Сегодня 24 августа +23°C

Відкритий лист трудового колективу спеціалізованого підприємства «Голографія»

Відкритий лист трудового колективу спеціалізованого підприємства «Голографія» щодо лобіювання чиновниками Мінагрополітики бізнес-інтересів ТОВ «Київголографія» 

Пану Присяжнюку М.В., міністру аграрної політики України

вул. Хрещатик, 24, м. Київ

Копія: Пану Якубовичу І.В., заступнику міністра аграрної політики України

вул. Хрещатик, 24, м. Київ 

Вельмишановні Миколо Володимировичу та Ігоре Валентиновичу!

Трудовий колектив спе­­ціалізованого під­при­ємства «Гологра­фія» звертається до вас з проханням роз’яснити інформацію щодо причетності вас, як державних службовців, до лобі­ювання бізнес-інтересів комерційної фірми ТОВ «Київголографія». Такий логічний висновок можна зробити, зважаючи на заяву заступника мініс­тра аграрної політики пана Якубовича, зроблену ним у інтерв’ю інформаційному агентству «Наш продукт», опублі­кованому 2 серпня 2010р. на веб-сайті «http:// ianp.com.ua».

А саме, відповідаючи на питання журналіста, пан Якубович заявив, що ТОВ «Київголографія» було єдиним під­при­ємством, яке надало Мінагрополітики свої про­позиції щодо розроблення, виготовлення та постачання гологра­фіч­ного захисного елементу для бланків суворої звіт­нос­ті в системі міні­с­тер­ства. Цей захисний елемент був запроваджений наказом мініс­тра агрополітики №313 від 10.06.2010 р. Нижче наводимо уривок з ін­терв’ю мовою оригі­налу:

Питання журналіста: «ООО «Киевголография» была первой и единственной компанией, узнавшей об инициативе министерства по введению единого ГЗЭ и предложившей свои услуги?»

Відповідь пана Якубовича: «Да. Мы говорили об этой идее в прессе и на телевидении. <...> И от «Киевголографии» поступило первое и единственное соответствующее предложение».

Ми вважаємо, що ця за­ява заступника мініс­тра не відповідає дій­сності. Адже спеціа­лі­зоване під­при­ємство «Голографія» ще 7 липня 2010 р. в офіційному листі на ім'я міністра Присяжнюка М.В. також надавало міністерству свої пропозиції щодо виготовлення та постачання гологра­фіч­ного захисту для документів суворої звіт­ності (текст пропозицій ТОВ «СП «Голографія» наведено нижче в додатку 1). 

Слова пана Якубовича побічно підтверджують наші припущення стосовно лобіювання біз­нес-інтересів комер­цій­ної фірми «Київ­гологра­фія» з боку ке­рівництва Мінагропо­літики. Ос­кіль­ки офі­ційне звернення нашого підприємства, мабуть, залишилось без уваги, ми вирішили звернутися до вас у формі відкритого листа. Просимо вас від­по­вісти нам на наступні питання:

- Чи був розглянутий лист з пропозицією щодо виготовлення та постачання голографічного захисту для документів суворої звітності системи Міністерства аграрної політики, який СП «Голографія» надсилало на ім'я міністра?

- Чому Мінагрополітики не проводило відкритий тендер на вибір розробника та постачальника єдиного гологра­фічного захисного елементу (ГЗЕ) Мін­агропо­лі­тики для документів суворої звітності системи мініс­терства? 

- На яких підставах розробником та постачальником голографічного захисного елементу «МінАгро» було обрано саме ТОВ «Київголо­графія»?

- Чи надавало ТОВ «Київголо­гра­фія» Мініс­терству аграрної полі­тики готовий зразок голографічного захисного елементу «МінАгро»?

- Чи правда те, що керівництво Мінагропо­літики отримує щедру грошову винагороду за лобіювання інтересів ТОВ «Київголографія»?

Хочемо зауважити, що останнє запитання поставлене не з метою образити вас особисто або інших представників керівництва Мін­аг­рополітики. Це лише логіч­ний висновок, який напрошується сам собою. Ви чудово розумієте, що захист від підробки документів суворої звітності в системі Мінагрополітики - запорука безпеки споживачів сільгосппродукції. Але сьогодні ми дійсно спостерігаємо від­верте лобі­ювання ін­тересів комер­ційної фірми, офіс якої розташований в підсобці звичайного продуктового магазину і яка на­віть не має виробничих потужностей для якіс­ного виконання великого державного замовлення. Колектив нашого під­приємства стурбований тим, що ке­рі­вники Мін­аг­ро­політики такими діями фактично сприяють тіньовому обі­гу агропромислової та харчової продукції, що несе величезні ризики для здоров’я та життя україн­ських споживачів.

Звертаємо вашу увагу на те, що для захисту документів Міністерства аграрної політики Ук­раїни ТОВ «СП «Голо­графія» може запропонувати різні варіанти захисту бланків, а саме: захист серії та номеру бланку прозорими голографічними захисними елементами; різні дизайни захисних елементів, виходячи з вико­ристання бланків у різних галузях АПК; ну­ме­рацію гологра­фіч­них захисних еле­ментів та інше, виходячи з побажань замовника. Ми надаємо послуги з розробки голографічних захисних елементів усіх рівнів складності. Для захисту документів широко використовуються захисні голограми у виді фольги гарячого тиснення. Переваги фольги гарячого тиснення - високопродуктивне автоматичне нанесення голограм на полі­гра­фіч­ну продукцію на устат­куванні поліграфічних під­приємств та 100% гарантія неможливості переносу голограми з документа, що захищається, на фальсифікат. 

З щирою повагою, трудовий колектив спеціалізованого підприємства «Голографія».

Додаток 1. Пропозиція СП «Голографія» до Мінагрополітики від 07.07.2010 р.

Кликните для увеличения.
Кликните для увеличения.

 

 

Кликните для увеличения.
Кликните для увеличения.

Политика

Порошенко в речи на параде процитировал Рейгана и упомянул Гитлера
Порошенко в речи на параде процитировал Рейгана и упомянул Гитлера [видео]

Речь президента по случаю Дня Независимости Украины не обошлась без колких цитат.

В Одессе упал Жуков
В Одессе упал Жуков 359 2

Бюст повалили ночью накануне Дня Независимости.

В Оттаве поднимут украинский флаг у мэрии в честь Дня Независимости
В Оттаве поднимут украинский флаг у мэрии в честь Дня Независимости 21

В столице Канады также состоится праздничный концерт украинских исполнителей для представителей диаспоры.

Происшествия

На Монблане нашли тела альпинистов, которые пропали в 1990-х годах
На Монблане нашли тела альпинистов, которые пропали в 1990-х годах 255

Аномальная жара уходящего лета сильно подтопила ледники. Из-за этого все чаще находят трупы скалолазов, пропавших десятки и даже сотню лет назад.

Подробности убийства в Киеве: застрелен иностранец
Подробности убийства в Киеве: застрелен иностранец [фото] 2024 2

Полиция объявила план "Перехват". Стрелявшие скрылись на автомобиле "Фольксваген"

Стрельба в центре Киева: есть погибший
Стрельба в центре Киева: есть погибший [видео] 2845 2

По предварительным данным, стрелявшие были на темно-зеленом "Фольксваген Джетта" с польскими номерами.

Экономика

 Гройсман пообещал реформы уже в сентябре
Гройсман пообещал реформы уже в сентябре 659 4

Кабмин Украины планирует в сентябре вернуться к рассмотрению ключевых реформ - здравоохранения, образования и пенсионной.

Урожай 2017: какими будут цены на продукты осенью
Урожай 2017: какими будут цены на продукты осенью 932

Несмотря на сложные погодные условия, нашу страну ждет рекордный урожай картофеля и неплохой урожай зерновых.

Нацбанк отменил суточные ограничения на выдачу средств
Нацбанк отменил суточные ограничения на выдачу средств 434

С сентября 2016 года можно было получить не более 250 тысяч гривен в сутки.

Общество

5 советов, как провести выходные без стресса
5 советов, как провести выходные без стресса 14

День Независимости Украины – это начало длинных выходных. Впереди многих украинцев ждет четырехдневный мини-отпуск, и хочется провести его так, чтобы потом "не было мучительно больно".

Google поздравил украинцев с Днем независимости
Google поздравил украинцев с Днем независимости 236 2

В праздничном логотипе использованы цвета флага Украины – желтый и синий.

Жители Крыма и Донбасса поздравили Украину с государственными праздниками
Жители Крыма и Донбасса поздравили Украину с государственными праздниками 1728 13

Жители Севастополя сфотографировались в желто-голубых одеждах, а на Донбассе появились листовки с надписями "С Днем Независимости, родная Отчизна".

Светская хроника и ТВ

Пугачева пожаловалась на крохотную пенсию:  Год еще протяну
Пугачева пожаловалась на крохотную пенсию: "Год еще протяну" 115

Примадонне начислили две тысячи рублей пенсии. Спустя годы переиндексации она получает чуть более 10 тысяч рублей (почти 5 тысяч гривен).

 Я тиждень працюю на каву, два тижні працюю на пиво , Или песни об Украине за годы независимости
"Я тиждень працюю на каву, два тижні працюю на пиво", Или песни об Украине за годы независимости [видео] 1729

Больше всего патриотических композиций появлялось в период революций в 2004 и 2014 годах.

Warner Bros снимет новый фильм о Джокере
Warner Bros снимет новый фильм о Джокере 93

Кинолента расскажет о молодых годах одного из главных злодеев вселенной DC. Исполнитель главной роли пока не раскрывается.