Відкритий лист трудового колективу спеціалізованого підприємства «Голографія» щодо можливого лобіювання бізнес-інтересів ТОВ «Київголографія»

Відкритий лист трудового колективу спеціалізованого підприємства «Голографія» щодо можливого лобіювання бізнес-інтересів ТОВ «Київголографія»

Пану Кудрявцеву В.В., заступнику генерального прокурора України.

Пану Присяжнюку М.В., міністру аграрної політики. 

Вельмишановні Вікторе Вікторовичу та Миколо Володимировичу! 

Трудовий колектив спеці­алізованого підприємства «Голографія» вже неодноразово звертався до Генеральної прокуратури України з відкритим листом щодо можливого лобі­ювання вами як високопосадовцями на державному рівні комерційних інтересів приватної фірми ТОВ «Київголографія».

Але відповіді на запитання трудового колективу спеці­алізованого підприємства «Голографія» від Генеральної прокуратури України донині не надійшло. Відповідь дала тільки Адмініс­трація президента України, яка зобов’язала Генеральну прокуратуру повідомити про результати розгляду даного питання (додаток 1).

Разом з тим на вітчизняних виробників iз різних джерел продовжується чинитися тиск та надходять погрози про відкриття кримінальних справ. Також у ЗМІ з’явилась інформація, що ви, Миколо Володимировичу, можливо, причетні до просування інтересів «Київ­голографії». За повідомленнями з різних джерел, на постачальників товарів та послуг у сфері АПК, які користуються бланками суворої звіт­ності, з боку Міністерства аграрної політики чиниться тиск з метою безумовного використання ними бланків з голограмами, начебто виробленими «Київголографією».

Але, як пишуть ЗМІ, ця фірма навряд чи самостійно виробляла продукцію, адже в серпні 2010 р. вона не здійснила жодної зов­нішньоторговельної операції. Тобто ЗМІ дійшли висновку, що сировина, необхідна для виробництва голографічних елементів, фірмою навряд чи закупалась, а отже, малоймовірно, що вона виробляла відповідну продукцію.

Разом з тим, як пишуть ЗМІ, в серпні на адресу «Київголографії» з боку державного під­приєм­ства «Київська офсетна фабрика» Міністерства фінансів України було перераховано близько 6,4 млн грн. У серпні ж ці кошти «Київголографія» перерахувала на адресу ТОВ «Олімп і Ко» та ТОВ «Стандарт Інк». Як припускають ЗМІ, ці державні кошти було напрямлено на «Київську офсетну фабрику» за розпорядженням Мініс­терства аграрної політики, а через «Київголографію» їх було виведено на ТОВ «Стандарт Інк» та ТОВ «Олімп і Ко», які створені тільки в червні 2010 р. та мають статутний капітал у розмірі 900 грн. кожна. ЗМІ припускають, що цими коштами в результаті скористалися деякі чиновники, а через ТОВ «Стандарт Інк» узагалі можуть йти контрабандні поставки голограм із-за кордону.

Враховуючи, що трудовий колектив спеціалізованого під­приємства «Голографія» так і не отримав відповіді на свої запитання, наполегливо просимо надати вичерпні та правдиві від­по­віді на запитання, які були оприлюднені в перших двох відкритих листах, та перевірити інформа­цію, опубліковану в ЗМІ відносно діяльності «Київ­голографія»:

1. Як Ви, шановний Вікторе Вікторовичу, можете пояснити наявну у нас інформацію від­носно того, що протягом останніх років Ви особисто зустрічаєтесь в приміщенні Генеральної прокуратури України з одним iз учасників ТОВ «Київголографія» та начебто зі своїм особистим другом Євгеном Долгопятом (він же Фельдшеров), який скрізь, навіть у розмовах з конкурентами, не приховує, що знаходиться у близьких відносинах з Вами?

2. Чи можна дізнатися прізвище особи, яка виписувала перепустки до Генпрокуратури Світлані Гончарук (директор ТОВ «Київголографія») та Євгену Долгопяту (він же Фельдшеров)? За якою саме кримінальною справою вони давали свідчення і як часто відвідували Генеральну прокуратуру?

3. Як Ви, шановний Вікторе Вікторовичу, можете пояснити інформацію про те, що Ви, можливо, чините тиск на державних службовців з метою передачі фірмі «Київголографія» державних замовлень на виготовлення голографічних захисних елементів? І це в той час, коли вказана фірма, можливо, не має реальних виробничих потужностей і навіть не спроможна продемонструвати документи про те, звідки у неї з’явилося так зване устаткування, яке «Київголографія» декларує під виглядом начебто існуючих виробничих ліній.

4. Чи можна оприлюднити інформацію про те, яку кількість телефонних дзвінків було здійснено з Ваших, пане Кудрявцев, мобільних та службових номерів на телефони Є. Долгопята та С. Гончарук? Публікуємо їх відомі телефонні номери: Є. Долгопят - (096) 416-77-04, (067) 275-87-74, С. Гончарук - 0 (44) 412-90-53.

5. З яких питань Ви, шановний Вікторе Вікторовичу, можливо, телефонували міністру аграрної політики Миколі Присяжнюку та його заступнику Ігорю Якубовичу? У рамках розслідування яких кримінальних справ Ви їм телефонували? Чому ці дзвінки збігаються у часі з активними діями чиновників по можливому лобі­юванню ними бізнес-інтересів ТОВ «Київ­голографія»?

6. З яких питань Вам, шановний Миколо Володимировичу, можливо, телефонував заступник генерального прокурора Віктор Кудрявцев? Чому ці дзвінки збігаються у часі з активними діями чиновників по можливому лобіюванню ними бізнес-інтересів ТОВ «Київ­голографія»?

7. Як ви, Вікторе Вікторовичу та Миколо Володимировичу, поясните інформацію, що нещодавно з’явилася у ЗМІ, про те, що «Київ­голографія» навряд чи самостійно виробляла продукцію по замовленню Міністерства аграрної політики, оскільки в серпні 2010 р. вона не здійснила жодної зовніш­ньоторговельної операції і, ймовір­но, не закупала сировину, необхідну для виробництва голографічних елементів?

8. Скільки, шановний Миколо Володимировичу, нових бланків суворої звітності системи Мінагрополітики з так званими голограмами «МінАгро» вже надруковано? Чим саме займається державне під­приєм­ство «Украгроспецпос­тач», для чого воно було створене і чому саме воно займається замовленням бланків суворої звітності для Міністерства аграрної політики? Адже під час прес-конференції 1 жовтня 2010 р. Ви, Миколо Володимировичу, заявили, що всі державні підприємства, які надають необґрунтовані послуги, будуть ліквідовані. Чи стосується ця ліквідація ДП «Украгроспецпос­тач»?

9. Як Ви, Миколо Володимировичу, поясните те, що, за повідомленнями ЗМІ, голограми ТОВ «Київголографія» призведуть до суттєвого подорожчання бланків системи МінАП? А Ви на прес-конференції 1 жовтня 2010 р. заявили, що всі кроки, які призведуть до подорожчання послуг, будуть ліквідовані. Чи не розходяться Ваші слова з реальними ділами?

10. За що саме і чому державні кошти в розмірі 6,4 млн грн. були перераховані ДП «Київська офсетна фабрика» на адресу ТОВ «Київголографія», яка потім мит­тєво перерахувала їх ТОВ «Стандарт Інк» та ТОВ «Олімп і Ко»? За які послуги чи товари ТОВ «Київголографія» перерахувала ці кошти ТОВ «Стандарт Інк» та ТОВ «Олімп і Ко»?

11. Чому Ви, Вікторе Вікторовичу, як представник правоохоронного органу України проігнорували норми Закону України «Про звернення громадян» та не надали відповідь на відкритий лист колективу спеціалізованого під­приєм­ства «Голографія» (лист був вручений в приймальні Генеральної прокуратури 22 липня 2010 р. та зареєстрований під №152690-10)? 

12. Чому Ви, Вікторе Вікторовичу, чините тиск на редакцію видання «Комсомольская правда» в Украине», яке опублікувало згаданий відкритий лист? 

Додаток: 

1. Лист Адміністрації президента України від 13.09.2010 р.

№ 22/107148-26 К (на 1 арк.) 

З щирою повагою, трудовий колектив спеціалізованого підприємства «Голографія». 

Политика

Саакашвили потребовал от Порошенко 50 евро за испорченную футболку
Саакашвили потребовал от Порошенко 50 евро за испорченную футболку 656

Бывшего губернатора Одесской области облили зеленкой и он уверен, что за этим стоят представители БПП.

Эрдоган упал в обморок во время молитвы в мечети
Эрдоган упал в обморок во время молитвы в мечети 752 1

Глава государства быстро пришел в себя и заверил, что чувствует себя хорошо.

Гужва прокомментировал решение суда
Гужва прокомментировал решение суда [видео] 606 1

Главред "Страны" взяли под стражу на два месяца с правом внесения залога в 544 тысячи гривен. Его подозревают в вымогательстве денег с депутата.

Происшествия

В Пакистане сгорела нефтяная цистерна, погибли более 120 человек
В Пакистане сгорела нефтяная цистерна, погибли более 120 человек [фото] 393 1

Еще 40 человек находятся в больнице с серьезными ожогами.

Появилось видео с аварии, в которой погиб депутат Киевского облсовета Панченко
Появилось видео с аварии, в которой погиб депутат Киевского облсовета Панченко [видео] 917

ДТП произошло вечером 24 июня недалеко от Белой Церкви. Три автомобиля столкнулись лоб в лоб, после чего загорелись. Погибли три человека.

30 лет авиакатастрофы в Бердянске: красавицы-стюардессы сгорели, спасая пассажиров
30 лет авиакатастрофы в Бердянске: красавицы-стюардессы сгорели, спасая пассажиров 2419

Тридцать лет назад в авиакатастрофе под Бердянском погибло восемь человек.

Экономика

Нацбанк ликвидирует  Диамантбанк
Нацбанк ликвидирует "Диамантбанк" 324

В настоящее время оформляется сделка по передаче "Диамантбанка" принимающему "ТАСкомбанку".

Стало известно, сколько денег нужно для счастья
Стало известно, сколько денег нужно для счастья 2190 5

Ученые в очередной раз сравнили доходы людей и уровень их удовлетворенности жизнью. Как оказалось, и в деньгах счастье.

В Украине предложили отменить пенсии: что из этого может получиться?
В Украине предложили отменить пенсии: что из этого может получиться? 6020 25

Несмотря на всю фантастичность этого предложения, эксперты говорят, что самостоятельно накопить на старость проще, чем надеяться на помощь государства.

Общество

У берегов Мексики тюлень забрался на движущуюся лодку, чтоб угоститься рыбой
У берегов Мексики тюлень забрался на движущуюся лодку, чтоб угоститься рыбой [видео] 137

Животное дождалось своего угощения и отправилось плавать дальше.

За время безвиза в Евросоюз не пустили 33 украинца
За время безвиза в Евросоюз не пустили 33 украинца 256 1

Отправились путешествовать 741 тысяча человек.

Ученые: человечество погибнет от солнца через 1,5 миллиарда лет
Ученые: человечество погибнет от солнца через 1,5 миллиарда лет 226

Исследователи считают, что температура на Земле станет непригодной для жизни.

Светская хроника и ТВ

Финалистка  Від пацанки до панянки :  Пацанкой мой парень меня не застал
Финалистка "Від пацанки до панянки": "Пацанкой мой парень меня не застал" [фото] 228

Татьяна Коцюба поделилась подробностями личной жизни.

В СМИ назвали причину заморозки залога за  Евровидение
В СМИ назвали причину заморозки залога за "Евровидение" 670

Сообщается, что залог Украины, размещенный в швейцарском банке, мог быть заморожен из-за иска телеканала "Euronews".

Астафьева покорила поклонников  ми-ми-шечным  снимком с любимым
Астафьева покорила поклонников "ми-ми-шечным" снимком с любимым [фото] 825

Певица призналась подписчикам, что ее переполняет счастье. Чем заслужила тысячи "лайков" и сотни комментариев.

Спорт

Супертяж принес Украине третье золото домашнего чемпионата Европы по боксу
Супертяж принес Украине третье золото домашнего чемпионата Европы по боксу [видео] 542 1

Турнир в Харькове стал триумфальным для нашей команды, которая гарантировала победу в командном первенстве

 Барселона  в честь 30-летия Месси показала, как играл футболист в детстве
"Барселона" в честь 30-летия Месси показала, как играл футболист в детстве [видео] 557

24 июня празднует юбилей главный "инопланетянин" современного футбола — каталонский клуб поздравляет свою главную звезду

Два украинца стали чемпионами домашнего чемпионата Европы по боксу
Два украинца стали чемпионами домашнего чемпионата Европы по боксу [видео] 255

Харьковскую публику порадовали Шестак и Хижняк. В субботу состоится еще один финал с участием нашего бойца