Відкритий лист трудового колективу спеціалізованого підприємства «Голографія»

Відкритий лист трудового колективу спеціалізованого підприємства «Голографія» щодо лобіювання чиновниками Мінагрополітики бізнес-інтересів ТОВ «Київголографія» 

Пану Присяжнюку М.В., міністру аграрної політики України

вул. Хрещатик, 24, м. Київ

Копія: Пану Якубовичу І.В., заступнику міністра аграрної політики України

вул. Хрещатик, 24, м. Київ 

Вельмишановні Миколо Володимировичу та Ігоре Валентиновичу!

Трудовий колектив спе­­ціалізованого під­при­ємства «Гологра­фія» звертається до вас з проханням роз’яснити інформацію щодо причетності вас, як державних службовців, до лобі­ювання бізнес-інтересів комерційної фірми ТОВ «Київголографія». Такий логічний висновок можна зробити, зважаючи на заяву заступника мініс­тра аграрної політики пана Якубовича, зроблену ним у інтерв’ю інформаційному агентству «Наш продукт», опублі­кованому 2 серпня 2010р. на веб-сайті «http:// ianp.com.ua».

А саме, відповідаючи на питання журналіста, пан Якубович заявив, що ТОВ «Київголографія» було єдиним під­при­ємством, яке надало Мінагрополітики свої про­позиції щодо розроблення, виготовлення та постачання гологра­фіч­ного захисного елементу для бланків суворої звіт­нос­ті в системі міні­с­тер­ства. Цей захисний елемент був запроваджений наказом мініс­тра агрополітики №313 від 10.06.2010 р. Нижче наводимо уривок з ін­терв’ю мовою оригі­налу:

Питання журналіста: «ООО «Киевголография» была первой и единственной компанией, узнавшей об инициативе министерства по введению единого ГЗЭ и предложившей свои услуги?»

Відповідь пана Якубовича: «Да. Мы говорили об этой идее в прессе и на телевидении. <...> И от «Киевголографии» поступило первое и единственное соответствующее предложение».

Ми вважаємо, що ця за­ява заступника мініс­тра не відповідає дій­сності. Адже спеціа­лі­зоване під­при­ємство «Голографія» ще 7 липня 2010 р. в офіційному листі на ім'я міністра Присяжнюка М.В. також надавало міністерству свої пропозиції щодо виготовлення та постачання гологра­фіч­ного захисту для документів суворої звіт­ності (текст пропозицій ТОВ «СП «Голографія» наведено нижче в додатку 1). 

Слова пана Якубовича побічно підтверджують наші припущення стосовно лобіювання біз­нес-інтересів комер­цій­ної фірми «Київ­гологра­фія» з боку ке­рівництва Мінагропо­літики. Ос­кіль­ки офі­ційне звернення нашого підприємства, мабуть, залишилось без уваги, ми вирішили звернутися до вас у формі відкритого листа. Просимо вас від­по­вісти нам на наступні питання:

- Чи був розглянутий лист з пропозицією щодо виготовлення та постачання голографічного захисту для документів суворої звітності системи Міністерства аграрної політики, який СП «Голографія» надсилало на ім'я міністра?

- Чому Мінагрополітики не проводило відкритий тендер на вибір розробника та постачальника єдиного гологра­фічного захисного елементу (ГЗЕ) Мін­агропо­лі­тики для документів суворої звітності системи мініс­терства? 

- На яких підставах розробником та постачальником голографічного захисного елементу «МінАгро» було обрано саме ТОВ «Київголо­графія»?

- Чи надавало ТОВ «Київголо­гра­фія» Мініс­терству аграрної полі­тики готовий зразок голографічного захисного елементу «МінАгро»?

- Чи правда те, що керівництво Мінагропо­літики отримує щедру грошову винагороду за лобіювання інтересів ТОВ «Київголографія»?

Хочемо зауважити, що останнє запитання поставлене не з метою образити вас особисто або інших представників керівництва Мін­аг­рополітики. Це лише логіч­ний висновок, який напрошується сам собою. Ви чудово розумієте, що захист від підробки документів суворої звітності в системі Мінагрополітики - запорука безпеки споживачів сільгосппродукції. Але сьогодні ми дійсно спостерігаємо від­верте лобі­ювання ін­тересів комер­ційної фірми, офіс якої розташований в підсобці звичайного продуктового магазину і яка на­віть не має виробничих потужностей для якіс­ного виконання великого державного замовлення. Колектив нашого під­приємства стурбований тим, що ке­рі­вники Мін­аг­ро­політики такими діями фактично сприяють тіньовому обі­гу агропромислової та харчової продукції, що несе величезні ризики для здоров’я та життя україн­ських споживачів.

Звертаємо вашу увагу на те, що для захисту документів Міністерства аграрної політики Ук­раїни ТОВ «СП «Голо­графія» може запропонувати різні варіанти захисту бланків, а саме: захист серії та номеру бланку прозорими голографічними захисними елементами; різні дизайни захисних елементів, виходячи з вико­ристання бланків у різних галузях АПК; ну­ме­рацію гологра­фіч­них захисних еле­ментів та інше, виходячи з побажань замовника. Ми надаємо послуги з розробки голографічних захисних елементів усіх рівнів складності. Для захисту документів широко використовуються захисні голограми у виді фольги гарячого тиснення. Переваги фольги гарячого тиснення - високопродуктивне автоматичне нанесення голограм на полі­гра­фіч­ну продукцію на устат­куванні поліграфічних під­приємств та 100% гарантія неможливості переносу голограми з документа, що захищається, на фальсифікат. 

З щирою повагою, трудовий колектив спеціалізованого підприємства «Голографія».

Додаток 1. Пропозиція СП «Голографія» до Мінагрополітики від 07.07.2010 р.

Кликните для увеличения.
Кликните для увеличения.

 

 

Кликните для увеличения.
Кликните для увеличения.
загрузка...
загрузка...

Политика

 Ночных волков  вновь не пустили в Польшу
"Ночных волков" вновь не пустили в Польшу 301

Группу байкеров, едущих из Калининграда в Бранево, остановили польские пограничники.

Навальный может потерять зрение
Навальный может потерять зрение 678 3

Российскому оппозиционеру Алексею Навальному плеснули в лицо зеленкой 27 апреля около офиса Фонда борьбы с коррупцией, который он возглавляет. У него диагностировали химический ожог глаза.

Северная Корея угрожает уничтожить атомную подводную лодку США
Северная Корея угрожает уничтожить атомную подводную лодку США 929

Северная Корея готова потопить американскую атомную подводную лодку "Мичиган" после того, как Штаты направили свои корабли в воды Южной Кореи.

Происшествия

Польские пограничники задержали австрийца, подозреваемого в убийстве заложников в Донбассе
Польские пограничники задержали австрийца, подозреваемого в убийстве заложников в Донбассе 417 1

Мужчину экстрадируют в Австрию.

В Йемене американский дрон уничтожил 5 террористов  Аль-Каиды
В Йемене американский дрон уничтожил 5 террористов "Аль-Каиды" 104

Ракеты попали в автомобиль, на котором передвигались боевики.

При восхождении на Эверест умер самый известный в мире альпинист
При восхождении на Эверест умер самый известный в мире альпинист 904

30 апреля во время акклиматизации на Эвересте умер один из самых известных современных альпинистов Ули Штек. Швейцарец поскользнулся и упал с большой высоты.

Экономика

Сегодня огласят решение суда по делу  Нафтогаз  -  Газпром
Сегодня огласят решение суда по делу "Нафтогаз" - "Газпром" 426

30 апреля будет оглашен вердикт Арбитражного института Торговой палаты Стокгольма по делу "Нафтогаз" - "Газпром" о поставках газа из России в Украину в 2010-2014 годах.

Последствия снегопадов: Ждет ли Украину плохой урожай?
Последствия снегопадов: Ждет ли Украину плохой урожай? 2866 1

Какие плодово-ягодные культуры пострадали от аномальной погоды в апреле.

Что будет с долларом и евро после праздников
Что будет с долларом и евро после праздников 1630 1

По прогнозам аналитиков FOREX CLUB, курс гривны на наличном рынке в мае может находиться в диапазоне 26–27,5 грн. за доллар.

Общество

На границе с аннексированным Крымом появилась дамба
На границе с аннексированным Крымом появилась дамба 1756 3

На территории Херсонской области в русле Северо-Крымского канала возвели дамбу, которой перекрыли поступление воды на территорию полуострова. Дамбу построили за год и потратили на нее 35 миллионов гривен.

Дети и животные умирают от отравления обычным комнатным цветком
Дети и животные умирают от отравления обычным комнатным цветком 1311

В интернете появилась вирусная публикация об опасностях, которые таят комнатные цветы. Особенное внимание уделили растению, которое очень часто встречается в домах и несет смертельную угрозу детям и питомцам.

В Китае протестировали самый большой самолет-амфибию
В Китае протестировали самый большой самолет-амфибию [фото, видео] 1957 1

Испытания "гиганта" завершились успехом.

Светская хроника и ТВ

Ушел из жизни украинский поэт Борис Олийнык
Ушел из жизни украинский поэт Борис Олийнык 170

30 апреля в возрасте 82 года умер известный во всем мире украинский поэт Борис Олийнык. После длительной болезни его не стало в Национальном Институте хирургии и трансплантологии им. Шалимова.

Американский режиссер готовит фильм о Владимире Путине
Американский режиссер готовит фильм о Владимире Путине 286

Предполагается, что фильм будет похож на интервью, а не на документальное кино.

Скрипка рассказал о  бытовом патриотизме ,  глубоком  ватничестве  и поездках украинцев в Россию
Скрипка рассказал о "бытовом патриотизме", "глубоком ватничестве" и поездках украинцев в Россию 1367 8

Музыкант дал очередное интервью.

Спорт

Судейские записки: Кличко выиграл у Джошуа четыре раунда
Судейские записки: Кличко выиграл у Джошуа четыре раунда [фото] 2204 4

На момент остановки боя два судьи отдавали победу британскому чемпиону, один — украинскому претенденту

Андрей Шевченко после боя Кличко-Джошуа: Это навсегда останется в истории фут... бокса
Андрей Шевченко после боя Кличко-Джошуа: Это навсегда останется в истории фут... бокса [видео] 1569

Спортсмен оговорился, комментируя поражение Владимира на "Уэмбли".

Джошуа готов к реваншу с Кличко
Джошуа готов к реваншу с Кличко 743 7

Победивший в 11-м раунде украинца Владимира Кличко британский боксер Энтони Джошуа заявил, что готов к повторному бою. Победивший спортсмен не против провести матч-реванш.