Відкритий лист трудового колективу спеціалізованого підприємства «Голографія» щодо можливого лобіювання бізнес-інтересів ТОВ «Київголографія»

Відкритий лист трудового колективу спеціалізованого підприємства «Голографія» щодо можливого лобіювання бізнес-інтересів ТОВ «Київголографія»

Пану Кудрявцеву В.В., заступнику генерального прокурора України.

Пану Присяжнюку М.В., міністру аграрної політики. 

Вельмишановні Вікторе Вікторовичу та Миколо Володимировичу! 

Трудовий колектив спеці­алізованого підприємства «Голографія» вже неодноразово звертався до Генеральної прокуратури України з відкритим листом щодо можливого лобі­ювання вами як високопосадовцями на державному рівні комерційних інтересів приватної фірми ТОВ «Київголографія».

Але відповіді на запитання трудового колективу спеці­алізованого підприємства «Голографія» від Генеральної прокуратури України донині не надійшло. Відповідь дала тільки Адмініс­трація президента України, яка зобов’язала Генеральну прокуратуру повідомити про результати розгляду даного питання (додаток 1).

Разом з тим на вітчизняних виробників iз різних джерел продовжується чинитися тиск та надходять погрози про відкриття кримінальних справ. Також у ЗМІ з’явилась інформація, що ви, Миколо Володимировичу, можливо, причетні до просування інтересів «Київ­голографії». За повідомленнями з різних джерел, на постачальників товарів та послуг у сфері АПК, які користуються бланками суворої звіт­ності, з боку Міністерства аграрної політики чиниться тиск з метою безумовного використання ними бланків з голограмами, начебто виробленими «Київголографією».

Але, як пишуть ЗМІ, ця фірма навряд чи самостійно виробляла продукцію, адже в серпні 2010 р. вона не здійснила жодної зов­нішньоторговельної операції. Тобто ЗМІ дійшли висновку, що сировина, необхідна для виробництва голографічних елементів, фірмою навряд чи закупалась, а отже, малоймовірно, що вона виробляла відповідну продукцію.

Разом з тим, як пишуть ЗМІ, в серпні на адресу «Київголографії» з боку державного під­приєм­ства «Київська офсетна фабрика» Міністерства фінансів України було перераховано близько 6,4 млн грн. У серпні ж ці кошти «Київголографія» перерахувала на адресу ТОВ «Олімп і Ко» та ТОВ «Стандарт Інк». Як припускають ЗМІ, ці державні кошти було напрямлено на «Київську офсетну фабрику» за розпорядженням Мініс­терства аграрної політики, а через «Київголографію» їх було виведено на ТОВ «Стандарт Інк» та ТОВ «Олімп і Ко», які створені тільки в червні 2010 р. та мають статутний капітал у розмірі 900 грн. кожна. ЗМІ припускають, що цими коштами в результаті скористалися деякі чиновники, а через ТОВ «Стандарт Інк» узагалі можуть йти контрабандні поставки голограм із-за кордону.

Враховуючи, що трудовий колектив спеціалізованого під­приємства «Голографія» так і не отримав відповіді на свої запитання, наполегливо просимо надати вичерпні та правдиві від­по­віді на запитання, які були оприлюднені в перших двох відкритих листах, та перевірити інформа­цію, опубліковану в ЗМІ відносно діяльності «Київ­голографія»:

1. Як Ви, шановний Вікторе Вікторовичу, можете пояснити наявну у нас інформацію від­носно того, що протягом останніх років Ви особисто зустрічаєтесь в приміщенні Генеральної прокуратури України з одним iз учасників ТОВ «Київголографія» та начебто зі своїм особистим другом Євгеном Долгопятом (він же Фельдшеров), який скрізь, навіть у розмовах з конкурентами, не приховує, що знаходиться у близьких відносинах з Вами?

2. Чи можна дізнатися прізвище особи, яка виписувала перепустки до Генпрокуратури Світлані Гончарук (директор ТОВ «Київголографія») та Євгену Долгопяту (він же Фельдшеров)? За якою саме кримінальною справою вони давали свідчення і як часто відвідували Генеральну прокуратуру?

3. Як Ви, шановний Вікторе Вікторовичу, можете пояснити інформацію про те, що Ви, можливо, чините тиск на державних службовців з метою передачі фірмі «Київголографія» державних замовлень на виготовлення голографічних захисних елементів? І це в той час, коли вказана фірма, можливо, не має реальних виробничих потужностей і навіть не спроможна продемонструвати документи про те, звідки у неї з’явилося так зване устаткування, яке «Київголографія» декларує під виглядом начебто існуючих виробничих ліній.

4. Чи можна оприлюднити інформацію про те, яку кількість телефонних дзвінків було здійснено з Ваших, пане Кудрявцев, мобільних та службових номерів на телефони Є. Долгопята та С. Гончарук? Публікуємо їх відомі телефонні номери: Є. Долгопят - (096) 416-77-04, (067) 275-87-74, С. Гончарук - 0 (44) 412-90-53.

5. З яких питань Ви, шановний Вікторе Вікторовичу, можливо, телефонували міністру аграрної політики Миколі Присяжнюку та його заступнику Ігорю Якубовичу? У рамках розслідування яких кримінальних справ Ви їм телефонували? Чому ці дзвінки збігаються у часі з активними діями чиновників по можливому лобі­юванню ними бізнес-інтересів ТОВ «Київ­голографія»?

6. З яких питань Вам, шановний Миколо Володимировичу, можливо, телефонував заступник генерального прокурора Віктор Кудрявцев? Чому ці дзвінки збігаються у часі з активними діями чиновників по можливому лобіюванню ними бізнес-інтересів ТОВ «Київ­голографія»?

7. Як ви, Вікторе Вікторовичу та Миколо Володимировичу, поясните інформацію, що нещодавно з’явилася у ЗМІ, про те, що «Київ­голографія» навряд чи самостійно виробляла продукцію по замовленню Міністерства аграрної політики, оскільки в серпні 2010 р. вона не здійснила жодної зовніш­ньоторговельної операції і, ймовір­но, не закупала сировину, необхідну для виробництва голографічних елементів?

8. Скільки, шановний Миколо Володимировичу, нових бланків суворої звітності системи Мінагрополітики з так званими голограмами «МінАгро» вже надруковано? Чим саме займається державне під­приєм­ство «Украгроспецпос­тач», для чого воно було створене і чому саме воно займається замовленням бланків суворої звітності для Міністерства аграрної політики? Адже під час прес-конференції 1 жовтня 2010 р. Ви, Миколо Володимировичу, заявили, що всі державні підприємства, які надають необґрунтовані послуги, будуть ліквідовані. Чи стосується ця ліквідація ДП «Украгроспецпос­тач»?

9. Як Ви, Миколо Володимировичу, поясните те, що, за повідомленнями ЗМІ, голограми ТОВ «Київголографія» призведуть до суттєвого подорожчання бланків системи МінАП? А Ви на прес-конференції 1 жовтня 2010 р. заявили, що всі кроки, які призведуть до подорожчання послуг, будуть ліквідовані. Чи не розходяться Ваші слова з реальними ділами?

10. За що саме і чому державні кошти в розмірі 6,4 млн грн. були перераховані ДП «Київська офсетна фабрика» на адресу ТОВ «Київголографія», яка потім мит­тєво перерахувала їх ТОВ «Стандарт Інк» та ТОВ «Олімп і Ко»? За які послуги чи товари ТОВ «Київголографія» перерахувала ці кошти ТОВ «Стандарт Інк» та ТОВ «Олімп і Ко»?

11. Чому Ви, Вікторе Вікторовичу, як представник правоохоронного органу України проігнорували норми Закону України «Про звернення громадян» та не надали відповідь на відкритий лист колективу спеціалізованого під­приєм­ства «Голографія» (лист був вручений в приймальні Генеральної прокуратури 22 липня 2010 р. та зареєстрований під №152690-10)? 

12. Чому Ви, Вікторе Вікторовичу, чините тиск на редакцію видання «Комсомольская правда» в Украине», яке опублікувало згаданий відкритий лист? 

Додаток: 

1. Лист Адміністрації президента України від 13.09.2010 р.

№ 22/107148-26 К (на 1 арк.) 

З щирою повагою, трудовий колектив спеціалізованого підприємства «Голографія». 

Политика

Палата представителей Конгресса США приняла новые санкции против России
Палата представителей Конгресса США приняла новые санкции против России 343

За проголосовали 388 конгрессменов, против выступили 2. Теперь документ направят в Сенат, далее его должен подписать президент США Дональд Трамп.

Адвокаты Добкина подал апелляцию на решение суда о его аресте
Адвокаты Добкина подал апелляцию на решение суда о его аресте 37

Нардеп уверил, что "никуда не убегает" и что у него нет планов покидать Украину.

Министр экологии Франции потерял сознание во время выступления в парламенте
Министр экологии Франции потерял сознание во время выступления в парламенте 155

Чиновник с самого начала пожаловался на плохое самочувствие.

Происшествия

В Борисполе задержали экс-прокурора
В "Борисполе" задержали экс-прокурора 60

В аэропорту "Борисполь" правоохранители задержали замначальника Департамента по расследованию особо важных дел в сфере экономики при ГПУ Дмитрия Суса.

В Борисполе задержан экс-чиновник Генпрокуратуры
В "Борисполе" задержан экс-чиновник Генпрокуратуры 284

Правоохранители подозревают его в растрате имущества.

Молодая жена серийного убийцы Сергея Ткача: Мама, я люблю маньяка!
Молодая жена серийного убийцы Сергея Ткача: "Мама, я люблю маньяка!" 1108

Как сумел самый жестокий украинский убийца обрести в тюрьме семейное счастье.

Экономика

Евросоюз опубликовал соглашение об ассоциации с Украиной
Евросоюз опубликовал соглашение об ассоциации с Украиной 335 1

Документ вступит в силу с 1 сентября.

Эксперт: Если цены растут, значит, люди готовы покупать
Эксперт: Если цены растут, значит, люди готовы покупать 849 1

С 1 июля в Украине было отменено госрегулирование цен на продукты.

 Новые пенсионеры будут получать в полтора раза больше старых
"Новые" пенсионеры будут получать в полтора раза больше "старых" 1462

Через 10 лет "новые" пенсионеры будут получать в среднем 6040 гривен пенсии.

Общество

Россиянин заявил, что его сняли с рейса Delta Airlines из-за участия в оккупации Крыма
Россиянин заявил, что его сняли с рейса Delta Airlines из-за "участия в оккупации Крыма" 267

Пассажир, сидящий рядом с россиянином, отказался лететь рядом с ним. Представители авиакомпании якобы поддержали обвинившего и попросили россиянина выйти.

Киевские коммунальщики показали странные находки из канализации
Киевские коммунальщики показали странные находки из канализации [видео] 266

Работники "Киевводоканала" чего только не находят в засоренных трубах: смартфоны, ложки и даже коленвал от "Москвича". Именно такие находки нередко становятся причиной засоров.

Назаренко объяснил, почему подал в отставку
Назаренко объяснил, почему подал в отставку 560

Бывший глава погранслужбы говорит, что это решение связано с его состоянием здоровья.

Светская хроника и ТВ

Умерла вдова легендарного Фрэнка Синатры
Умерла вдова легендарного Фрэнка Синатры 27

Барбара Синатра ушла из жизни естественной смертью в окружении семьи и друзей.

Украинская студия Gloria FX третий год подряд может победить на MTV Video Music Awards 2017
Украинская студия Gloria FX третий год подряд может победить на MTV Video Music Awards 2017 [видео] 86

Ребята из Днепра, создающие спецэффекты для клипов мировых знаменитостей, снова номинированы на престижную премию.

Сандре Буллок - 53 года: как Мисс Конгениальность менялась с годами
Сандре Буллок - 53 года: как "Мисс Конгениальность" менялась с годами [фото] 768

26 июля актриса празднует День Рождения.

Спорт

Ярмоленко: С Янг Бойз будет интересно
Ярмоленко: "С "Янг Бойз" будет интересно" 122

Капитан киевского "Динамо" ответил на вопросы о предстоящем старте еврокубкового сезона

Марадона: Мой гол рукой? Его бы не засчитали при системе видеоповторов
Марадона: "Мой гол рукой? Его бы не засчитали при системе видеоповторов" 81

Аргентинец высказался в поддержку новых технологий.

Хацкевич: Шахтер и Янг Бойз ? Прошлогоднюю игру не анализировали
Хацкевич: "Шахтер" и "Янг Бойз"? Прошлогоднюю игру не анализировали" 135

Главный тренер киевского "Динамо" пообщался с журналистами накануне старта клуба в новом сезоне Лиги чемпионов