Оксана ГОНЧАРУК, Наталья МАЛКИНА, Фото Максима ЛЮКОВА. (21 августа 2008)
Черновецкий получил орден, а Данилко - звание народного артиста

Черновецкий получил орден, а Данилко - звание народного артиста

Комментарии: 2
- Да! Я народная звезда!

В преддверии 17-й годовщины Независимости президент раздал награды и титулы известным людям страны. В частности, глава государства высоко оценил деятельность столичного мэра Леонида Черновецкого, которого он наградил орденом князя Ярослава Мудрого V степени. За какие именно заслуги отмечен Леонид Михайлович, не уточняется. Да и сам мэр Киева столь радостное событие пока никак не прокомментировал. 

Кроме того, орденом «За заслуги» ІІІ степени наградили известного дизайнера одежды Михаила Воронина. Не забыл президент и братский народ, отметив орденом президента Ассоциации грузин Украины «Ибериэли» Бесика Шамугия.

Разумеется, наиболее широкий резонанс получили награждения любимых публикой деятелей искусства. Почетное звание «Народный артист Украины» Ющенко присвоил Ирине Билык, Андрею Данилко и Михаилу Поплавскому. 

Билык случившееся растрогало до слез. 

- Вот уже 20 лет, как я на сцене, - сказала она «КП». - Когда мы начинали, у нас не было денег - только талант и желание работать. Считаю, мне помогли добиться того, что я сейчас имею, мои поклонники и фан-клубы. Они говорят: «Мы не фанатеем, мы просто тебя любим». Многих знаю по именам, со многими общаюсь. В октябре я отправляюсь в тур «20 лет вместе», и, хотя залы всегда переполнены, оставлю несколько рядов для тех поклонников, которые все эти годы были со мной.

- Каковы ваши ощущения по поводу этого звания? - спросили мы у Андрея Данилко.

- Мне немного это чудно, но приятно. Представляете, мы совсем недавно закончили монтировать мой новый клип Essen. Там в шуточной форме обстебываем ситуацию, где Ани Лорак и Филипп Киркоров получают звание народных артистов. Он должен выйти на экраны в начале сентября. Придется выкручиваться какой-то припиской в конце по поводу того, что клип создавался до того, как звание народного дали мне.

- А как вы думаете, почему это звание вручили именно сейчас?

- Спросите у тех, кто мне его присуждал, им, наверное, виднее. Когда-то давно один человек предлагал мне все устроить, чтобы это звание получить, естественно не даром. Я тогда отказался, мне это было неприятно. Знаете, есть артисты, которые суетятся, выклянчивают эти звания. Я таких артистов жалею. Зачем им это? Ведь все же знают, что оно получено не заслуженно.

- Андрей, а есть в вашей жизни награды или звания, которые для вас особо ценны?

- Меня наградами никогда не баловали. Ну разве что грамотами за хорошее поведение в лагере. Потом были награды на всяких мыслимых и немыслимых конкурсах. Мне почему-то давали всегда 2-е место, а 1-е не присуждали вообще, объясняя тем, что первое дать не могут, оберегая престиж фестиваля. Ну и бог с ним.

СПИСОК НАГРАЖДЕННЫХ


УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 726/2008
Про відзначення державними нагородами України працівників підприємств, установ та організацій з нагоди Дня незалежності України

За значний особистий внесок у соціально-економічний, культурний розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення та з нагоди 17-ї річниці незалежності України п о с т а н о в л я ю: 

у місті Києві: 

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня 

МОВЧАНА Бориса Олексійовича - академіка НАН України, головного наукового співробітника Інституту електрозварювання імені Є.О.Патона НАН України
ПОЛЯЧЕНКА Володимира Аврумовича - Героя України, народного депутата України
ЧЕРНОВЕЦЬКОГО Леоніда Михайловича - Київського міського голову, голову Київської міської державної адміністрації 

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня 

КУРДЕЛЬЧУКА Данила Марковича - президента Української іноземної юридичної колегії
УСІЧЕНКА Івана Гнатовича - президента Товариства Червоного Хреста України 

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня 

ГОРБАТЮКА Палладія Миколайовича - голову правління - генерального директора акціонерного товариства «Фанплит»
ФЕДОРУКА Леоніда Євгеновича - поета-пісняра 

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня 

ВАСИЛЬЄВА Сергія Геннадійовича - оглядача газети «Столичні новини» 
ВОРОНІНА Михайла Львовича - голову наглядової ради акціонерного товариства «Швейна фабрика «Воронін» 
ІВШИНУ Ларису Олексіївну - головного редактора газети «День» акціонерного товариства «Українська прес-група» 
КОВАЛЕНКА Євгена Володимировича - художнього керівника вокально-інструментального ансамблю «Кобза»
КОРОСТЕЛЬОВА Олега Петровича - генерального директора - генерального конструктора державного Київського конструкторського бюро «Луч» 
КУЦЕНКА Григорія Петровича - голову громадської організації «Київське товариство політв'язнів та жертв репресій» 
ШАМУГІЯ Бесіка Кукурійовича - президентові Асоціації грузин України «Іберіелі»
ЯКОВЛЄВА Миколу Івановича - головного ученого секретаря Академії мистецтв України 

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня 

БЕСПАЛУ Наталію Олександрівну - заступника голови Всеукраїнської громадської організації «ДІЯ» 
ХОРОЛЕЦЬ Ларису Іванівну - народну артистку України 

Присвоїти почесні звання: 

«НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ» 

БІЛИК Ірині Миколаївні - співачці 
ДАНИЛКУ Андрію Миколайовичу - артистові товариства «Театр «Данилко» 
ДЯДЮРІ Миколу Володимировичу - головному диригентові симфонічного оркестру Національної філармонії України 
КРИЩЕНКУ Вадиму Дмитровичу - поетові-пісняру
МАЛАХОВУ Віталію Юхимовичу - художньому керівникові - директорові театрально-видовищного закладу культури «Київський академічний драматичний театр на Подолі»
ПОПЛАВСЬКОМУ Михайлу Михайловичу - головному режисерові дитячої телевізійної програми «Крок до зірок» 
СТЕБЕЛЬСЬКІЙ Христині Любомирівні - оглядачеві творчого об'єднання громадсько-політичних програм Національної телекомпанії України 
ШИЛОВІЙ Інесі Володимирівні - професорові Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ» 

АВЕТИСЯН Тамарі Костянтинівні - солістці Національної філармонії України
ОЛЕКСЕНКО-ЖИРКО Тетяні В'ячеславівні - артистці Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка 
ПІРОГУ Богдану Олеговичу - солістові оркестру Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського 
ПІРОГУ Руслану Олеговичу - солістові оркестру Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського 
ЧУБАРЕВІЙ Ользі Олексіївні - співачці, члену правління Українського фонду культури 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ» 

ГРИНИШИНУ Мирославу Васильовичу - голові правління Театральної компанії «Бенюк і Хостікоєв»
ГУЄВСЬКОМУ Володимиру Юрійовичу - головному операторові групи підготовки нових проектів телерадіокомпанії «Студія 1+1» 
НАГУЛКУ Юрію Олександровичу - художникові, віце-президентові Асоціації соціальних підприємств України 
ТІТАРЕНКО Любові Вікторівні - художньому керівникові, директорові Київського драматичного театру «Браво» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ» 

БАГІРОВУ Мамеду Мансуровичу - професорові кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.О.Шупика, доктору медичних наук, професору
ПІДЛІСЕЦЬКОМУ Глібу Макаровичу - завідувачеві відділу Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» Української академії аграрних наук 
ШЕВЧЕНКО Ларисі Іванівні - завідувачеві кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктору філологічних наук, професору 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ» 
КУТУЗОВІЙ Тетяні Михайлівні - керівникові групи радників голови акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України» 
ПЕТРИКУ Олександру Івановичу - директорові департаменту Національного банку України 
ТКАЧУК Олександрі Володимирівні - головному бухгалтерові акціонерного товариства холдингової компанії «Київміськбуд»
ТОВСТОПЯТУ Володимиру Леонтійовичу - заступникові начальника відділу національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» Української академії аграрних наук  

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ» 

ІЛЬЇНУ Івану Васильовичу - головному енергетикові державного підприємства «Виробниче об'єднання «Київприлад» 
СТУКАЛЕНКУ Сергію Павловичу - начальникові відділу акціонерного товариства «Київелектромонтаж» холдингової компанії «Київміськбуд» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ» 

ГІТЛЯНСЬКІЙ Олені Самійлівні - кореспондентові Української незалежної інформаційної агенції (УНІАН) 
ЮЖДІ Григорію Григоровичу - заступникові генерального директора державної організації «Київська державна регіональна телерадіокомпанія» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ» 

ГАЛАГАН Вірі Олексіївні - завідувачеві центру Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» 
ГІБНЕР Світлані Михайлівні - лікареві Міського спеціалізованого центру сімейного здоров'я та андрогінеколоії Київської міської клінічної лікарні № 6 
ГОРБАНЮ Олександру Івановичу - завідувачеві відділення Київської міської клінічної лікарні № 12 
ЛЯШЕНКО Олені Валеріївні - директорові клініки товариства «Інститут прогресивних стоматологічних технологій» 
НАУМЕНКУ Олександру Миколайовичу - професорові кафедри Національного медичного університету імені О.О.Богомольця 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ» 

КОРИСЬКО Наталії Михайлівні - доцентові Державної академії керівних кадрів культури і мистецтв
ПІРОЖЕНКУ Олексію Івановичу - директорові державного підприємства «Державний академічний духовий оркестр України»
ФІЛАТОВІЙ Наталі Станіславівні - завідувачеві відділу Меморіального комплексу «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ» 

КАДОБ'ЯНСЬКОМУ Роману Миколайовичу - доцентові кафедри Фізико-технічного інституту Національного технічного університету «Київська політехніка»
КРИЖАНІВСЬКОМУ Володимиру Прокоповичу - завідувачеві кафедри українознавства Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка 
ЛОГУНОВІЙ Марії Миколаївні - доцентові Національної академії державного управління при Президентові України 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» 

КРАВЧЕНКО Катерині Павлівні - старшій медичній сестрі державної установи «Національний інституту серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ» 

БАЗИЛЕВИЧУ Олегу Петровичу - начальникові науково-дослідного центру товариства «Футбольний клуб «Динамо» Київ» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ» 

БОРОДАЮ Олександру Андрійовичу - художникові-монументалісту 

в Автономній Республіці Крим: 

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня 

КРИЖКА Олексія Леонтійовича - голову ради Кримської республіканської організації ветеранів війни, праці та військової служби, м.Сімферополь 

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня 

ВАСИЛЬЄВА Олександра Модестовича - генерального директора сільськогоспо-дарського товариства «Кримтеплиця», Сімферопольський район 
КОЛІСНІЧЕНКА Миколу Петровича - заступника Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим, народного депутата України І скликання 

Нагородити медаллю «За працю і звитягу» 

ГМИРЮ Володимира Петровича - токаря акціонерного товариства «Завод «Фіолент», м.Сімферополь 

Присвоїти почесні звання: 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ» 

СУХОТЄРІНІЙ Тетяні Зіновіївні - першому заступникові міністра економіки Автономної Республіки Крим 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ» 

ПРИСКОКУ Сергію Григоровичу - генеральному директорові товариства «СПМК-32» «Кримелектроводмонтаж», м.Сімферополь 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ» 

ШЕРЕМЕТ'ЄВІЙ Ользі Олександрівні - старшому редакторові редакції державної телерадіокомпанії «Крим», м.Сімферополь 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ» 

ШАПТАЛУ Олександру Сергійовичу - генеральному директорові державного підприємства Міністерства оборони України «Центральний військовий санаторій «Ялтинський», м.Ялта 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ» 

АБДУЛЛАЄВУ Азізу Рефатовичу - Першому заступникові Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ» 

РУДЮ Володимиру Петровичу - голові селянсько-фермерського господарства «Яблуко», Нижньогірський район 
ПАВЛЕНКО Яніні Петрівні - директорові державного підприємства «Завод шампанських вин «Новий Світ», смт Новий Світ 
ШОБУТІНСЬКОМУ Віктору Степановичу - трактористові підприємства «Наірі - Агро», Роздольненський район 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ» 

ЧЕРЧЕНКУ Володимиру Васильовичу - тренерові-викладачеві Республіканської школи вищої спортивної майстерності, м.Сімферополь 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ» 

КАДУСІ Людмилі Федорівні - заступникові голови служби Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим 

у Вінницькій області: 

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня 

ДЕНІЩИК Гражину Йосипівну - члена Вінницького обласного об'єднаного товариства колишніх політичних в'язнів, репресованих та їх дітей 
СЕРЕДУ Леоніда Павловича - ректора Вінницького державного аграрного університету
СУЩИКА Мелетія Мефодійовича - члена Вінницького обласного об'єднаного товариства колишніх політичних в'язнів, репресованих та їх дітей 

Присвоїти почесні звання: 

«НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ» 

СОРОЦІ Аркадію Васильовичу - художникові-живописцю, м.Вінниця 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ» 

ОСАДЧУКУ Володимиру Степановичу - завідувачеві кафедри Вінницького національного технічного університету, доктору технічних наук, професору 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ» 

ЛУЦЕНКО Наталії Дмитрівні - начальникові управління Вінницької міської ради 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ» 

ВОЛКОВУ Володимиру Костянтиновичу - технічному директорові акціонерного товариства «Акціонерна компанія Вінницяобленерго» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ» 

ОДАРЧЕНКУ Петру Якимовичу - головному лікареві Вінницького обласного клінічного онкологічного диспансеру 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ» 

МАЗУРУ Роману Йосиповичу - генеральному директорові товариства «Агрокомплекс «Зелена долина», Томашпільський район 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ» 

ВОЙТЕНКУ Олександру Івановичу - генеральному директорові акціонерного товариства «Продовольча компанія «Поділля», Крижопільський район 

у Волинській області: 

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня 

БОРБЕЛЮКА Олега Васильовича - директора товариства «Гербор-холдинг», м.Володимир-Волинський 
РОМАНЮКА Миколу Ярославовича - голову Волинської обласної державної адміністрації 

Нагородити орденом Данила Галицького 

ЗАГРЕВУ Бориса Юхимовича - заступника голови Волинської обласної ради 

Присвоїти почесні звання: 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ» 

СМАЛЮ Петру Петровичу - голові правління, директорові спеціалізованого лісогосподарського акціонерного товариства «Тур» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ» 

КОМАРНИЦЬКІЙ Ірині Іванівні - лікареві-ендокринологу Волинської обласної клінічної лікарні 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ» 

ПОПОВИЧУ Михайлу Михайловичу - начальникові управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ» 

КРИЧКЕВИЧУ Леонтію Дмитровичу - голові Ківерцівської районної державної адміністрації 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ» 

АНДРЕЄВІЙ Тетяні Іванівні - директорові виконавчої дирекції Волинського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ» 

МІКУЛІЧУ Володимиру Михайловичу - голові наглядової ради товариства «ПАККО Холдинг», м.Луцьк 

у Дніпропетровській області: 

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня 

ГУРТОВОГО Ігоря Івановича - голову Новомосковської районної державної адміністрації
ШАПРАНА Сергія Михайловича - генерального директора товариства «ВАСІЛ», м.Дніпропетровськ 

Нагородити орденом Данила Галицького 

СМИРНОВА Юрія Олександровича - радника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації 

Нагородити медаллю «За працю і звитягу» 

САЛІАХМЕТОВУ Тамару Опанасівну - головного інженера колективного підприємства «Дніпропетровська виробничо- торговельна фірма «Славутич» 

Присвоїти почесні звання: 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ» 

БОГДАНОВУ Ігорю Валентиновичу - заступникові директора Дніпропетровського товариства «Науково-виробниче підприємство «Студія - 7 ЛТД» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ» 

КАЧАНОВІЙ Людмилі Анатоліївні - директорові телекомпанії «Автор ТВ», м.Дніпродзержинськ 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ» 

ГІНЗБУРГ Валентині Григорівні - начальникові головного управління Дніпропетровської обласної державної адміністрації 
ШИРІНКІНІЙ Наталії Костянтинівні - завідувачеві відділення реабілітації міського пологового будинку № 2 м.Дніпропетровська 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ» 

МАЛИЦЬКОМУ Віктору Григоровичу - лісничому П'ятихатського лісництва державного підприємства «Верхньодніпровське лісове господарство» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» 

ХАСІЛЄВУ Олегу Йосиповичу - головному лікареві міської поліклініки № 4 міста Дніпропетровська 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ» 

РИЖЕНКО Айні Леонідівні - заступникові голови - керівникові апарату Дніпропетровської обласної державної адміністрації 
ЧАЙЦІ Володимиру Миколайовичу - начальникові контрольно-ревізійного управління в Дніпропетровській області 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ» 

БОЙКО Валентині Володимирівні - професорові кафедри Національного гірничого університету, м.Дніпропетровськ 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ» 

МІРОШНИЧЕНКУ Василю Івановичу - художникові, голові Дніпропетровської організації національної спілки художників України 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ» 

ДУБІЛЮ Віталію Петровичу - голові Дніпропетровського обласного об'єднання профспілок 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ» 

ХВОРОСТУ Василю Івановичу - художникові, художньому технічному редакторові державного підприємства «Всеукраїнське видавництво «Січ», м.Дніпропетровськ 

у Донецькій області: 

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня 

АРУТЮНЯНА Едуарда Хачатуровича - відповідального секретаря редакційної колегії Донецького обласного відділення пошуково-видавничого агентства «Книга пам'яті України», м.Слов'янськ 
РЕДЬКУ Сергія Миколайовича - токаря акціонерного товариства «Новокраматорський машинобудівний завод» 
СЕРЕДНИЦЬКОГО Сергія Івановича - директора державного комунального підприємства «Зовнішньоторговельна фірма «Інтердонбас», м.Донецьк 

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня 

ЄВТУХОВА Миколу Сергійовича - прохідника Державного підприємства «Вугільна компанія «Краснолиманська» 

Присвоїти почесні звання: 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ» 

ПРОЦЕНКУ Світлані Павлівні - учительці Зугреської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для розумово-відсталих дітей 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ» 

КУЦЕНКУ Георгію Володимировичу - лікареві-трансфузіологу Артемівської центральної районної лікарні 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ» 

БОГАЧОВУ Сергію Валентиновичу - начальникові управління комунальних ресурсів Донецької міської ради 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ» 

КАЛАШНИКУ Анатолію Петровичу - машиністові енергоблоку Старобешівської теплової електричної станції акціонерного товариства «Донбасенерго» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ» 

ЯКОВЛЕНКУ Віктору Васильовичу - генеральному директорові дочірнього підприємства «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Слов'янський курорт» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ» 

САВЕНКО Наталі Олександрівні - директорові Музею історії міста Горлівки 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ» 

БЄЛЯВЦЕВУ Михайлу Івановичу - завідувачеві кафедри Донецького національного університету 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ» 

ГАРНІЙ Ірині Олександрівні - голові правління акціонерного товариства «Краматорський м'ясопереробний завод» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ» 

МЕЛЬНИКУ Івану Івановичу - генеральному директорові товариства «Екопрод.А.Т.», Волноваський район 
ХОМЕНКУ Віталію Гавриловичу - заступникові директора дочірнього підприємства «Ілліч-Арго-Донбас» акціонерного товариства «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча» 

у Житомирській області: 

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня 

БОРЩІВСЬКОГО Михайла Івановича - головного лікаря Житомирської обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського 

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня 

ВАСИЛЬЧУК Валентину Назарівну - голову Житомирської обласної спілки солдатських матерів 

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня 

ПАРШУТІНУ Тетяну Георгіївну - старшого інспектора апарату Житомирської обласної державної адміністрації 

Присвоїти почесні звання: 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ» 

КОПІЙЧЕНКО Ларисі Арсентіївні - заступникові голови Житомирської обласної редколегії тому «Реабілітовані історією» 
ПУПІНУ Василю Івановичу - керівникові аматорського народного хорового колективу «Сузір'я» Бердичівського районного будинку культури 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ» 

МУРАВИЦЬКОМУ Анатолію Олександровичу - директорові професійно-технічного училища № 1, М.Житомир 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ» 

ЛОМАКОВУ Григорію Миколайовичу - генеральному директорові підприємства «Іскор», Коростишівський район 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ» 

РЯБЧУКУ Павлу Омеляновичу - старшому викладачеві Державного агроекологічного університету, м.Житомир 

у Закарпатській області: 

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня 

КАЩУКА Володимира Павловича - голову Хустської районної державної адміністрації
НЬОРБУ Федора Васильовича - голову Виноградівської міської організації Всеукраїнського товариства політичних в'язнів і репресованих 

Присвоїти почесні звання: 

«НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ» 

БРОВДІ Івану Васильовичу - скульпторові, м.Ужгород 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ» 

СПІВАКУ Володимиру Григоровичу - художньому керівникові духового оркестру Закарпатської обласної філармонії, м.Ужгород 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ» 

ГОЛОБОТОВСЬКОМУ Михайлу Андрійовичу - старшому виконробові акціонерного товариства «Хустська пересувна механізована колона - 240» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ» 

ЛАЗОРИКУ Михайлу Івановичу - доцентові кафедри Ужгородського національного університету 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ» 

МАРКУЛІНУ Василю Юрійовичу - директорові Мукачівського дитячого будинку-інтернату 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ» 

ПЛОСКІНІЙ Олені Михайлівні - начальникові контрольно-ревізійного управління в Закарпатській області 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ» 

СИРОХМАНУ Михайлу Васильовичу - викладачеві Закарпатського художнього інституту, м.Ужгород 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ» 

ЧАВАРЗІ Єлизаветі Амброзіївні - завідувачеві аспірантури і докторантури Ужгородського національного університету 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» 

БІГУНЦЮ Миколі Васильовичу - головному лікареві Дубівської районної лікарні 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ» 

БЕЦІ Василю Михайловичу - художникові-живописцю, м.Ужгород 

у Запорізькій області: 

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня 

ГАЛИЧА Володимира Івановича - директора Оріхівської гімназії № 1 «Сузір'я»
ДВОРЕЦЬКОГО Ігоря Володимировича - голову спостережної ради акціонерного товариства «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь» 
КОХАНА Станіслава Петровича - електромонтера Пологівського району електричних мереж акціонерного товариства «Запоріжжяобленерго» 
ОСТРОУШКА Валерія Леонідовича - голову правління - директора технічного акціонерного товариства «Пологівський олійноекстракційний завод»
ХОЛОДНОГО Віктора Володимировича - голова постійної комісії з питань бюджету Запорізької обласної ради 

Присвоїти почесні звання: 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ» 

МАТВІЄНКУ Павлу Дмитровичу - вчителеві Запорізького класичного ліцею 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ» 

ІГНАТЧЕНКО Світлані Іванівні - майстрині-вишивальниці, м.Запоріжжя 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ» 

КОНАРЕВІЙ Ірині Едуардівні - директорові Палацу культури акціонерного товариства «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ» 

НЕПРЯДКІНІЙ Світлані Юнатівні - директорові Запорізької гімназії № 11 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ» 

ГАЛЕТІ Лідії Іванівні - головному економісту товариства «Гайчур», Новомиколаївський район 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ» 

ЛОБУНОВУ Михайлу Олексійовичу - директорові Запорізької філії акціонерного товариства «Укртелеком» 
ХОДІ Мирону Миколайовичу - директорові оздоровчого комплексу санаторного типу «Приморський» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ» 

МИХАЙЛИКУ Павлу Андрійовичу - президентові Федерації гандболу Запорізької області 

у Івано-Франківській області: 

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня 

ГРАБОВЕЦЬКОГО Володимира Васильовича - директора державного історико-меморіального музею Олекси Довбуша, м.Івано-Франківськ 

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня 

БУРНАШОВА Геннадія Васильовича - письменника, м.Івано-Франківськ
МИСЛІБОРСЬКОГО Леопольда Віталійовича - начальника Богородчанського виробничого управління підземного зберігання газу управління магістральних газопроводів «Пракарпаттрансгаз» 

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня 

ОРЛЕНКО Діну Маркіянівну - члена президії Івано-Франківської міської ради ветеранів
ХОМУ Параску Петрівну - майстриню народного декоративного розпису, с.Чернятин 

Присвоїти почесні звання: 

«НАРОДНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ» 

ЛОСЮКУ Петру Васильовичу - директорові Яворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Косівський район 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ» 

ЛОНЧИНІЙ Ірині Володимирівні - артистці-вокалістці товариства «Мистецька агенція «Захід-шоу», м. Івано-Франківськ 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ» 

ШИПТУРУ Богдану Васильовичу - викладачеві Івано-Франківського державного музичного училища імені Д.В.Січинського 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ» 

ОСТЯКУ Роману-Йосифу Степановичу - головному лікареві Івано-Франківської обласної клінічної інфекційної лікарні 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ» 

КАНЮК Галині Михайлівні - начальникові відділу культури Богородчанської районної державної адміністрації 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ» 

ГУЦУЛУ Івану Степановичу - директорові Івано-Франківського професійного ліцею автомобільного транспорту і будівництва 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ» 

КОЗЛУ Мирославу Петровичу - голові фермерського господарства «Поточище», Городенківський район 

у Київській області: 

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого ІV ступеня 

ПОВЗИКА Анатолія Івановича - голову спостережної ради - президента акціонерного товариства «Гірничо-видобувний і каменеобробний комбінат «Біличі», смт Коцюбинське 

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня 

ВАКАРАША Віктора Михайловича - першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації 

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня 

ЧЕШКО Любов Іванівну - Процівського сільського голову, Бориспільський район 

Присвоїти почесні звання: 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ» 

МОКРИНСЬКІЙ Ларисі Федорівні - учительці Володарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ» 

РОМАНЦОВІЙ Вікторії Олександрівні - першому заступникові начальника головного управління Київської обласної державної адміністрації 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ» 

БЛИЗНЮК Раїсі Андріївні - головному лікареві Обухівської центральної районно лікарні 
ГОЛОВКУ Юрію Сидоровичу - завідувачеві відділення комунального закладу «Київський обласний онкологічний диспансер» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ» 

СІРЕНКУ Михайлу Миколайовичу - директорові підприємства «Сімол», смт Рокитне 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ» 

ПАЦЕЛІ Віктору Прохоровичу - директорові підприємства «Аргофірма «Джерело», Ставищенський район 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ» 

МАЛИК Марії Трохимівні - медичній сестрі Сквирського психоневрологічного інтернату 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ» 

ЗОРІНУ Миколі Леонідовичу - начальникові Центру електрозв'язку № 4 акціонерного товариства «Укртелеком», м.Біла Церква 

у Кіровоградській області: 

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня 

САІНСУСА Олександра Дмитровича - голову правління - генерального директора акціонерного товариства по виробництву сільськогосподарської техніки «Червона зірка», м.Кіровоград 

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня 

ЗГРИВЦЯ Федора Івановича - генерального директора сільськогосподарського товариства «Агрофірма «Фортуна», Петрівський район 
КУЗЬМЕНКА Анатолія Івановича - генерального директора товариства «УкрАгроКом», Олександрійський район 

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня 

КАДУК Зею Миколаївну - голову Кіровоградської обласної організації профспілки працівників культури 

Присвоїти почесні звання: 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ» 

ЖОВІНІ Олександру Юрійовичу - письменникові, кінодраматургові, м.Новомиргородськ 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ» 

ДОЦЕНКУ Василю Олександровичу - вчителю Гаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ» 

ЧАЛОМУ Олексію Самойловичу - завідувачеві відділення Кіровоградського онкологічного центру 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ» 

СИНЯВСЬКОМУ Олександру Петровичу - директорові державного підприємства «Олександрівське лісове господарство» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ» 

МОНАШКУ Миколі Дмитровичу - генеральному директорові товариства «Прогрес», Новогородківський район 

у Луганській області: 

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня 

ЖУРАВЛЬОВА Юрія Петровича - голову правління акціонерного товариства «Сільськогосподарська виробнича фірма «Агротон», м.Луганськ 

Нагородити медаллю «За працю і звитягу» 

ЗАЙЦЕВА Володимира Петровича - електрозварника акціонерного товариства «Стахановський вагонобудівний завод» 
ПОПОВА Анатолія Дмитровича - слюсаря-ремонтника державного підприємства «Луганський авіаційний ремонтний завод» 

Присвоїти почесні звання: 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ» 

РЕДІ Олександру Олександровичу - артистові Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ» 

ФОМІНУ Олексію Михайловичу - директорові, учителю комунального закладу «Луганська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 36» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ» 

ТУРНЄЄВУ Сергію Петровичу - завідувачеві кафедри Луганського державного інституту культури і мистецтв 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ» 

ЧАЙКІНУ Сергію Петровичу - головному лікареві Луганської міської багатопрофільної лікарні № 7 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ» 

КУЧМІ Юрію Яковичу - директорові державного підприємства «Державний проектно-конструкторський інститут збагачувального устаткування «Дніпромашвуглезбагачення», м.Луганськ 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ» 

ПОНОМАРЬОВІЙ Ользі Миколаївні - директорові Ровеньківської дитячої школи мистецтв № 1 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ» 

ХОРТІВУ Сергію Івановичу - директорові відокремленого структурного підрозділу «Рубіжанський політехнічний коледж імені О.Є.Порай-Кошиці Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» 

ПЕЧЕРСЬКІЙ Наталії Серафимівні - медичній сестрі Луганської обласної клінічної лікарні 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ» 

МАЛЬЦЕВУ Олександру Петровичу - газорізальникові цеху ремонту та електрообладнання акціонерного товариства «Алчевський металургійний комбінат» 
ПИВОВАР Катерині Федорівні - голові правління акціонерного товариства «Свердловська швейна фабрика» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ» 

СКАЛАУХУ Анатолію Михайловичу - директорові Луганського обласного вищого училища фізичної культури 

у Львівській області: 

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня 

КОВАЛЬЧУКА Сергія Миколайовича - директора дочірнього підприємства «Видавничій дім «Укрпол», м.Стрий 
ПОПАДЮКА Зоряна Володимировича - члена Всеукраїнського товариства політичних в'язнів і репресованих 
ЧУМАЛА Петра Григоровича - лікаря лабораторії Червоноградської міської санітарно-епідеміологічної служби 

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня 

БІЛАС Лідія Степанівну - голову правління акціонерного товариства «Нова», м.Моршин 

Присвоїти почесні звання: 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ» 

МАЙЧИКУ Остапу Івановичу - начальникові відділу Львівської національної музичної академії імені М.В.Лисенка 
ПУЦЕНТЕЛІ Мирославу Степановичу - скрипковому майстру, м.Львів 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ» 

КИРИЛЕНКУ Юрію Васильовичу - директорові підприємства «Галременерго» акціонерного товариства «Західенерго», м.Львів 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ» 

КАМІНСЬКОМУ Валерію Івановичу - завідувачеві відділення комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ» 

ДУДИЧУ Роману Івановичу - директорові державного підприємства «Львівське лісове господарство» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ» 

БУРКО Романі Романівні - художньому керівникові народного камерного оркестру Львівського національного університету імені Івана Франка 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» 
ЯВОРСЬКІЙ Людмилі Олександрівні - заступникові голови правління акціонерного товариства «Санаторно-готельний комплекс «Дніпро-Бескид», м.Трускавець 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ» 

ГАРЦУЛІ Володимиру Івановичу - голові правління групи компаній «ВЕЕМ», м.Львів 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ» 

ІВАНОВУ Сергію Іллічу - художникові державного спеціалізованого видавництва «Світ», м.Львів 

у Миколаївській області: 

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня 

ДИРДІНА Євгена Михайловича - генерального директора акціонерного товариства «Санта Україна», м.Первомайськ 

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня 

ШЕБАНІНА В'ячеслава Сергійовича - ректора Миколаївського державного аграрного університету 

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня 

МОРОЗОВА Анатолія Ілліча - члена ради Миколаївської громадської ветеранської організації «Леваневці» 

Присвоїти почесні звання: 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ» 

ДОЛГОВУ Євгену Леонідовичу - завідувачеві студентського культурного центру «Корабел» Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, м.Миколаїв 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ» 

МОЦАР Світлані Дмитрівні - завідувачеві відділення Миколаївської обласної лікарні 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ» 

МАТВІЄНКО Людмилі Павлівні - ректорові Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» 
СМЕРИЧЕВСЬКОМУ Анатолію Григоровичу - директорові Кривоозерського професійного аграрного ліцею 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ» 

ВЛАСОВУ Павлу Євгеновичу - директорові по забезпеченню ремонтів товариства «Сервісний центр «Металург» м.Миколаїв 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ» 

КОМЯГІНУ Володимиру Івановичу - директорові товариства імені Богдана Хмельницького, Доманівський район 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ 

БОНДАРЕНКУ Миколі Петровичу - директорові дитячо-юнацької спортивної школи фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», м.Миколаїв Доманівський район 

в Одеській області: 

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня 

ГУРСЬКОГО Олексія Георгійовича - голову ради організації ветеранів Одеської області 

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня 

ЗОЛОТАРЬОВА Едуарда Олександровича - генерального директора товариства «Ветінструмент», м.Одеса 
РЕШЕТНИКА Івана Антоновича - механізатора сільськогосподарського виробничого кооперативу «Лад-Агро», Кілійський район 

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня 

ЩУР Валентину Василівну - зоотехніка товариства «Авангард», Овідіопольський район 

Присвоїти почесні звання: 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ» 

ПЕТРОВСЬКІЙ Ользі Валеріївні - артистці Одеського академічного українського музично-драматичного театру імені В.С.Василька 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ» 

КОСТЄВУ Федору Івановичу - завідувачеві кафедри Одеського державного медичного університету, доктору медичних наук, професору 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ» 

ТКАЧУ Костянтину Івановичу - голові правління підприємства «Аверс», м.Одеса 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ» 

УСТИМЕНКУ Борису Івановичу - журналістові, м.Білгород-Дністровський 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ» 

КОНДРАТЮКУ Леоніду Івановичу - головному лікареві обласної комунальної установи «Шкірно-венерологічний диспансер», м.Білгород-Дністровський 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ» 

ТАРТАНУ Миколі Пилиповичу - заступникові начальника Одеського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ» 

БАБАНСЬКОМУ Василю Марковичу - директорові товариства «Саражинка», Балтський район 
СЄКОВУ Федору Дмитровичу - комбайнерові фермерського господарства «Агрофірма Бургуджі», Арцизький район 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ» 

СОБОРОВУ Олександру Сергійовичу - начальникові державного підприємства «Білгород-Дністровський морський торговельний порт» 

в Полтавській області: 

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня 

ГНІТЬКА Володимира Івановича - співголову Полтавського обласного товариства політичних в'язнів і репресованих 

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня 

ПРОСЯНИК Тамару Дмитрівну - головного редактора газети «Інформаційний бюлетень», м.Кременчук 

Присвоїти почесні звання: 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ» 

МИХАЙЛИКУ Василю Васильовичу - начальникові управління акціонерного товариства «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ» 

ІГНАТЕНКУ Василю Ларіоновичу - лікареві санаторію «Полтава» акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів «Миргородкурорт» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ» 

ГРИГОРЕНКУ Олександру Михайловичу - голові правління акціонерного товариства «Полтавамаш» 
КОРШУНОВУ Олександру Олександровичу - голові правління - генеральному директору акціонерного товариства «Кременчуцький колісний завод» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ» 

ДЕМЧЕНКУ Миколі Михайловичу - директорові Полтавського музичного училища
КРЮЧЕНКО Надії Василівні - начальникові відділу культури і туризму Диканської районної державної адміністрації 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ» 

ВЕРГАЛ Наталії Аркадіївні - директорові Полтавського міського ліцею № 1 імені І.П.Котляревського 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ» 

ЖИЛІНУ Сергію Вікторовичу - генеральному директорові товариства «Аргрофірма «Шишацька», Шишацький район 
СЬЙОРІ Івану Івановичу - директорові сільськогосподарського підприємства «Колос», Кременчуцький район 

у Рівненській області: 

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня 

БЛАГОДИРА Юрія Анатолійовича - першого заступника голови Рівненської обласної державно адміністрації 
ДУБАСА Петра Андрійовича - голову правління акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Рівнегаз» 
КУЛИКА Андрія Євтуховича - директора сільськогосподарського підприємства «Промінь», Дубровицький район 

Нагородити орденом Данила Галицького 

ІВАНОВА Володимира Кузьмича - голову Березнівської районної державної адміністрації 

Нагородити медаллю «За врятоване життя» 

КОНДРАШОВУ Галину Іванівну - медичну сестру Рівненської обласної клінічної лікарні 

Присвоїти почесні звання: 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ» 

ТАРАСЕНКУ Миколі Івановичу - начальникові інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Рівненській області 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ» 

ЮРКОВІЙ Олександрі Давидівні - власному кореспондентові газети «Голос України» у Рівненській області 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ» 

МОРОЗУ Юрію Віталійовичу - начальникові головного управління статистики у Рівненській області 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ» 

ЖИЛІНСЬКОМУ Петру Павловичу - завідувачеві відділення центральної міської лікарні міста Рівне 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ» 

МЕЛЕЩУКУ Олександру Олександровичу - директорові державного підприємства «Володимирецьке лісове господарство» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ» 

ВІДНІЧУКУ Миколі Антоновичу - ректорові Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ» 

МОСІЙЧУКУ Петру Йосиповичу - директорові сільськогосподарського підприємства «Хлібороб», Здолбунівський район 

у Сумській області: 

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня 

ЧЕРНОВА Євгена Дмитровича - директора казенного підприємства «Шосткинський казенний завод «Імпульс» 

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня 

ГОНЧАРОВУ Тамару Іванівну - голову Сумської обласної організації профспілки працівників текстильної та легкої промисловості 
САПСАЯ Володимира Івановича - першого заступника голову Сумської обласної державної адміністрації 
ТЕРЕНТЬЄВА Владислава Сергійовича - директора Сумського обласного краєзнавчого музею 

Нагородити медаллю «За працю і звитягу» 

ГРИГОРЕНКО Аллу Костянтинівну - директора Конотопського комунального ремонтно-експлуатаційного підприємства «Центральне» 

Присвоїти почесні звання: 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ» 

ФЕДОРИНІ Аллі Олександрівні - власному кореспондентові газети «Україна молода» у Сумській області 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ» 

ГОРОХУ Володимиру Васильовичу - головному лікареві комунальної установи «Сумська міська клінічна лікарня» № 1 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ» 

ДЕМЧЕНКО Любові Олексіївні - заступникові начальника управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ» 

АНТИКОВУ Миколі Миколайовичу - директорові машинобудівного коледжу Сумського державного університету 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ» 

КНИШЕНКО Жанні Михайлівні - операторові машинного доїння корів сільськогосподарського виробничого кооперативу «Агрофірма «Перше травня», Сумський район 
ОЛЕФІРЕНКУ Миколі Михайловичу - трактористові акціонерного товариства «Сад», Охтирський район 

у Тернопільській області: 

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня 

БІЛИКА Антона Івановича - директора приватно-орендного підприємства «Іванівське», Теребовлянський район 

Присвоїти почесні звання: 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ» 

МЕЛЬНИЧУКУ Богдану Івановичу - головному науковому редакторові обласної комунальної установи «Редакція енциклопедичного довідника «Тернопільщина» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ» 

ІВАШКІВУ Ігорю Івановичу - лісничому Копичинецького лісництва державного підприємства «Чортківське лісове господарство» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ» 

ЩИРЕНКУ Василю Петровичу - генеральному директорові товариства «Об'єднання світлотехнічних підприємств «Корпорація Ватра», м.Тернопіль 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ» 

ІЛЬКІВУ Василю Миколайовичу - керівникові народної аматорської хорової капели Шумського районного будинку культури 
ХАВАРІВСЬКОМУ Богдану Васильовичу - директорові державного архіву Тернопільської області 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ» 

ШИНКАРУК Ганні Миколаївні - директорові Тернопільського професійно-технічного училища № 11 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» 

КОХАНІВСЬКІЙ Світлані Михайлівні - медичній сестрі диспансерного відділення Тернопільського обласного комунального клінічного онкологічного центру 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ» 

ЗАЙЦЮ Володимиру Яковичу - генеральному директорові товариства «Біо-Лан», Кременецький район 

в Харківській області: 

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня 

ГОНЧАРЕНКА Дмитра Федоровича - проректора Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури 
ГРАНОВСЬКОГО Володимира Миколайовича - голову дорожнього комітету профспілки Південної залізниці, м.Харків 
КИРИКА Сергія Васильовича - голову правління акціонерної компанії «Харківобленерго»
ТЕР-СТЕПАНЯНА Еміля Шаваршовича - президента акціонерного товариства «Куряжський домобудівельний комплекс», Харківський район 

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня 

ЛЬВОВУ Ольгу Володимирівну - директора комунального сільськогоспо-дарського підприємства «Балабанівське», Богодухівський район 

Присвоїти почесні звання: 

«НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ» 

ГАНОЦЬКОМУ Василю Леонтійовичу - завідувачеві кафедри Харківської академії дизайну та мистецтву 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ» 

ЄРОФЕЄВІЙ Ользі Юріївні - художнику, члену Національної Спілки художніків України
МОРГУНОВУ Ігорю Івановичу - художнику, члену Національної Спілки художніків України 

«ЗАСЛУЖЕНЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ» 

РАБІНОВИЧУ Михайлу Самуїловичу - директорові комплексної творчої майстерні «МИР», м. Харків 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ» 

НІКІТСЬКІЙ Євгенії Семенівні - завідувачеві кафедри Харківського державного університету мистецтв імені І.П.Котляревського 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ» 

ГОЛІКОВУ Артуру Павловичу - завідувачеві кафедри Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, доктору географічних наук, професору 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ» 

ХОДУНУ Євгену Вікторовичу - кореспондентові української редакції радіо «Німецька хвиля», м.Харків 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТРОЛОГ УКРАЇНИ» 

СИДОРЕНКУ Гориславу Степановичу - генеральному директорові Національного наукового центру «Інститут метрології», м.Харків 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ» 

РИЩЕНКУ Михайлу Івановичу - завідувачеві кафедри Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ» 

ГУСАРОВУ Володимиру Миколайовичу - директорові державного підприємства «Новопокровський комбінат хлібопродуктів», Чугуївський район 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ» 

АГАДЖАНОВУ Гранту Карапетовичу - директорові комунального підприємства «Спеціальне проектно-конструкторське бюро автоматизованих систем управління водопостачанням» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФАРМАЦІЇ УКРАЇНИ» 

ДОРОВСЬКОМУ Олександру Вікторовичу - генеральному директорові товариства «Фармацевтична компанія «Здоров'я», м.Харків 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ» 

ПОПОВУ Анатолію Михайловичу - директорові Харківського обласного вищого училища фізичної культури і спорту 

в Херсонській області: 

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня 

АЛЬПЕРТА Алеана Олександровича - фотокореспондента газети «Херсонській вісник»
ДОЛИНУ Валерія Федоровича - генерального директора Херсонської обласної державної телерадіокомпанії «Скіфія» 
ЛУПЄЄНКА Івана Захаровича - головного агронома сільськогосподарського підприємства «Високопільське» 
ЯЦЕНКА Віктора Івановича - головного агронома сільськогосподарського кооперативу імені Горького, Голопристанський район 

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня 

ПТАШНИК Генефу Яківну - артистку Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Куліша 

Нагородити медаллю «За працю і звитягу» 

ТОНКОНОГА Валентина Івановича - начальника Каховського району енергозбуту і електромереж акціонерного товариства «Енергопостачальна компанія «Херсонобленерго»
ЧИРКА ндрія Андрійовича - Козацького селищного голову, Бериславський район 

Присвоїти почесні звання: 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ» 

ЖУПИНІ Анатолію Володимировичу - головному редакторові Херсонської обласної газети «Новий день» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ» 

БИКОДИРУ Віктору Миколайовичу - викладачеві Херсонського училища культури
ГУСАРУ Михайлу Івановичу - голові правління Херсонського обласного акціонерного товариства по туризму та екскурсіях «Херсонтурист» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ» 

ЧУРСІНІЙ Людмилі Андріївні - завідувачеві кафедри Херсонського національного технічного університету 

у Хмельницькій області: 

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня 

КОРОЛЮКА Петра Володимировича - директора державного підприємства «Красилівський агрегатний завод» 

Присвоїти почесні звання: 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ» 

ДОВГАЛЬОВУ Миколі Анатолійовичу - солістові-вокалісту Хмельницької обласної філармонії 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ» 

АНДРЕЙКУ Мирославу Михайловичу - начальникові управління Хмельницької міської ради 
ДРОБНЕРУ Гаррі Йосиповичу - лікареві-онкохірургу Хмельницького обласного онкологічного диспансеру 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ» 

СИВУНУ Василю Михайловичу - директорові державного підприємства «Летичівське лісове господарство» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ» 

БЕССАРАБУ Леоніду Павловичу - художникові-живописцю, м.Хмельницький 

в Черкаській області: 

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня 

ПОПКА Володимира Миколайовича - голову Звенигородської районної державної адміністрації 

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня 

ГОРДІЙ Антоніну Миколаївну - начальникові служби сільськогосподар-ського підприємства «Уманський тепличний комбінат» 
МОРОЗ Олену Климентіївну - старшого наукового співробітника Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України, м.Умань 

Нагородити медаллю «За працю і звитягу» 

ДИМЙОНА Владислава Володимировича - скульптора, м.Черкаси 
СЛОНЕВСЬКОГО Андрія Павловича - голову правління акціонерного товариства «Аграрно-екологічне об'єднання «Трахтемирів» 

Присвоїти почесні звання: 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ» 

ТЕЛІЗІ Василю Леонтійовичу - заступникові голови наглядової ради акціонерного товариства «Ватутінський хлібокомбінат» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ» 

БІЛЕЦЬКОМУ Феофану Феофановичу - заступникові генерального директора акціонерного товариства «Уманьферммаш» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ» 

ЛЄПІХОВІЙ Тетяні Валентинівні - завідувачеві відділу редакції газети «Шевченків край», м.Звенигородка 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» 

ТРУБЕНКО Явдосі Яківні - сестрі медичній Черкаського міського реабілітаційно-оздоровчого центру «Астра» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ» 

АФОНІНУ Віктору Андрійовичу - художникові-графіку, м.Черкаси 

в Чернівецькій області: 

Нагородити медаллю «За працю і звитягу» 

КІНДРАЧУКА Богдана Степановича - генерального директора підприємства «Компанія Болена», м.Чернівці 

Присвоїти почесні звання: 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ» 

БРАТКУ Богдану Мартиновичу - артистові Чернівецького обласного українського музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ» 

СИЧОВІЙ Мирославі Іванівні - заступникові директора педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ» 

ЮРІЮ Михайлу Федоровичу - завідувачеві кафедри Чернівецького торговельно-економічного інституту, доктору історичних наук, професору 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ» 

ОХРІМОВСЬКОМУ Олександру Васильовичу - начальникові головного управління державного казначейства України в Чернівецькій області 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ» 

ЗІНЧЕНКУ Анатолію Тимофійовичу - доцентові кафедри Буковинського державного медичного університету, м.Чернівці 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ» 

ШЕРЕМЕТУ Володимиру Філімоновичу - керівникові народного аматорського оркестру народних інструментів «Ізвораш» Будинку культури с. Костичани, Новоселицький район 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ» 

МАСІКЕВИЧУ Юрію Григоровичу - завідувачеві кафедри Чернівецького факультету Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ» 

ПАВЛЮКУ Іллі Миколайовичу - директорові об'єднаної дирекції сільсько-господарського товариства «Тарасовецька птахофабрика», Заставнівський район 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ» 

ХОЛОМЕНЮКУ Андрію Івановичу - художникові-живописцю, м.Чернівці 

в Чернігівській області: 

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня 

ЄМЦЯ Володимира Володимировича - народного художника України, м.Чернігів 

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня 

БОДНАРУКА Любомира Мирославовича - художнього керівника і головного диригента камерного хору імені Д.Бортнянського Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм 
КУРИЛЕНКА Василя Єлисейовича - старшого наукового співробітника Мезинського археологічного музею, Коропський район 

Присвоїти почесні звання: 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ» 

ХАЛАМЕЮ Сергію Олексійовичу - учителеві Прилуцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ» 

КОЛЕСНИКОВУ Іллі Іллічу - завідувачеві відділення комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ» 

ВОРОЖБИТУ Віктору Олександровичу - майстрові художньої обробки деревини, м.Новгород-Сіверський 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ» 

ШЕСТАКОВСЬКОМУ Леоніду Львовичу - директорові Степанівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, Менський район 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» 

ПАНСЕНКО Тамарі Петрівні - головній медичній сестрі комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівська обласна лікарня» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ» 

НІКОЛАЄНКУ Миколі Івановичу - голові правління акціонерного товариства «Чернігівський хлібокомбінат» 

у місті Севастополі: 

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня 

ГОРБАТОВА Вячеслава Івановича - голову правління акціонерного товариства «Балаклавське рудоуправління імені М.О.Горького» 

Присвоїти почесні звання: 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ» 

МИРГОРОДСЬКОМУ Володимиру Васильовичу - голові правління акціонерного товариства «Енергетична компанія «Севастопольенерго» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ» 

ОЛІНІЧЕНКУ Геннадію Дмитровичу - завідувачеві відділення комунального закладу «Севастопольська міська лікарня № 9» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ» 

СИЧОВІЙ Антоніні Степанівні - заступникові голови Гагарінської районної державної адміністрації міста Севастополя 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ» 

ЯКОВЕНКУ Юрію Миколайовичу - заступникові директора Севастопольської філії акціонерного товариства «Укртелеком» 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ» 

ФОМЕНКУ Михайлу Івановичу - головному тренерові спортивного клубу «Таврія» 

в органах державної влади: 

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня 

ЧЕРКАСЬКОГО Ігоря Борисовича - Голову Державного комітету фінансового моніторингу України 

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня 

ЗАЇКУ Віктора Івановича - заступника начальника управління Секретаріату Кабінету Міністрів України 
ІВАНЧА Івана Васильовича - генерального консула Генерального консульства України в м.Ніредьгазі, Угорська Республіка 
КРАВЧУКА Василя Олексійовича - першого заступника Голови правління Пенсійного фонду України 
ЛАГАНА Юлія Станіславовича - начальника управління Державного казначейства України 
ЧИРВУ Андрія Андрійовича - заступника керівника департаменту головної служби Секретаріату Президента України 
ЯРЕМЕНКА Олександра Степановича - заступника Голови Рахункової палати України 

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня 

БЄЛІКОВУ Ольгу Володимирівну - завідувача відділу Секретаріату Центральної виборчої комісії 
САЛІЙ Олександру Олексіївну - директора департаменту Міністерства економіки України 

Нагородити орденом Данила Галицького 

БАРАНОВА Юрія Володимировича - начальника управління Секретаріату Кабінету Міністрів України 

Нагородити медаллю «За працю і звитягу» 

ВОВКА Андрія Олександровича - головного консультанта управління Секретаріату Центральної виборчої комісії 
ВОЛКОВА Андрія Олександровича - головного консультанта Секретаріату Центральної виборчої комісії 

Присвоїти почесні звання: 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ» 

КАЧИНСЬКОМУ Анатолію Броніславовичу - заступникові директора Інституту проблем національної безпеки Ради національної безпеки і оборони України, доктору технічних наук, професору 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ» 

БОЙЦУН Наталії Євгенівні - заступникові Міністра економіки України 
ЖУКОВСЬКОМУ Роману Сергійовичу - керівникові головної служби секретаріату Президента України 
ЛЮБІЧУ Олександру Олексійовичу - директорові Державного науково-дослідного інституту інформатизації та моделювання економіки Міністерства економіки України
ПІНЧУК Наталії-Софії Миколаївні - заступникові голови Державної служби геодезії, картографії та кадастру Міністерства навколишнього природного середовища України
ПИВОВАРУ Анатолію Васильовичу - заступникові керівника головного управління - завідувачу відділу апарату Верховної Ради України 
СИНЕНКУ Олександру Івановичу - директорові департаменту Фонду державного майна України 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ» 

ПИЛИПЕНКО Тетяні Іванівні - директорові департаменту Державного комітету України у справах національностей та міграції 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ» 

АБРОСІМОВУ Миколі Івановичу - директорові департаменту Міністерства промислової політики України
ВЛАСЕНКУ Григорію Григоровичу - заступникові начальника управління, завідувачу сектору Секретаріату Кабінету Міністрів України 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ» 

МИКИТЮКУ Дмитру Миколайовичу - директорові департаменту Міністерства аграрної політики України 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ» 

КРАВЧЕНКУ Володимиру Вікторовичу - завідувачеві відділу апарату Верховної Ради України 
РАДЧЕНКУ Олегу Анатолійовичу - начальникові управління Державного управління справами 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ» 

КРАСІКОВУ Юрію Юрійовичу - начальникові відділу Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ» 

БЕРНАЗЮКУ Яну Олександровичу - керівникові головної служби секретаріату Президента України 
БРИТЧЕНКУ Сергію Петровичу - завідувачеві відділу Інституту законодавства Верховної Ради України 
НЕВІДОМОМУ Василю Івановичу - головному контролерові - директору департаменту Рахункової палати України 
ПОЛІЩУКУ Дмитру Степановичу - завідувачеві секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони. 

Президент України Віктор ЮЩЕНКО 

19 серпня 2008 року

загрузка...
загрузка...

Политика

Происшествия

Экономика

Общество

Светская хроника и ТВ

Спорт