серпні 2010 р. вона не здійснила жодної зов­нішньоторговельної операції. Тобто ЗМІ дійшли висновку, що сировина, необхідна для виробництва голографічних елементів, фірмою навряд чи закупалась, а отже, малоймовірно, що вона виробляла відповідну продукцію.

Разом з тим, як пишуть ЗМІ, в серпні на адресу «Київголографії» з боку державного під­приєм­ства «Київська офсетна фабрика» Міністерства фінансів України було перераховано близько 6,4 млн грн. У серпні ж ці кошти «Київголографія» перерахувала на адресу ТОВ «Олімп і Ко» та ТОВ «Стандарт Інк». Як припускають ЗМІ, ці державні кошти було напрямлено на «Київську офсетну фабрику» за розпорядженням Мініс­терства аграрної політики, а через «Київголографію» їх було виведено на ТОВ «Стандарт Інк» та ТОВ «Олімп і Ко», які створені тільки в червні 2010 р. та мають статутний капітал у розмірі 900 грн. кожна. ЗМІ припускають, що цими коштами в результаті скористалися деякі чиновники, а через ТОВ «Стандарт Інк» узагалі можуть йти контрабандні поставки голограм із-за кордону.

Враховуючи, що трудовий колектив спеціалізованого під­приємства «Голографія» так і не отримав відповіді на свої запитання, наполегливо просимо надати вичерпні та правдиві від­по­віді на запитання, які були оприлюднені в перших двох відкритих листах, та перевірити інформа­цію, опубліковану в ЗМІ відносно діяльності «Київ­голографія»:

1. Як Ви, шановний Вікторе Вікторовичу, можете пояснити наявну у нас інформацію від­носно того, що протягом останніх років Ви особисто зустрічаєтесь в приміщенні Генеральної прокуратури України з одним iз учасників ТОВ «Київголографія» та начебто зі своїм особистим другом Євгеном Долгопятом (він же Фельдшеров), який скрізь, навіть у розмовах з конкурентами, не приховує, що знаходиться у близьких відносинах з Вами?

2. Чи можна дізнатися прізвище особи, яка виписувала перепустки до Генпрокуратури Світлані Гончарук (директор ТОВ «Київголографія») та Євгену Долгопяту (він же Фельдшеров)? За якою саме кримінальною справою вони давали свідчення і як часто відвідували Генеральну прокуратуру?

3. Як Ви, шановний Вікторе Вікторовичу, можете пояснити інформацію про те, що Ви, можливо, чините тиск на державних службовців з метою передачі фірмі «Київголографія» державних замовлень на виготовлення голографічних захисних елементів? І це в той час, коли вказана фірма, можливо, не має реальних виробничих потужностей і навіть не спроможна продемонструвати документи про те, звідки у неї з’явилося так зване устаткування, яке «Київголографія» декларує під виглядом начебто існуючих виробничих ліній.

4. Чи можна оприлюднити інформацію про те, яку кількість телефонних дзвінків було здійснено з Ваших, пане Кудрявцев, мобільних та службових номерів на телефони Є. Долгопята та С. Гончарук? Публікуємо їх відомі телефонні номери: Є. Долгопят - (096) 416-77-04, (067) 275-87-74, С. Гончарук - 0 (44) 412-90-53.

5. З яких питань Ви, шановний Вікторе Вікторовичу, можливо, телефонували міністру аграрної політики Миколі Присяжнюку та його заступнику Ігорю Якубовичу? У рамках розслідування яких кримінальних справ Ви їм телефонували? Чому ці дзвінки збігаються у часі з активними діями чиновників по можливому лобі­юванню ними бізнес-інтересів ТОВ «Київ­голографія»?

6. З яких питань Вам, шановний Миколо Володимировичу, можливо, телефонував заступник генерального прокурора Віктор Кудрявцев? Чому ці дзвінки збігаються у часі з активними діями чиновників по можливому лобіюванню ними бізнес-інтересів ТОВ «Київ­голографія»?

7. Як ви, Вікторе Вікторовичу та Миколо Володимировичу, поясните інформацію, що нещодавно з’явилася у ЗМІ, про те, що «Київ­голографія» навряд чи самостійно виробляла продукцію по замовленню Міністерства аграрної політики, оскільки в серпні 2010 р. вона не здійснила жодної зовніш­ньоторговельної операції і, ймовір­но, не закупала сировину, необхідну для виробництва голографічних елементів?

8. Скільки, шановний Миколо Володимировичу, нових бланків суворої звітності системи Мінагрополітики з так званими голограмами «МінАгро» вже надруковано? Чим саме займається державне під­приєм­ство «Украгроспецпос­тач», для чого воно було створене і чому саме воно займається замовленням бланків суворої звітності для Міністерства аграрної політики? Адже під час прес-конференції 1 жовтня 2010 р. Ви, Миколо Володимировичу, заявили, що всі державні підприємства, які надають необґрунтовані послуги, будуть ліквідовані. Чи стосується ця ліквідація ДП «Украгроспецпос­тач»?

9. Як Ви, Миколо Володимировичу, поясните те, що, за повідомленнями ЗМІ, голограми ТОВ «Київголографія» призведуть до суттєвого подорожчання бланків системи МінАП? А Ви на прес-конференції 1 жовтня 2010 р. заявили, що всі кроки, які призведуть до подорожчання послуг, будуть ліквідовані. Чи не розходяться Ваші слова з реальними ділами?

10. За що саме і чому державні кошти в розмірі 6,4 млн грн. були перераховані ДП «Київська офсетна фабрика» на адресу ТОВ «Київголографія», яка потім мит­тєво перерахувала їх ТОВ «Стандарт Інк» та ТОВ «Олімп і Ко»? За які послуги чи товари ТОВ «Київголографія» перерахувала ці кошти ТОВ «Стандарт Інк» та ТОВ «Олімп і Ко»?

11. Чому Ви, Вікторе Вікторовичу, як представник правоохоронного органу України проігнорували норми Закону України «Про звернення громадян» та не надали відповідь на відкритий лист колективу спеціалізованого під­приєм­ства «Голографія» (лист був вручений в приймальні Генеральної прокуратури 22 липня 2010 р. та зареєстрований під №152690-10)? 

12. Чому Ви, Вікторе Вікторовичу, чините тиск на редакцію видання «Комсомольская правда» в Украине», яке опублікувало згаданий відкритий лист? 

Додаток: 

1. Лист Адміністрації президента України від 13.09.2010 р.

№ 22/107148-26 К (на 1 арк.) 

З щирою повагою, трудовий колектив спеціалізованого підприємства «Голографія». 

Политика

Путин предложил создать в крымском Херсонесе  русскую Мекку
Путин предложил создать в крымском Херсонесе "русскую Мекку" 337 1

Античный город около Севастополя оккупационные власти хотят сделать привлекательной для российских туристов. особенно молодежи.

Американских морпехов учат воевать в макете  украинского села на границе с Россией
Американских морпехов учат воевать в макете "украинского села на границе с Россией" [фото, видео] 319 3

Макет жилищ с улицами, бутафорными животными и прочим сооружен в огромном павильоне и имитирует оккупированное россиянами поселение в сценарии "Третьей мировой".

ООН проверит информацию о поставках двигателей для ракет КНДР
ООН проверит информацию о поставках двигателей для ракет КНДР 175

Организация направит своих экспертов, чтоб изучить ситуацию.

Происшествия

На месте теракта в Барселоне ультраправые и антифашисты устроили драку
На месте теракта в Барселоне ультраправые и антифашисты устроили драку [видео] 274

Первые пришли с лозунгами против беженцев и исламистов, вторые защищают либеральные права.

В Германии неизвестный убил ножом прохожего и скрылся
В Германии неизвестный убил ножом прохожего и скрылся 336 3

За несколько часов пред этим аналогичное нападение было совершено в Финляндии.

В Черкасской области 11-летний мальчик случайно застрелился
В Черкасской области 11-летний мальчик случайно застрелился 588

Ребенка увезли в больницу, но спасти ему жизнь не удалось.

Экономика

Московская валютная биржа отказалась торговать украинской гривной
Московская валютная биржа отказалась торговать украинской гривной 360

Там пояснили, что эта валюта не пользуется спросом в местном сегменте рынка.

Правительство снизило норму потребления газа без счетчиков на 25%
Правительство снизило норму потребления газа без счетчиков на 25% 833

Кабинет Министров снизил на 25% нормы использованием газоснабжением без наличия счетчиков. Соответствующее решение было принято на заседании правительства.

Зачем Ахметов выкупил  Западэнерго  и  Киевэнерго : политика или бизнес?
Зачем Ахметов выкупил "Западэнерго" и "Киевэнерго": политика или бизнес? 950

Эксперт считает, что с коммерческой точки зрения самому богатому украинцу не было смысла тратить более 1 млрд. грн на блокпакеты предприятий

Общество

К Авдеевке проведут газопровод в обход  ДНР
К Авдеевке проведут газопровод в обход "ДНР" 166 1

Проект оценивают в 58 миллионов гривен.

К Земле приближается крупнейший астероид Флоренс
К Земле приближается крупнейший астероид Флоренс 539

Небесное тело достигает пяти километров в диаметре.

Что купить на Форуме издателей: откровения Саакашвили, письма Роксоланы или правду про Хмельницкого
Что купить на Форуме издателей: откровения Саакашвили, письма Роксоланы или правду про Хмельницкого 168

В этом году на Форуме издателей во Львове, который состоится с 13 по 17 сентября, будет много интересных книг в жанре мемуары и биографии.

Светская хроника и ТВ

 Океан Ельзи  в День Независимости соберет аншлаг в Харькове
"Океан Ельзи" в День Независимости соберет аншлаг в Харькове [фото, видео] 244 4

Традиционный праздничный концерт "Океанов" откроет Кристина Соловий.

Скончался актер Брюс Форсайт
Скончался актер Брюс Форсайт 1040

Артист страдал от инфекции дыхательных путей и умер в больнице.

Пропавшую звезду 90-х Евгения Осина нашли в клинике для алкозависимых
Пропавшую звезду 90-х Евгения Осина нашли в клинике для алкозависимых 3317

Исполнителя "Плачет девушка в автомате" поместили в заведение по совету друзей.

Спорт

Владимир Кличко включил в пятерку лучших боксеров всех времен своего брата
Владимир Кличко включил в пятерку лучших боксеров всех времен своего брата 285 1

Украинский экс-чемпион мира назвал тех, на кого равнялся во времена своей карьеры

Мейвезер:  Если Макгрегор ударит меня ногой, то потеряет 90% гонорара
Мейвезер: "Если Макгрегор ударит меня ногой, то потеряет 90% гонорара" 516

Боксер рассказал, что будет, если его оппонент на мгновение забудет о том, что он не на арене ММА

Испанские футбольные клубы почтят жертв теракта в Барселоне минутой молчания
Испанские футбольные клубы почтят жертв теракта в Барселоне минутой молчания 121

Матчи пройдут с 18 по 21 августа. Теракт унес жизни 13 человек.